Şimdi Ara

en babasından 20ligi çektirdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan 8 gün önce sağ arka alttaki 20 lik dişimi çektirdim, yaşım 21 bu zımbo 20 likler bende çıkamıyor öyle bir büyük ki bu bendekiler doktor dişi çıkarınca dişle fotoğrad çekiliyor, Simbatın ilk çıkardığı dişlerden büyük diegonunkilerinden bir tık ufak.Ortalama 1 saat sürdü, dişin sadece bir beyazlığı gözüküyodu yani sırf ağızda diye dişdir bu dedim, dr filmini çekti neyseki düzmüş bazı kişilerde bu diş yan da olabiliyormuş ki o arkadaşlar ki bu dünyaya çile cekmeye gelmiş cefakar insanlar bu insanlar malulen emekliliğe başvursun çünkü bu durumda önce damağı yarıp sonra dişi içerde parçalayarak çekiyorlarmış, benim ki düzdü ama çok içerde olduğu için 1 saat sürdü eğer yarı kapalı ise 15dk da sürebiliyomuş.Diş çekilirken acı namına en ufak bişey hissetmedim çünkü 3 gün ağzımın sağ tarafını hic hissetmedim.Dudağım rampa şeklinde kapanıyodu solu kapatıyodum sağ tarafı yukarı çekmek için.Dişler cıkamıyorsa ve uzun süre çekilmez ise diğer dişleri sıkıştırıyor ve kaydırıyor,yamultuyor ben de ki hem yamultmaya başlamış hem de fırçalarken acı yapıyordu ama çoğu kişide ne ağrı ne acı yapıyormuş.Sizlere önerim 20li yaşlarda iseniz gidip bir kontrol ettirin sonra ilerde tel taktırmak zorunda kalmayın, operasyon çok basit benim ki hem film hem işçilik çok uzun ve uğraşlı olduğundan 500₺ tuttu ama normalde 200₺ civarlarındaymış ücreti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.