Şimdi Ara

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
9.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • murat bu event olayi cok iyi oldu beah:) birinci olamadik ama olsun
  • sen daha once donate olmayan serverda oynadin mi... bi dene istersen . en azından pvp de ezik duruma düşmüyorsun para kazanmıyo yani!
  • godard a gidip ordaki guildlerde learn skill yapman lazim boylece 3. class skillerini alabilirsin
  • gansh ın dediğine göre bundan sonra gündüzleri server hep açık olacak geceye kadar
  • ya o eventta süleyman vardıya o bendim.bi dikkatsizlik sonucu 500m adena + 11 gol d bar boşa gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyrafionn -- 5 Mayıs 2007; 14:38:59 >
  • kardeşler server geceleri kapali olcakmi mesela suan (sa:[19:52] gibi kapandi yada benim char takilldi )???????????????????????? plz cevp
  • ya serwer acık gibi ama deil ilk defa böle görüyorum yaw sankı bug ta kalmiş gibi id kısmını kabuk ediyor ondan sonrasına serwer girisini kanul etmiyor n asıl bisedir bu anlamadim
  • forumdaşımın dedigine katılıyorum aynen
  • heheh ayni hata bendede var nese murat gelsin duzeltir :D beklemekten baska care yok nese ben fgameswar takiliim biraz :D
  • Murat abimiz pls no down server

Ya diger serverdaki kesemedigim bosslarin acisini cikaracağim bu serverda biraz acilsa yeter

bauimi kesmekten biktim sira digerlerinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

Way Be Ne Cok OynAyan Playeri War Kıskaniyom Walla ...

Serverın kuruluş amacını okursan kıskanmana gerek kalmaz kardeşim

Dediğiniz muhabbeti ben de farkettim. Herşey açık görünüyor ama oyuna girilmiyor bazen. Ben farkettiğimde hemen bi reset atıyorum anca neden kaynaklanıyor bir fikrim yok.

Arkadaşlar, bu server l2JDelta Team'in derlediği bir L2J server. Ben de birçoğu gibi bu derlenmiş paketi alıp onu güzel bir şekilde modifiye ettim ve birçok hatasını giderdim. Ancak işin doğrusu araştırmadım da çünkü nerden bakarsanız bakın bu bir L2J yani java server. Ucuz etin yahnisi misali... Çok yakında tüm server ve DB dosyalarını sitemde yayınlıycam. Yani var olan serverın aynen bir kopyasını da bilgisayarınıza kurabileceksiniz. Herkese keyifli saatler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gansh -- 6 Mayıs 2007; 0:49:41 >

• 1 numarasin murat
  • tesekkür ederiz tek basina sarmiyo ama hic olmasa farkli seyleri denemeyi ögrenirim

2 numarasin murat cunku 1 numara benim (şka ha)
  • arkadaslar bu hata cıkıp duruyor oyuna baslıyamadım

EN BABA SERVER : C5 BOLLUK SERVER
  • kardesler bu serverda bagzi kisiler küfür yazmaktan oyun oynayamiyo bide adam bi bug bulmus sana vurdugunu ve oldugunu 1 sn icinde goruyon

biraz daha dikkat etmenizi rica ederim (küfür=)
  • Kim o küfür eden terbiyesizler ayıp ya adamları sinir etmesseniz küfüre kimse basş vurmaz ama genede küfür etmeyin
  • Abi serverda sole bi olay var.. Ben dun ilk defa girdimde, para yapmak cok kolay yani sole bi char aciosunuz 1b parası oluo.. sonra kasıp 80 olduktan sonra başlangıç townlarından birine gidiyorsunuz(ben dwarf village yi sectim daha hızlı) oraya yeni bi char acıldıgında spawn olunan noktaya 30 40 tane Scroll of escape Goddard koyuyosunuz.. sonra goddarda gidip relog yapıp istediginiz kadar dwarf acıp goddarda ısınlanarak butun parayı yere atıyosunuz.. bolece yerde 30 40b para oluo.. sonra asıl goddardda bıraktığınız charla girip paraları 2b 2b toplayarak gold bara donusturuyorsunuz.. Yani normal yolla para yapmak ne kadar kolay bilmiyorum ama ben bu yolla yaparak zengin oldum ve +10 +12 silahlar bastım 1-2 saatte.. buna da bi çozum bulursanız iyi olur bence.. ben oynamıcam zaten de bi oyuna girip kendi classımın ilerdeki ozelliklerine bi bakayım die girdim(officialde oynuyorum oyun bozuldugu icin tekrar indirirken gireyim bakayım dedim) ve bole diger kisilere haksızlık olur die dusunuyorum serverde isler nasıl yurur bi bilgim yok.. bilginize

ha zaten para yapmak cok kolay diosanız o zaman onemli deil(ama yinede para kasıp gold bara donusturerek depolamak bu kadar kolay olmaz)..

• quote:

Orjinalden alıntı: razz_raziel

Abi serverda sole bi olay var.. Ben dun ilk defa girdimde, para yapmak cok kolay yani sole bi char aciosunuz 1b parası oluo.. sonra kasıp 80 olduktan sonra başlangıç townlarından birine gidiyorsunuz(ben dwarf village yi sectim daha hızlı) oraya yeni bi char acıldıgında spawn olunan noktaya 30 40 tane Scroll of escape Goddard koyuyosunuz.. sonra goddarda gidip relog yapıp istediginiz kadar dwarf acıp goddarda ısınlanarak butun parayı yere atıyosunuz.. bolece yerde 30 40b para oluo.. sonra asıl goddardda bıraktığınız charla girip paraları 2b 2b toplayarak ****ara donusturuyorsunuz.. Yani normal yolla para yapmak ne kadar kolay bilmiyorum ama ben bu yolla yaparak zengin oldum ve +10 +12 silahlar bastım 1-2 saatte.. buna da bi çozum bulursanız iyi olur bence.. ben oynamıcam zaten de bi oyuna girip kendi classımın ilerdeki ozelliklerine bi bakayım die girdim(officialde oynuyorum oyun bozuldugu icin tekrar indirirken gireyim bakayım dedim) ve bole diger kisilere haksızlık olur die dusunuyorum serverde isler nasıl yurur bi bilgim yok.. bilginize

ha zaten para yapmak cok kolay diosanız o zaman onemli deil(ama yinede para kasıp ****ara donusturerek depolamak bu kadar kolay olmaz)..

para yapmak cok cok cok cok kolay sps ile adena zoneye gittiğimde 2 dakikada 2kkk =)

• Arkadaşlar, öncelikle tüm yapıcı eleştirileriniz için teşekkür ediyorum.

Tekrar hatırlatmak istiyorum. Server tamamen oyunun tanıtımı, hızlıca öğrenilmesini ve tüm skillerin denenmesini amaçlıyor. Para sıkıntısı olana zaten ben de gold Bar veriyorum. Eğlencelik eventlerde bile dağıtılanların haddi hesabı yok. Herşey abartılı yani. İsteyenler pvp de yapıyor siegede.

Sadece kişilerin silah veya armor enchant istekleri geri çeviriliyor ve de wyvern.

Tekrar iyi eğlenceler...
  • ya wyrven istegim yok ama su wyrven fiyatlarini biraz indir gozunu seviim ya artisan frame ne :D
    alla alla pvp serverinda isin yoksa recipe ara dur :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.