Şimdi Ara

En az snapdragon 865 ve hafıza kart destekli telefon,en az 256gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, daha önceleri 3 seneyi geçsin a50 kullandım, telin miladı dolmak üzere olduğu için, kendime 8700tl ye, s20 fe 256gb modeli aldım, buraya kadar herşey normal, telefonu kullanmaya başladım, 15 gün sonra dokunmatik kendi kendine basmaya başladı, düzeltemedim, mecbur format atmak zorunda kaldım, şimdi ise klavye kullanırken deli ediyor beni, biraz hızlı yazmaya çalışsam, abuk subuk harflere dokunuyor kendi kendine, ben bu tür şeylere gelemem, ufak bir araştırma sonucu, maalesef telin ekranı böyleymiş, bir kaç yerde duydum dokunmatik sorunu, şimdi ise, elden çıkarmayı düşünüyorum, bana s20fe gibi donanım ve hafıza desteği gibi cihaz önerebilir misiniz, hangi telefona baktıysam, hafıza kartı desteği yok, ben kart desteği olmayan cihaz kullanmam, telefon ne olursa olsun, bütün bilgilerim hafıza kartında saklarım, telefonda pek bişey tutmam, ne olur ne olmaz diye. Neyse yardımlarınızı bekliyorum.

iyi günler dilerim

• temiz bi oneplus 8t al kurtul. piyasadaki çoğu cihazın içinden geçer hala :)

• Merhaba. Dediğiniz gibi sadece asus zenfone 7(asuslar ağır olduğundan diğerlerini yazmaya üşendim) ve sony xperia 1 III ve 5 III(bu sony'ler özelliklerine göre çok hafif telefonlar). Zengin olsaydım sony'lere bakardım :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.