Şimdi Ara

en alta geldigimizde sonraki sayfaya geçiş kapatiliyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mobil veya mini kullaniyorum. bolum icinde konuları gordugumuz kısımda asagi kaydirdigimizda 2. 3. sayfadaki konular gosterilmeye başlıyor. fikir olarak guzel bi sey. fakat diyelim ki 4. sayfadaki konulari goruntulerken bir konuya bakicaz ve bi altindaki baska konuyu daha gormek istiyoruz. konuya girip geri ciktigimizda 1. sayfada bulunan konulara donuyor diger bakacagim konuya girmek icin kaydir kaydir asagi gitmeye calisiyoruz.bazen de ileri geri yaptigimizdan midir nedir indexlemeye durdurup otomatik gostermiyor sonraki sayfayı en alta geldiğimizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben şimdi denedim konu dışında 4. Sayfaya indim bir konuya girdim 3. Sayfaya indim geri tuşuna bastım bir önceki yere tam bıraktığım yere attı, tekrar ileriye tıkladım konu içersinde 3. Sayfaya kaldığım yere götürdü sizde böyle yapıyorsunuz doğru çalışmıyor mu ?

Tarayıcınız cihazınız nedir acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gun kullanıcısına yanıt
    konu icerisindeki sayfa akışı ile problemim yok. konudan geri tusuyla çıkış yaptığımda mesela girdigim konu 4. sayfada ise girip geri tuşu ile çıktığımda 1. sayfadaki konulara dönüyor. telefondan baglaniyorum bilmiyorum pcde de boyle midir. Android google chrome

• gun kullanıcısına yanıt
    velhasılıkelam ben böyle bir ayar göremedim. var midir ya da yoksa eklemeyi düşünüyor musunuz?

• yav bi tuş koyun, basalım eskisi gibi olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.