Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

eMULE PROGRAMI NASIL KULLANILIR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> eMULE PROGRAMI NASIL KULLANILIR ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    258 Mesaj
    Bu programın nasıl kullanıldığını bilen var mı? Bi türlü dosya indiremiyorum. Dosyayı aratıyorum buluyorum da, fakat download dediğimde indirmiyor. Masmavi olup kalıyor. Transferde dosyanın üzerini çift tıkladığımda altında bi sürü link ve kişiler çıkıyor. Bunlara nasıl bağlanacam.

|
    |
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj
    E mulede sıra alıyorsun sıra sana gelene kadar bekliyorsun bu bekleme bazen saatler sürüyor... mavi olması aradığın dosyanın olduğu kişilere sıraya girdiğini belli ediyor emulede biraz sabır gerekiyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    ya arkadaşlar bu soruları sormadan önce GOOGLE amcama bi danışsanız diyorum
    google açıp EMULE yazdığınızda ilk çıkan sonuç EMULE nin sitesi oluyor orada emule hakkında tüm bilgiler mevcut !!!!!!!!!
    |
    |
    |
    |

Bu programın nasıl kullanıldığını bilen var mı? Bi türlü dosya indiremiyorum. Dosyayı aratıyorum buluyorum da, fakat download dediğimde indirmiyor. Masmavi olup kalıyor. Transferde dosyanın üzerini çift tıkladığımda altında bi sürü link ve kişiler çıkıyor. Bunlara nasıl bağlanacam.

senin bundan sonra yapıcak bişeyin yok bekleyeceksin
    |
    |
    sen olmayınca yanımda cereyan yapar kapılar çarpar içimde sabahtan akşama ansızın hiç beklemediğim anlarda sensizliğin ürpertisi yetmezmiş gibi her kapı çarpmasında bir korku kaplar beni sıçramak isterim yerimden bağırmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlik birde zaman mekan yokmuş gibi o anlarda ama anılar akar içimden taşmışda kudurmuş Kızılırmak gibi sıçramak isterim yerinden koşup kurtulmak birde ama put gibi kalırım kalbim atmaz nefes alamam içimde sensizlikle
  • Teğmen
    225 Mesaj
    gokhan mod

or gokhan & freelancer mod
    |
    |
    Bitcoin fırsatını kaçırdın mı? Kaçırmadıysan da katıl, kaçırdıysan da...https://t.me/beles_sikkeler Artık sürekli yeni coin'ler çıkıyor (biz coin için sikke kelimesini kullanmayı seviyoruz). Yeni sikkeler isimlerini duyurmak ve topluluk oluşturmak için, sosyal medyada takip eden ilk bikaç bin kişiye bedava coin dağıtıyorlar.. Genelde en az gereken bir twitter hesabı, telegram mesaj programı (telefon veya pc için) ve email adresi. Ve tabi ethereum adresi (https://www.myetherwallet.com da hemen oluşturabilirsin). Bazen de facebook, bitcointalk hesabı falan da isteniyor.https://t.me/beles_sikkeler Telegram grubumuzda beleş sikkeleri takip edip yayınlıyoruz. Linkimizi kullanırsan genelde hem sana hem de bize bonus var. Bizim bulamadığımız beleş sikke bulursan, özelden bize mesaj yolla, senin referans linkini yayınlayalım...Son bir ayda 2 ethereum değerinde coin topladık (değeri şu anda 2000 dolar civarında).. Daha ne duruyorsun?
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.