Şimdi Ara

Emre Çolak Mola Vermiyor ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hacker_honour

quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

çok eksiği var bence seneye ilk 11de olursa avrupada çok zorlanırız. pasları kötü, özellikle tek paslarda çok başarısız. şutları iyi görünmesine rağmen kötü 1 tane gol attı diye iyi demeyin hemen. 10 tane vuruyor 8 i dışarıya. topsuz alanda çok iyi basıyor, fakat top ayağındayken ileriye hızlı çıkamıyor. (bir aydın değil) ayrıca bence en eksik olduğu yer futbol mantalitesi çok zayıf. kafası basmıyor pek.(bir arda kadar oyun zekası yok malesef) kiralık verilsin bence orda geliştirsin kendisini.

Aynı emre'yi mi seyrettik ?

seni bilmem de ben galatasarayın bütün maçlarında emreyi dikkatle izledim. katılmadığın bir nokta varsa söyle de tartışalım.

Dehşet bir sol ayağı var ayağına oturursa topa hükmedebiliyor, hem şutları hem ortaları. Ortaları oldukça iyi özellikle ceza sahasının hafif çaprazından açtığı ortalar on numara. Tek pas işini gayet iyi yapıyor ki bu her ne kadar bizim gözümüzde küçük bir hareket gibi görünse de rakip takımın dengesini bozuyor veya yerleşmeden çıkma fırsatı yakalıyoruz. Defansa çok yardım ediyor, pasları da gayet iyi, müthiş pres yapıyor.

Eksik bulduğum tek nokta topla birlikte kanatlarda dribling yapmaması bak yapamaması demiyorum zor bir şey değil dribling, fiziğinden çekiniyor olabilir.

Ayrıca gayet zeki oynuyor, refleksleri üst düzey hemen olmaz ancak 1-2 sene için sağlam bir fizik yüklerse orta sahanın her yerinde rahatlıkla oynayabilecek kapasitede,yetenekte.

Oldukça da yaratıcı ama kanatlarda görmek istemem çünkü dribling yapmıyor dikine gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

Orijinalden alıntı: iskobiii

kanat oyuncusu değil.net.

Bence defans oyuncusu sence ?

bençe defanş oyunçusu şence. hayret bir şey yaa
  • quote:

quote:

quote:

çok eksiği var bence seneye ilk 11de olursa avrupada çok zorlanırız. pasları kötü, özellikle tek paslarda çok başarısız. şutları iyi görünmesine rağmen kötü 1 tane gol attı diye iyi demeyin hemen. 10 tane vuruyor 8 i dışarıya. topsuz alanda çok iyi basıyor, fakat top ayağındayken ileriye hızlı çıkamıyor. (bir aydın değil) ayrıca bence en eksik olduğu yer futbol mantalitesi çok zayıf. kafası basmıyor pek.(bir arda kadar oyun zekası yok malesef) kiralık verilsin bence orda geliştirsin kendisini.

seni bilmem de ben galatasarayın bütün maçlarında emreyi dikkatle izledim. katılmadığın bir nokta varsa söyle de tartışalım.

Ayni Emreyi seyretmedigin kesin. Emre Colak bu sezon bu takima en büyük emek veren oyunculardan birisi. Ama cocuk orta saha, defans yardim derken asil mevkisinde performans veremedi buda gayet dogal.
    Fizik olarak yetersiz oldugunada katilmiyorum o kadar pres sonrasi birde Terimin klasik ayni isim degistirme olaylarina gitti.
    Gereken herseyi yapti Emre sizin beklediginiz sekilde oynarmi oynar Arda ve bazi cok sevdiginiz eski takinyalar gibi eli belkide sol acikta beklesin beklentinizi karsilardi tam tersine takim oyuncusu olarak oynadi cok mucadele etti ama yorgunluk ve orta sahaya yakin oynadigi icin etkisiz gibi gözüktü.
    Sen öncelikle dostum Bjk macina geri dönüs yap 2-0 2-2 olan bölümde emre Colak ciktiktan sonra ne olmus gör.
    Takimda en fazla pres yapan ve top calan oyunculardan birisi ve bu adam üstelikte sol acik.

• quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

quote:

quote:

quote:

Ayni Emreyi seyretmedigin kesin. Emre Colak bu sezon bu takima en büyük emek veren oyunculardan birisi. Ama cocuk orta saha, defans yardim derken asil mevkisinde performans veremedi buda gayet dogal.
    Fizik olarak yetersiz oldugunada katilmiyorum o kadar pres sonrasi birde Terimin klasik ayni isim degistirme olaylarina gitti.
    Gereken herseyi yapti Emre sizin beklediginiz sekilde oynarmi oynar Arda ve bazi cok sevdiginiz eski takinyalar gibi eli belkide sol acikta beklesin beklentinizi karsilardi tam tersine takim oyuncusu olarak oynadi cok mucadele etti ama yorgunluk ve orta sahaya yakin oynadigi icin etkisiz gibi gözüktü.
    Sen öncelikle dostum Bjk macina geri dönüs yap 2-0 2-2 olan bölümde emre Colak ciktiktan sonra ne olmus gör.
    Takimda en fazla pres yapan ve top calan oyunculardan birisi ve bu adam üstelikte sol acik.

asıl 4-2-3-1 de forvet arkası oynasa mükemmel olur ama 4-4-2 bizim genlerimizde var.

• Çocuk her gün twitter da mesaj atıp duruyor yok kankayla şurdayız yok gardaşşşlar ne ara çalışıyor bu?
  • pasları iyi diyorsunuz. oyun zekası iyi diyorsunuz. e şutları da güzelmiş zaten. o zaman oynasın 11 de neden yerine adam bakıyorsunuz tek eksiği dribling yapamaması mı? ısrarla söylüyorum tek pasları çok kötü oyun zekası da vasat. gs fb maçından önce oyuncular ısınırken şutlarını canlı izledim kimse bana çok iyi şu vuruyor demesin. bu sezon 11 de oynamasının sebebi yerine adam olmaması, topsuz alanda iyi basması ve fatih terimin emreyi kazanmak istemesi başka bir sebep yok. ha bide olur olmadık yerlerde faul yapmasını yazmayı unutmuşum :D
  • quote:

pasları iyi diyorsunuz. oyun zekası iyi diyorsunuz. e şutları da güzelmiş zaten. o zaman oynasın 11 de neden yerine adam bakıyorsunuz tek eksiği dribling yapamaması mı? ısrarla söylüyorum tek pasları çok kötü oyun zekası da vasat. gs fb maçından önce oyuncular ısınırken şutlarını canlı izledim kimse bana çok iyi şu vuruyor demesin. bu sezon 11 de oynamasının sebebi yerine adam olmaması, topsuz alanda iyi basması ve fatih terimin emreyi kazanmak istemesi başka bir sebep yok. ha bide olur olmadık yerlerde faul yapmasını yazmayı unutmuşum :D

faul meselesinde haklısın kaleye arkası dönük adama faul yapıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Ne ictiysen banada yolla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında haksızlık etmemek lazım iyi olmasada vasat idare edicek futbolcu şuan için(selçuk inan gibi gelişme gösterebilir oda ilk yıllarında bu kadar iyi değildi)
    türk olup tekniği yüksek olan futbolcu varmı alacağımız yok o zaman kazançlıyız destek olmamız gerekir,FT iyi hamle yaptı kazandı bu çocuğu rotasyonda kullanılabilir ayrıca Türkiye liginide abartmamak lazım hertürlü iş yapar bu çocuk.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne ictiysen banada yolla

gereksiz insan.
  • Sabahları 2 yumurta sarısı 8 yumurta beyazı yerse bi cacık olmaya başlar...
  • Emre Çolak çok iyi düzeye geldi.daha 21 yaşında üstelik. Burda yedek bile olamaz diyenleri hç anlamıyorum açıkçası. Takıma Elanolar Dos santoslar Jo lar dolduğundada aynı kişiler ruh yok diyecek eminim.

Ki Emre Çolak'ın oyunu şuan bence çok iyi düzeyde.Bazıları kanat oyuncusu değil demiş. Zaten 4-4-2 oynadığımız için Fatih Terim'in 4-4-2 taktiğidir zaten bu. Klasik kanat oyuncularından ziyade orta sahayı kalabalık tutmak için göbek özellikli oyuncuları kullanmayı seviyor.

hagi-emre-suat-okan. emre-melo-selçuk-engin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne ictiysen banada yolla

beşiktaş avrupadan men edilmiş diyolar

sen bi git öğren gel

haber bekliyoz
  • bu fizikle kanat oynayamaz ki emre çok ince ve çok güzel pasları var bnce melo ve selçuğun önünde muhteşem oynar harika ara pasları atar hazırlık maçlarında denenmeli ayrıca transferde hamit,melo,elia,serdar aziz ve matias suarez alınmalı bence kadroda şu şekilde olmalı:muslera,eboue,ujfa,semih,hakan,melo,selçuk,hamit,elia,elmander,matias suarez şimdi diyeceksiniz ki 7 yabancı var evet biliyorum ş.ligi maçlarında bu kadroyla oynanmalı ligde ise ujfa yerine serdar aziz oynar ztn illaki sakat,cezalı falan olacaktır yedekler ztn türk olacak engin emre necati yekta serdar aziz ufuk ve çağlar birinci olabilir..
  • Fizik falan diyenler var hala ya. Adamin görevine bakin ayrica bugunki olaylardan ve devam edicek olaylar ile alt ypaimiza önem vermek zorundayiz. Bu devirler bitti elimizdeki degerlere shaip cikin. Eli belinde bekliyen ahlaksizlara karsi hala övgü yaparken kendi insanimiza uydurmalar düzmeyin. Yorum yapan kisilerin cogununda futbolda zerre bilgisi yoka yri konu ya.
  • ikili mücadelelerde çok zayıf öyle çekmeyle omuzla yıkılmaması lazım bunun haricinde gayet yeterli daha gelişirde yani, birde sadece olduğu noktaya bakmamak gerek gelişmeside incelenmeli şutlarını çok ilerletti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibretcrew

Emre şuanki performansı ile 11 oyuncusu olamaz.Fakat şöyle bir durum var.Bence gerçekten büyük bir takımın yedek oyuncusuda olmaz.

Benzema ve Higuain birbirinin yedeği keza Fabregas Iniesta Xavi 3ünden birisi yedek kalacak normal şartlarda.

Seneye 34 lig 4 CL 4 Türkiye kupası garanti var.Üstlere çıkarsak dahasıda var bu işin.Sağlam bir kadroyla seneye bence daha verimli oluruz.

4 cl mi 6 maç yaptırıyorlar . hosgeldin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.