Şimdi Ara

EMPİRE TOTAL WAR oyundan atma exe hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
14.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET arkadaşlar oyundan atma saveleri acamama empire total war exe bir sorunla karşılaştı gibi sorunların çözümü warsa burda paylaşırsanız şahsım adına cok deli sevincem 1haftalık cabab ve hevesim cöpe gitti oyunda orjinal bu arada bunun nedenini bilen varmı saveleri acamıyoruz empire exe sorunla karşılaştı diyo ve atyıo hataraporu gönder gönderme seceneği cıkıyo 5 farklı save de aynı şeyi yapıo 1776yılında hepsi nedir bu sorunu yaşayna cok herkes biyerde takılıyo segadanda nasıl destek alırız?

• Aynı sorun bende de mevcut
  • bendede var oyundayken bi süre sonra oyundan atıyor
  • Ben de aynı sorundan muzdaribim.Oyun ilk çıktığında hatasız oynamıştım şimdi hayret ediyorum neden atıyor.1770'lere kadar geldim tam en heyecanlı yerinde turn geçerken oyundan atıyor. İndirmediğim denemediğim sürüm kalmadı.

Sorunsuz optimize bi rşekilde bu oyunu nasıl oynayabiliriz bilen varsa yardımcı olsun.
  • Dostlarım ben en son sürümü kullanıyorum, 1780'e kadar geldim tek bir atma sorunu yok. Bazen savaş sırasında atıyor.
  • çözümü bilen varsa yardımcı olsun arkadaslar oladı napolion total war cıkacak az kaldı ona takılırız
  • bende uzun zamandır böyle bir hata verdıgını bılmeden oynadım durdum totalwa ı ama dun format attım daha once yukledıgım cdden oynu kurdum hatasız bı sekılde ve aynı sorunu vermeye basladı. bence bu durumun sebebı pc ye kurulu ısletım sıstemınden gecıyo sorunun cözumu ıcın bu tip işlerden anlayan arkadslar buraya yogunlasırlarsa daha kolayolur formattan sonra aynı hatayı almaya basladım bende daha once kullandıgım sürüm performans icin ayarları degıstırılmıs modifiyeli bir xp sürümüydü pcmın özellikleride oyun için ideal ona ragmen hata raporları ınsanı cıldırtacak sevıyede dk bası oyun savelemekten bıktım su sorunun cozumu varsa yada cozmeye ugrasan bırılerı yardımcı olursa sevınırım boyle kalıtelı bı oyunda bu tıp tutarsızlar gormek ınsanı cıldırtıyo resmen!
  • Bendede aynı sorun var direk masaüstüne atıyo ne sorunlu oyunmuş bu ya napeolanı çekiyim bari torrentten
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Bendede aynı sorun var direk masaüstüne atıyo ne sorunlu oyunmuş bu ya napeolanı çekiyim bari torrentten

1 Sene arayla yine aynı sorun
  • quote:

quote:

Bendede aynı sorun var direk masaüstüne atıyo ne sorunlu oyunmuş bu ya napeolanı çekiyim bari torrentten

1 Sene arayla yine aynı sorun

1 sene daha geçti ama sorun çözülmedi hala

• Bu sorun yüzünden amerikayı hiç doğru düzgün ele geçiremedim tam avrupanın çoğunu alıp amerikaya açılıyorum çökmeye başlıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.