Şimdi Ara

emin çölaşan hakkında bişey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu videoda emin çölaşan ile ankara belediye başkanının tgrtdeki ankaranın gündemi adlı programda tartışması iddiaları vs var
    herkes bişey yazmış bu konuda, öncelikle şunu izlemenizi öneriyorum

yok öyleymiş böyleymiş değil, karşılıklı konuşamaları iddiaları var

sonuna kadar izlemeniz tavsiyemdir

http://www.youtube.com/watch?v=SGL4Mf9vURg

tartışma çıkarmayalım cevap yazmasanızda olur, herkes izlesin kendi fikri olsun, konu tutmasa da olur

• Yarım ekmek döner alayım.
     emin çölaşan hakkında bişey
  • 1. MELİH VE DİĞERLERİ "İŞBİRLİKÇİ MEDYA"YA ALIŞTIĞI İÇİN ÇÖLAŞAN KORKUTUYO ONLARI. HESAP SORMASI, CESARETİ..

2. MELİH BU DİLLE İYİ BİR PAZARLAMACI OLURDU!!!!BUNLAR LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜTENLERDEN...
  • melih benim bitirme tezi mülakatımdaki taktiğimi kullanıyo. sen hiç susmaki karşı taraf soru soramasın :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: elysion

melih benim bitirme tezi mülakatımdaki taktiğimi kullanıyo. sen hiç susmaki karşı taraf soru soramasın :)

KONU DEĞİŞİYO AMA BEN DE 2-3 HAFTA İÇİNDE TEZ SAVUNMASINA GİRECEĞİM. BU YÖNTEM İŞİNE YARADIMI. BİRAZ TAKTİK VERİRMİSİN
  • walla ben girdim içeri tez mülakatına. hemen sordum isterseniz ben bir kısa özet yapayım dedim ve ok dediler tabi. kısa deildi tabiki :) bildiğim yerleri anlatmaya başladım arada yorumlar falan yaptım. anlattıkça anlattım ben hoca arada sorular sordu tabi oda anlattığım yerler üzerine oldu genelde. illaki soru soruyolar ama diğerine oranla çok daha az oluyor. arkadaşlarımdan terler içerisinde çıkan olmuştu ama onlar bu taktiği kullanmamışlardı. bence bildiğin yerleri fazlasıyla anlat derim.

ha buarada bu demek deildirki sende de işe yarayacak hocan cins çıkar elden yapacak birşey gelmez. ama bence hiç yoktan denemekte fayda war :)
  • quote:

walla ben girdim içeri tez mülakatına. hemen sordum isterseniz ben bir kısa özet yapayım dedim ve ok dediler tabi. kısa deildi tabiki :) bildiğim yerleri anlatmaya başladım arada yorumlar falan yaptım. anlattıkça anlattım ben hoca arada sorular sordu tabi oda anlattığım yerler üzerine oldu genelde. illaki soru soruyolar ama diğerine oranla çok daha az oluyor. arkadaşlarımdan terler içerisinde çıkan olmuştu ama onlar bu taktiği kullanmamışlardı. bence bildiğin yerleri fazlasıyla anlat derim.

ha buarada bu demek deildirki sende de işe yarayacak hocan cins çıkar elden yapacak birşey gelmez. ama bence hiç yoktan denemekte fayda war :)

DOĞRU DİYOSUN, BENİM DANIŞMAN HOCAM HUKUK FAÜLTESİ DEKANI. AMA GEL GÖR Kİ BİZİM BÖLÜM BAŞKANI BANA KIL OLUYO. VE SAVUNMAYA O GELİCEK. DİĞER HOCAYLA DA ARAM İYİ. BAKALIM DEDİĞİN YOLU DENEYEYİM. SEVMEZLERSE SUSTURURLAR ZATEN:) ÇOK KORKUYORUM YA. EVDE BAYA Bİ ANTREMAN YAPIYIM DİMİ. ANLATIM KONUSUNDA.

• bende tırsardım gitmeden önce ama hakkaten abartacak birşey yok. heleki bildiğin yerleri anlattığın için konuya kaptırıyosun kendini bile diyebilirim :)
    birde ben şuana kadar öyle extrem bir durum dışında bitirme tezinden kalanı duymadım. ha A olur C olur değişir ama nihayetinde geçersin çalışmışsan..
  • ÇALIŞTIM. EN AZINDAN EMEK HARCADIM DİYEBİLİRİM. DANIŞMAN HOCAM DA ÇOK BEĞENDİ, HATTA BAYA BİR ÖVDÜ, HAKİMLERİN, ARKADAŞLARININ KARŞISINDA. BEN ÖYLE ABARTACAK BİR ŞEY YAPTIĞIMI DÜŞÜNMÜYORUM AMA UMARIM DİĞER HOCALARIN GÖRÜŞÜNÜ DE ETKİLEYEBİLİR. ÇOK TEŞEKKÜRLER. MUTLAKA DENEYECEĞİM DEDİĞİNİ. HATTA ÇALIŞMALARA BAŞLAYIM. TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YA İÇİMİ RAHATLATTIN...
  • ne demek rica ederim :)
    benim bölüm elektrikti ama olsun üni ünidir sonuçta
  • quote:

ne demek rica ederim :)
    benim bölüm elektrikti ama olsun üni ünidir sonuçta

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.