Şimdi Ara

Emerald Dream - Vanilla [Classic] Server (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
6
Favori
22.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LvL 10-19 wsg si bile full çekiyor. Vanillada arena olmaz tek arena gurubashi arena ^^ sandık için kapışırsın saatlidir falan filan hey gidi günlerr ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WE neED -- 17 Temmuz 2013; 19:51:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Oyunda Bg yok galiba sirf world pvp donuyor? Arena felan var mi? Ben oyun tbc de basladigim icin pek bilgim yoktur. Siniflar ne durumda Op sinif var mi? Ozelikle rogue nasil?

BG var yalnızca arena yok. Gurubashi arena, Dire Maul arena falan var yalnızca
  • bgde sadece av ve wsg vardır herhalde ilk çıkan onlardı diye hatırlıyorum
  • Pff kendimi ateşe atan başlık buldum.

1 saate Horde tarafındayım. Ally bozay beni. Ench Shaman açam bari.
  • minimum 8 yard gereksinimi, geriye sıçratmayan disengage, combat sırasında konulamayan trapler, paso resist çeken feign death, bunların üstüne birde buglı pet beni hunterdan soğuttu yahu :D Üstelik bir kaç guild ve kişi ile konuştum 1-2 hunterdan fazla almıyoz raide demeleri... Şu ana kadar 6-7 kez ganklandim hepside +5 lvl minimum üstümdü bedeviyim resmen :D Rogue kasmadığıma çok pişman oldum şimdi...
  • bir resim de benden, serverda general chatten görevler için party toplamak falan mümkün güzel yani nüfus
     Emerald Dream - Vanilla [Classic] Server
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsbduman

bir resim de benden, serverda general chatten görevler için party toplamak falan mümkün güzel yani nüfus

addonun ne işe yarıyor? ve tahmin ettiğim şeyse tüm questlerin yerlerini gösteriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: khalef

quote:

Orijinalden alıntı: nsbduman

bir resim de benden, serverda general chatten görevler için party toplamak falan mümkün güzel yani nüfus

addonun ne işe yarıyor? ve tahmin ettiğim şeyse tüm questlerin yerlerini gösteriyor mu?

vanilla guide'ı diyorsan guildde az çok anlatmıştım da şöyle oluyor yani özetle fastest way to 60 diyebilirim

tüm questler için değil o kafasına göre yani yapan adam öyle yapmış mesela 14-17 sadece Darkshore için var diğer bölgelerde yok atıyorum Westfall için 10-12 kısmı var mesela diğer

kısmı yok gibi gibi diyor ki 67.15'te şu görev var ama onu atla yapmaya değmez diyor onun yerine şuraya git şunu yap gibisinden bir addon

edit: yazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nstbdmn -- 18 Temmuz 2013; 19:20:40 >

• bu serverdan burada haberim oldu ve hafta sonu denedim.Beni 6-7 sene öncesine götürdü aynı zevki tekrar yaşadım oyunda.
    Arkadaşların bahsettiği gibi server doluluk oranı da müthiş.Keşke blizzard böyle vanilla serverler açsa iddaa ediyorum şu anda oynayanların yarısı o serverlara gider.
    Umarım emerald dream serveri uzun ömürlü olur da biz de biraz olsun nostalji yaşayabilelim.
  • Guild'de gelişme var mı arkadaşlar
  • Ulan gaza geldim. 8 yıl önceki ilk Onyxia Lair girişim aklıma geldi ahahah. TBC'de Illidan'ı kesip oyunu bırakmıştım. Gece bakayım bir indirip, Night Elf Rogue olarak oynayabilirim guild varsa.
  • Bende Orcgasmm"isimli shamanımla Archangel isimli realmde oynuyorum 2.4.3 tbc serveri.
    Malasef hiç türk yok denk geldiğim sadece 1 arkadaş var.

• Buda Grull's lair daki dps'em itemler green ve mavi olmasına rağmen iyi iş çıkardım çoğu epiclileri geçtim.
    GEne malasef tanıdık olmadığı için raidlere giremiyorum çoğu attune duruyor. 1 kaç tanesini zar zor yapabildim.SErverin retailden pek bir farkı yok çok az quest bozuk.Oyundaki hemen hemen her questi yaptım bu serverda , çoğu yere exalted oldum.

• Emerald Dreamdeki adım Tribot(arkadaşın charına kondum), 12x warsong da Tribot(arkadaşın charına kondum), Archangelda Ertugrul, görürseniz bi selam verin arkadaşa ekleyeyim aynı guildde değilsek
  • Kendi kullandığım User Interface'yi sizle paylaşayım dedim. 1366x768 için ayarlıdır fakat. /duf ve /dart ile kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
    Burdan indir

SSler burdan

Eklentiler

OmniCc
    bartender2 /bar
    DetachedMiniButtons
    discort ve türevleri /dart /duf
    extented quest log 3
    equipcompare
    fubar ve modülleri
    gatherer
    metamap ve modülleri
    ocB cast bar replikası
    satrinabuffframe /sutbuff
    simplecombatlog
    simpleminimap /smm
    sw_stats
    tinytip
    xloot
    xdamagefont
    onebag
    prag
    mobinfo2
    klhthreatmeter
    damagemeters

• quote:

Orijinalden alıntı: Schism35

Buda Grull's lair daki dps'em itemler green ve mavi olmasına rağmen iyi iş çıkardım çoğu epiclileri geçtim.
    GEne malasef tanıdık olmadığı için raidlere giremiyorum çoğu attune duruyor. 1 kaç tanesini zar zor yapabildim.SErverin retailden pek bir farkı yok çok az quest bozuk.Oyundaki hemen hemen her questi yaptım bu serverda , çoğu yere exalted oldum.

bende uzun süredir tbc server arıyorum. Download Linkini gönderebilir misin acaba? Hele black temple falan açıksa direk başlarım

• 56 Level oldum, bir ilki gerçekleştirerek pala tank olarak ilerlemeye devam ediyorum. Mining'den kazandığım paralarla epic item dizmek için şimdiden yer yapmaya başladım. Öncelikli olarak item sonra mount olayına bakacağım. BRD yaptık ve rahatçana hallettik, dünkü grupta Amerikadan arkadaşlarla tanıştım, yarın bir aksilik çıkmazsa tekrardan BRD yapacağız, sesli konuşma olayını ayarlayabilirlerse mükemmel bir ortam olur diye umuyorum. Olursa böyle bir şey yine video çeker koyarım buraya. ^_^

Bu arada Guildin gidişatı pek iyi değil gibi, ben şimdiden sinyalleri yakıyorum ona göre. :)
  • Sabahleyin bile full çekiyor server.

Anı olarak bir resim koyalım bakalım;
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Sabahleyin bile full çekiyor server.

Anı olarak bir resim koyalım bakalım;

Yarın geliyorum bende guild inv isterim

Birde suanda hangi raidler aktif?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vilgefortz of Roggeveen -- 23 Temmuz 2013; 4:13:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ichimâru Gin

quote:

Orijinalden alıntı: Schism35

Buda Grull's lair daki dps'em itemler green ve mavi olmasına rağmen iyi iş çıkardım çoğu epiclileri geçtim.

bende uzun süredir tbc server arıyorum. Download Linkini gönderebilir misin acaba? Hele black temple falan açıksa direk başlarım

hocam feenix in de TBC si var ama 10x server ben sevemedim. denemek istersen link buhttps://www.wow-one.com/

Amedra gz hocam go go go 60....ben oyuna sizden önce başladım tatil felan karakter 38 lwl de kaldı doğru düzgün guild bulamadım (Hordeyim)... guildinizin kıymetini bilin emi :)

ülen kasmasakta karakteri suya sokup şöle bi dalınca serinliyom ya o bile yeter derseniz buyrun gelin bu arada bu konu çok popüler oldu sonunda kovacaklar bizi

Bütün wowculara selam herkese iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.