Şimdi Ara

EMEKLİLERE RAMAZAN VE KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ 1.000 TL İKRAMİYE VERİLECEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BAŞBAKAN: EMEKLİLERE RAMAZAN VE KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ 1.000 TL İKRAMİYE VERİLECEK

• 24 hazırandan sonra büyük zamlar geliyor
  • Sırf seçimi kazanabilmek için hazineyi boşaltıyorlar.

Borsa bu açıklamalardan sonra %3 düştü.

Türkiye'yi çok kötü günler bekliyor, secimden sonrasını hiç düşünmüyolar. Benim tavsiyem erzak stoklamaya başlayın.
  • Ilk once para sonra oy

Yasallasmadan, halk parayi hesapta gormeden inanmasinlar.
  • Olması gereken bu.

Oturup hesap yapsınlar boş beleş harcamalardan nereden kısarız diye.

Mesela abidik gubudik daire başkanlarının bile mercedes e binme sevdasından vazgeçerek başlayabilir...

Daya egea yı geççç..

• https://store.donanimhaber.com/f0/73/05/f073054a252184ff0bd29d2c0465d7c7.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F01EF196D -- 30 Nisan 2018; 19:50:57 >
  • Seçim rüşveti...
  • Emekliye bgn de zam!!
  • Vatandaşa bisey vermezler laf edersiniz bu sefer verirler ona da laf edersiniz .

İstediginiz şey nedir ?
  • Enflasyon daha da artacak demek ki...
  • Bahçelinin dediği gibi alın o parayı yiyin için ama oy vermeyin
  • neden seçim zamanı ? Yemezlerr! akp ne yaparsa yapsın tarih olacak
  • Ekonomi bu haldeyken ikramiye vermek enflasyonu artırır.Ülkenin ekonomik geleceği iyiye doğruya gitmiyor ve yanlış üstüne sürekli yanlış yapılıyor.
  • kanmayın bunlara yarın seçimi kazanırlarsa burnumuzdan getirirler:)

an itibarı ile borsa düşüyor dolar yükseliyor
  • Asgari ucret icin de ayni seyleri soylemislerdi Hani kaynak nerde cebinden mi vereceksin falan filan Takvim de son surat devam ediyor hergun emekliye zam ikramiye istisnasiz ama
  • Halk yoklaması yapmışlar sanırım
  • küfür günah değil
  • para için oy verecek adam benim partime oy vermesin oy veriyorsa ben o partide yokum ben devlet için türklük için çalışan partiye partim derim yok bedelli askerlik yok para makarna dağıtıyorsa resti çekerim zaten menfaatçi yanaşmalar yüzüne halkın yarısı akpartili olanı devlet hazinesinden geçiniyor sanıyor herkes
  • çok güzel şarap param da çıktı içkinin dibine vurayım bu bayram ama oy yok başkanım kusura bakma
  • Bu açıklamalardan sonra Borsa %3.1 çakıldı.
    Dolar, Euro arttı.

Yabancı yatırımcılar, bu dağıtılan ikramiyelerin ekonomiye büyük zarar vereceğini biliyor tabi. Ama bizim emeklilere anlatamazsın. Adam bunlara inanıp oy verecek. Seçimden sonra zamlarla hepsinin acısı çıkacak.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.