Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (5. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 19 Masaüstü8 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
19.921
Cevap
622
Favori
1.482.354
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayda 50 TL değil 6 ayda bir 50 TL veriyor. 2 yılda her 6 ayda bir 50 TL chippara*4 tane 6 ay= 200 TL chippara yüklemiş oluyor.

http://www.akbank.com/sgk-emekli-kampanyasi2.aspx?WT.ac=sgk_emekli_kampanyasi
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • dirgen kullanıcısına yanıt
    6 ayda 50 tl yazmışım. 2 yıllık sözleşmeye 200 yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Kredi kartı ve hesap işletim ücreti olmayan, maksimum puan vs. veren banka gerek. Birinden biri hep boşlukta çoğu kampanyada.

işbankasına emekli maaşını taşırsan emekli paketinde kredi kartı yıllık ücret ve hesap işletim ücreti yok v.b.
    http://www.isbank.com.tr/content/TR/Bireysel_Bankacilik/Diger_Hizmetlerimiz/Emekli_Paketi-944-1.aspx

Bu en avantajlısı gibi geldi. Sonuçta kart aidatı yok değil mi ?

Sizlerin de görüşü önemli yoksa ben mi bir şey kaçırıyorum.
  • İş bankası Emeklilerden EFT ücreti almaya başladı.
  • Geçen ay maaşımı pttden iş bankasına taşımıştım. iş bankası daha ilk maaşımda benden hesap işletim ücreti kesmiş, yuh yani.
    Tekreardan gidip şikayette bulundum geri iade ettiler.
  • biz söyledik bunlar kaşıkla verip kepçeyle geri isterler diye ,hadi bakalım şimdi uğraşıp durun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Geçen ay maaşımı pttden iş bankasına taşımıştım. iş bankası daha ilk maaşımda benden hesap işletim ücreti kesmiş, yuh yani.
    Tekreardan gidip şikayette bulundum geri iade ettiler.

emeklilik paketine dahil etmemiş olabilirler.
  • Evet etmemişler ben söyleyince düzelttiler.

Halbuki taa ilk baştan emeklilik hesabı açtırıcam diye söylemiştim, ama oralı bile olmamışlar.
    İş bankasını tercih etmemdeki tek etken ATM sinin bol olmasıydı, yoksa benim ptt den bir zorum yoktu, atm leri yok denecek kadar azdı.
  • TEB in emekliye hizmet programı da çok avantajlı, değerlendirilebilir

http://www.teb.com.tr/bireysel/emekliye-hizmet-programi.aspx
  • emekli maaşınızı bize aktarın size şu kadar nakit verelim puan verelim diyorlar. iyi güzel de peki bankalar bunu neden yapıyor. çünkü sizin paranız bankada durduğu sürece paranızı bir güzel faize işletiyorlar. sonra size de al senin payın şu kadar kadar deyip faiz gelirinin küçük kısmını size nakit/puan olarak veriyorlar. yani biz hem kendi paramızla bankaya faizcilik yapma imkanı veriyoruz hem de faiz getirisini yiyoruz. helal haram hassasiyeti olanların bu konuya çok dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. amacım kesinlikle tartışma yaratmak değil, sözlerim bu konuda islami hassasiyeti olanlaradır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Kapsamlı olarak gündüz güncelleme yapacağım, metinleri hazırlıyorum..

Önerileriniz ve eklenmesini istedikleriniz varsa mesaj atabilirsiniz.

https://www.akbank.com.tr/sgk-emekli-kampanyasi2.aspx

eklerseniz iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametin

emekli maaşınızı bize aktarın size şu kadar nakit verelim puan verelim diyorlar. iyi güzel de peki bankalar bunu neden yapıyor. çünkü sizin paranız bankada durduğu sürece paranızı bir güzel faize işletiyorlar. sonra size de al senin payın şu kadar kadar deyip faiz gelirinin küçük kısmını size nakit/puan olarak veriyorlar. yani biz hem kendi paramızla bankaya faizcilik yapma imkanı veriyoruz hem de faiz getirisini yiyoruz. helal haram hassasiyeti olanların bu konuya çok dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. amacım kesinlikle tartışma yaratmak değil, sözlerim bu konuda islami hassasiyeti olanlaradır.

onemli bi mevzu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

emekli maaşınızı bize aktarın size şu kadar nakit verelim puan verelim diyorlar. iyi güzel de peki bankalar bunu neden yapıyor. çünkü sizin paranız bankada durduğu sürece paranızı bir güzel faize işletiyorlar. sonra size de al senin payın şu kadar kadar deyip faiz gelirinin küçük kısmını size nakit/puan olarak veriyorlar. yani biz hem kendi paramızla bankaya faizcilik yapma imkanı veriyoruz hem de faiz getirisini yiyoruz. helal haram hassasiyeti olanların bu konuya çok dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. amacım kesinlikle tartışma yaratmak değil, sözlerim bu konuda islami hassasiyeti olanlaradır.

e zaten hiç getiri almasanız da paranız bir müddet bankada kalıyor ,banka babasının hayrına maaşınızı size vermiyor ,mutemetlik yapmış olanlar bilir ,maaşınız hesabınıza en geç 1 hafta önceden yatırılır ki banka bunu çalıştırır böylece size bankacılık hizmeti verir

bu durumda siz almadığınızda bankaya kalır onlarda çok memnun olur

faizden kaçmak istiyorsanız o zaman bankalardan uzak duracaksınız ama bu mümkünmüdür siz karar verin
  • quote:

Kesinlikle haklisiniz ancak, kampanyalardan yararlanmayip maas herhangi bir bankadan cekilmek istense, yine dediğiniz durum söz konusu. Hatta bankalarda vadesiz hesaplar da ki paralari bile banka anlik faizle değerlendiriyor.Kimileri tarafından bilinmese bile bu maalesef boyle. Yani demek istediğim bizim banka hesaplarimizin içinde para olması bile faizcilik yapma imkani verdiğimiz anlamina geliyor maalesef.

• Maaş taşıma işlemi ne kadar sürüyor?28 ocak maaş günü şimdi başvurulsa yetişir mi acaba?İş bankası 50 TL maxi puan veriyor ve şart koşul yok bu yönü güzel.Ayrıca iş bankasının hangi kredi kartı daha avantajlı ve kullanışlı bilgisi olanlar cevap verirlerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elvisont

quote:

Kesinlikle haklisiniz ancak, kampanyalardan yararlanmayip maas herhangi bir bankadan cekilmek istense, yine dediğiniz durum söz konusu. Hatta bankalarda vadesiz hesaplar da ki paralari bile banka anlik faizle değerlendiriyor.Kimileri tarafından bilinmese bile bu maalesef boyle. Yani demek istediğim bizim banka hesaplarimizin içinde para olması bile faizcilik yapma imkani verdiğimiz anlamina geliyor maalesef.

+1

Faizden kurtulus yok. Ha ben faiz yemem diyorsaniz alin bir ihtiyaci olana verin. Insanlik namina bir sey yapin.

Faizi elime bile surmem derseniz, birakin paranizi banka faizle birilerine verip isletsin. Kazancida karinin ustune koyup, keyfini sursun

• emeklilik maaşını taşıma karşılığında nakit para veren banka yok mu arkadşalar,finansbank dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Kapsamlı olarak gündüz güncelleme yapacağım, metinleri hazırlıyorum..

Önerileriniz ve eklenmesini istedikleriniz varsa mesaj atabilirsiniz.

Müdür ne oldu hazırlayabildin mi metni bekliyoruz heyecanla!..
  • 31 Ocak’a kadar SGK emekli maaşınızı Akbank’tan almak üzere Akbank şubelerine gelip Kampanya Başvuru Formu’nu doldurun, 200 TL chip-para kazanın! 200 TL chip-para fırsatı, emekli maaşınızın Akbank’a yatmaya başlamasını takip eden ay itibariyle 2 yıl boyunca maaşınızın düzenli olarak Akbank’a yatmaya devam etmesi halinde, 6 ayda bir 50 TL chip-para olarak NEO kartınıza yüklenir.

Akbank’ın Emekli Maaş Müşterilerine Sunduğu Avantajlar
    Emekli maaş ödemesinin yapıldığı hesap için "Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti"
    Tüm kanallardan havale masrafı muafiyeti *
    Akbank Direkt İnternet, Çağrı Merkezi ve ATM kanallarımızdan EFT muafiyeti *
    Kiralık Kasa yıllık ücreti 300 TL yerine sadece 100 TL! Depozito ücreti 200 TL yerine 100 TL! **
    Ortak ATM uygulaması ile yurt çapındaki tüm banka ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekme ve bakiye görüntüleme! ***
    İhtiyaç kredilerinde kefilsiz kullandırım, maaşını 3 ayda 1 alan emeklilere özel 3 ayda 1 dönem ödemeli kredi seçeneği
    İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde kredi kullandırım ücretinde çok özel indirimler, avantajlı faiz oranları
    Vadeli mevduata özel faiz

En az aylık 500 TL'lik emekli maaşını Finansbank'a taşıyan müşterilerimiz, 24 ay boyunca maaşını Finansbank aracılığıyla almak ve Kredili Mevduat Hesabı açmak kaydıyla hoş geldin hediyemiz 200 TL'yi kazanıyor!

Türkiye'deki tüm banka ATM'lerinden hesaplarınıza ulaşmanız ücretsiz!
    Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece banka kartınızla Türkiye'deki tüm Banka ATM'lerinden ücret ödemeden hesap bakiyenizi sorgulayın ve hesabınızdan para çekin!
    Faizsiz ve dosya masrafsız İhtiyaç Kredisi!
    Aylık emekli maaşınızın maksimum 4 katına ve 2.000 TL'ye kadar, 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi.*
    Hesap İşletim Ücreti Yok!
    Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz sürece Hesap İşletim Ücreti ödemeyin.
    Tüketici, Oto ve Konut Kredilerinde Avantaj!
    Tüketici Kredisi'nde mevcut faiz oranlarımız üzerinden %25 indirimli, kefilsiz, üstelik 3 ayda bir geri ödeme seçeneği
    Oto Kredisi'nde mevcut faiz oranlarımız üzerinden %10 indirim ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneği
    Konut Kredisi dosya masrafında %25 indirim ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneği
    İnternet Bankacılığı'ndan Yapılan Havale ve EFT İşlemleri Ücretsiz!
    Emekli maaşınızı Finansbank'tan almaya devam ettiğiniz ettiğiniz sürece İnternet Bankacılığı'ndan yapacağınız havale ve EFT işlemleri için ücret ödemeyin.

Çeyrek altın hediye: Maaşını Garanti'ye getiren emekliler, maaş ödemelerini 12 ay boyunca Garanti'den almak koşuluyla hoş geldin hediyesi olarak çeyrek altın kazanıyor! Garanti'ye yatan ilk emekli maaşınızı takip eden ayın ilk haftasında çeyrek altın karşılığı gram altın, Vadesiz Altın Hesabı'nıza yüklenir.*
    SGK emeklilerine özel avantajlarla kredi fırsatı: Emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz destek, oto ve mortgage kredilerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik, maaşını üç ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri üç ayda bir ödenen kredi seçeneği de var.** Detaylı bilgi için tıklayın.
    Paramatik'ten tek tuşla kuruşu kuruşuna maaş çekme kolaylığı: Garanti Bankası'nın geniş ATM ağından emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti ödemezsiniz.***
    Hesap işletim ücreti yok: Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz.

Vakıfbank Sizlere özel hazırladığımız Emekli Bankacılığı Paketi ile;

Size Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranlarından yararlanırsınız. Faiz oranları için tıklayın.
    Kredi kartı aidatı ve hesap işletim ücreti ödemezsiniz.
    Başka Şubelerimizden nakit çekmeniz durumunda herhangi bir ücret ödemezsiniz.
    Yeni kredi kartınız ile ilk alışverişiniz sonrasında 20 TL değerinde hediye worldpuan kazanırsınız.
    Ayrıca kredi kartınıza 1 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 30 TL değerinde hediye worldpuan kazanırsınız.
    Ayrıca haftanın 7 gün 24 saati her türlü bankacılık işleminizi, avantajlı kredi kartı ve kredi hizmetlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde 444 0 724 Telefon Bankacılığın'dan Emeklilere Özel "5"i tuşlayarak gerçekleştirebilirsiniz.
    T.C. SGK emeklilerine sunulan "Emekli Bankacılığı Paketi" ayrıcalıklarından yararlanmak ve emekli maaşınızı Bankamızdan almak için SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurabilir, ya da PTT’den alacağınız e-devlet şifresi ilewww.turkiye.gov.tr adresinden sisteme giriş yaparak Banka ve Adres Değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz VakıfBank Şubesi'ni seçebilirsiniz. İşlemlerinizin tamamlanabilmesi için emekli tanıtım kartınız ya da emekli cüzdanınızla birlikte istediğiniz bir VakıfBank Şubesi'ne uğramanız yeterlidir.

1) Ayrıcalıklı Kredili Bankomat-7/24 faiz oranından kampanya başlangıç tarihinden sonra emekli maaşını VakıfBank’tan almaya başlayacak olan SGK emeklileri yararlanabilecektir.

2) Hem yeni kart başvurusu alınan ve onaylanan hem de kredi kartına 1 adet otomatik ödeme talimatı veren emeklilerimize toplamda 50 TL değerinde worldpuan verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 16 Ocak 2014; 12:25:54 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.