Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
4.529
Cevap
317
Favori
391.537
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar
Giriş
    311 Mesaj

Benim yazdıklarım garanti için geçerli. Her bankanın şartlarını ayrıca okuyup incelemeniz lazım.
    |
    |
    tryunar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hocam promosyon icin ayrica basvuru yapmaniz lazim.cunku e devletten basvuru yapinca herhangi bir taahutte bulunmamis oluyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    tryunar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    Arkadaşlar, ptt 750 tl promosyon yatırmış. Biz başvuru vs. yapmamıştık. Garantiye geçmek istiyoruz ama edevlette aylık hesaplama döneminde değişikliğe açık değildir yazıyor. Nereden ne yapmalıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    4 Mesaj

Hocam bir kac gun sonra tekrar deneyin.Su an herhangi bir taahut vermis degilsiniz.

|
    |
    bkarat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Anladım. Geçiş yaptıktan sonra bir şey yapmadan pttnin yatırdığı promosyonu çekmesini mi bekleyeceğiz?

|
    |
    netroshine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayir hocam promosyonu iade etmeniz lazim.ya subeye gideceksiniz ya da ptt nin musteri hizmetleri calisiyor mu bilmiyorum oraya arayip iade edeceksiniz

|
    |
    bkarat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    899 Mesaj
    konunun ilk sayfasındaki kampanyaların hepsinin son katılım tarihi dolmuş. güncellecek mi ? bugün itibariyle yeni kampanya yok mu

Evet merakla bekliyoruz..
    |
    |
    ririii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu teb emekli maaşını taşıyana 2 otomatik ödeme talimatı istiyordu o faturalar kaç sene kalması lazımdı bilen var mı
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 5 Pro
  • Yüzbaşı
    392 Mesaj

pandemi sebebiyle tum bankalar extrası olan kampanyaları durdurdu.

|
    |
    ririii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj
    25 mayısta babamın Ptt sözleşmesi bitiyor. Şuan sanırım bi tek Garanti var promosyonu devam eden.

Garanti bankasından bilgi almak için babam şubeye gitti fakat güvenlik, internetten yaparsınız boşuna sıra bekleme demiş ve göndermiş. Oysa garanti mobil uygulamadan bakıyorum maaş taşımak için garantide hesabın olması gerekiyor ve babamın garantide hesabı yok.

Anladığım kadarı ile bankadan hesap açılacak ve 25 mayıs günü (ek 200 TL promosyon için) internetten emekli maaşı taşıma başvurusu yapacağız. İnternetten başvuru yaptıktan sonrada e devletten banka değişikliği yapacağız.

Bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirse memnun olurum .

Doğrusu daha uygun kredi imkanı olduğu için teb bankasını isterdik ama başvuru almıyor sanırım.

Hocam haklisiniz.garantide hesabi olmasi gerekiyor.Once hesabi actirin,sonra internetten tasima islemini gerceklestirin

|
    |
    EHLiNeT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj

Teşekkür ediyorum bilgi için. Bu salgın ortamında bankanın kapısından döndüren güvenlik görevlisine ne demeli şimdi... En iyisi babamı alıp tekrar beraber gitmek olacak sanırım.

|
    |
    netroshine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim hocam ben de benzer bir sorun yasadim.o yuzden az-cok biliyorum durumu

|
    |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj
    garanti bankasında hiç bağı olmayan akrabayı tasımak ıcın money basvuru yaptım kart geldı eve

ama bu sefer de money kart şifresı ıcın subeye gıt dıyor

akbanktan tasıyamadık bır turlu grantıye.. edevletten maas tasısak bıle garantı sartları ınt bank.tlefon vs ama kart şifresı alınmıyor

bu vıruslu gunlerde de subeye gıdemıyorlar

ortada kaldı akraba
    |
    |

Orijinalden alıntı: EHLiNeT

Teşekkür ediyorum bilgi için. Bu salgın ortamında bankanın kapısından döndüren güvenlik görevlisine ne demeli şimdi... En iyisi babamı alıp tekrar beraber gitmek olacak sanırım.
    Bugün Garanti'den hesap açtı babam. 25 inde dolacak olan PTT sözleşmesini de 5 TL vererek iptal etti. E-Devletten kontrol ettim, bloke kalkmıştı ve banka seçeneği aktifti. Garanti mobil uygulama üzerinden maaş taşıma işlemini yaptım, aynı zamanda promosyon başvurusu da yapılmış oluyor. Sonra E-Devletten tekrar kontrol ettiğimde bankanın otomatik değiştiğini gördüm. Yani E-devletten ekstra bir işlem yapmaya gerek yok.
    |
    |

|
    |

Garanti bankasına gittiğinizde müşteri temesilcisi hesabı açıyor. Sonra elindeki tablet aracılığıyla sizin hesap aktarım başvurunuzu yapıyor, siz onaylıyorsunuz. Telefona uygulama indirip işlemleri tamamlıyorsunuz. Sizin ayrıca e-devlet üzerinden birşey yapmanız gerekmiyor. Tüm işlemler müşteri temsilcisi yardımıyla kolayca bitiyor.
    Uygulama konusunda tecrübesizse babanızla birlikte gidip kolayca halledebilirsiniz.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.