Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: redali , alovera01
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
20.919
Cevap
639
Favori
1.538.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Fiba bank vardı 1000-2000 arası maaş alanlara 425 TL verecekti ne oldu.?Şu anda en iyi oran hangi banka.?

şu anda teb ve fiba banka 2 otomatik ödeme karşılığı bir tık fazla veriyor.diğerleri hep aynı tutar.ama zaten her yıl 2 talimatı farklı bankalarda dolaştırsanız en kötü 30 tl den 3 yılda 90 tl alırsınız biraz uğraşarak.

uğraşmayayım zaten iki talimatım bankadan ödeniyor diye düşünenler için mantıklı olabilir.
  • Promosyon olayina el atilmadan evvel Denizbank 400+50 tl olarak onceden yararlanmistik. Bu 28 mart 2017 de promosyonun 3 yillik taahhutu bitiyordu. Bugun internet subesinden promosyon reklami cikti. Ani refleksle ilgileniyorum dedim. Sozlesme onayi verilmemistir umarim. 3 yil dolmadigi icin 0 tl ye 3 yil daha uzatmis gibi olacagim yoksa. bilen biri yanitlarsa cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 21 Mart 2017; 7:20:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finansbank'ın sitesinde böyle bir açıklama olmamakla birlikte şubesine giden babama emeklilere ayda 3 kez farklı ATM'den para çekilebileceğini söylemişler.
  • USHAKA kullanıcısına yanıt
    Banka çalışanları bazen eksik yada yanlış bilgilendirme yapabiliyor.Bankanın internet sitesinde ilan etmediği bir şeyi uygulayacağını sanmam.Konu emekli olunca ikna etmek farkını ortaya çıkarmak için iddalı bankalar.
  • Arkadaşlar bi sıkıntımız mevcut.

Babam emekli olalı 2 ay oluyor.

hiç bir bankayla anlaşma yapmadık devlet denizbankı aracı yapmış ilk maaşı onlardan aldık.

bugün banka değişikliği için e devlete girdiğimde şöyle bi hata verdi.

"Aylığınızda bloke bulunduğundan dolayı, sadece şube değişikliği yapmanıza izin verilmiş olup, banka değişikliği yapmanız engellenmiştir."

BANKAYI ARADIM bizimle bi alakası yok biz sadece aracıyız dedi sgkya yönlendirdi.
    SGKyı aradım anlattım herşeyi oda bizi SGK Kurumuna gönderdi.

yarın gidicek babam ama böyle birşey neden çıktı ?

Kredi, avans vs. hiç bir şey almadık hesap açmadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Arkadaşlar bi sıkıntımız mevcut.

Babam emekli olalı 2 ay oluyor.

hiç bir bankayla anlaşma yapmadık devlet denizbankı aracı yapmış ilk maaşı onlardan aldık.

bugün banka değişikliği için e devlete girdiğimde şöyle bi hata verdi.

"Aylığınızda bloke bulunduğundan dolayı, sadece şube değişikliği yapmanıza izin verilmiş olup, banka değişikliği yapmanız engellenmiştir."

BANKAYI ARADIM bizimle bi alakası yok biz sadece aracıyız dedi sgkya yönlendirdi.
    SGKyı aradım anlattım herşeyi oda bizi SGK Kurumuna gönderdi.

yarın gidicek babam ama böyle birşey neden çıktı ?

Kredi, avans vs. hiç bir şey almadık hesap açmadık.

+ olarak çift maaş alanlar, e devletten aylık ödeme bilgilerine girip kontrol etsin. Tek maaş görünüyor.

Promosyondan sonra işler karıştı. Eskiden çift maaş görünüyordu.

Edit : artık çift maaş görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 22 Mart 2017; 13:28:50 >

• Garantiye geçip

bugün promosyonumuzu aldık 450TL
  • Arkadaşlar, promosyon başvurusunu istediğimiz zaman yapabilirmiyiz?

son başvuru tarihi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q-7

Garantiye geçip

bugün promosyonumuzu aldık 450TL

Maaş ne kadar ?
  • Q-7 kullanıcısına yanıt
    garantinin esktra faydası var mı?
  • denizbanka carsamba gittik hala yatan birsey yok kac gunde yatiriyor denizbank

• m45maco kullanıcısına yanıt
    ilk maaş yatırıldıktan sonra promosyon yatmıyor mu?
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Bu bloke olayı ek maaş hesabından (KMH) kaynaklanıyor sanırım. Bankaya gidip bir imza atarak öncelikle bu KMH'nı kapatmalısınız.
  • orion54 O kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. kredili mevduaat hesabı açmış vatandaşlar. Kapattırdık ve bankayı değiştirdik. Edevletten akşamı o hata kalktı.
  • quote:

Evet hocam. kredili mevduaat hesabı açmış vatandaşlar. Kapattırdık ve bankayı değiştirdik. Edevletten akşamı o hata kalktı.

Hocam hangi banka annemin maaşı da ziraatten vakıfbanka tasidik bizde de bloke var yaziyor e devletten baktigimizda ziraat bloke mi koydu simdi bir islem yapmamiz mi lazim??

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    hocam denizbanktı. bağlı olduğu şubeye gitti adına kredili mevduaat hesabı acmıslar. dilekçe verip kapattırdı bloke kalktı. sizinde öyledir büyük ihtimal
  • quote:

hocam denizbanktı. bağlı olduğu şubeye gitti adına kredili mevduaat hesabı acmıslar. dilekçe verip kapattırdı bloke kalktı. sizinde öyledir büyük ihtimal

Peki hocam sağolasiniz pazartesi bir bankaya uğrayalim bakalim

• Güncel gelişmeler varmı arkadaşlar.
  • 24unde yatiyor maas 20siydi heralde islemi yaptigimizda bu ay eski bankaniza yatar maas dediler, ama promosyon 2-3 gune yatar demisti hesabiniza, beb yonlendirmistim 100tlde bana yatacakti oda 1 aya kadar uzayabilir dediler bakalim pismanmi olacaz denizbanktan. Birde internet eftsini ucretsiz olsun diye belirttim ama hicbir yerde yazili bunu goremedim. Mobilden eftler uzretsizdir heralde emeklilere :(

• PTT de ayın 19 unda sözleşme yaptık daha gelen giden yok varmı yatan parası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.