Şimdi Ara

Emekli Koramiralden Hulusi Akar'a Büyük Tebrik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
9.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
300 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    15 temmuz tiyatrosunda, darbe yapıyoruz diyip askeri sokağa döken, sonrasında ise beni esir aldılar diyen kişiden mi bahsediyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askeri siyasetin içine soktular. Tarih bugünü de yazar.
  • DooD_Rox D kullanıcısına yanıt
    Turkce klavyeden yazmiyorum. Git kumda oyna bedevi seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "KUZEY IRAK’TA KÜRT DEVLETİ TÜRKİYE’NİN LEHİNEDİR

“Bazı insanlar bazı sorunlarla var olur. Birisi cesaretle o sorunları ortadan kaldıracak bir uğraşın içine girerse, o kişiler tarih sahnesinden çekilirler. Bu Ermeni, Kıbrıs ve Kürt sorunları için öyle. Batının elinde üç oyuncak var. Bunlar; Kıbrıs, Ermeni ve Kürt sorunu. Türkiye ne zaman kendini toparlasa, ekonomik açıdan gelişse bu oyuncaklardan biri ortaya çıkıyor. Bunu ellerinden almanın yolu Kuzey Irak’ta bir Kürt devleti kurulmasını teşvik etmek. Ermenistan sınır kapısını açalım. Ege sorununu birlikte çözelim dedim. Ben ülkeyi satıyor oldum. Ülkeyi idare edenler veya askeri kanattan kimse beni çağırıp bir şey sormadı. Mevcut sınırları içinde kurulmuş bir Kürt devleti, Türkiye ona ağabeylik yapmadan yaşayamaz. Ayrıca karşımızda bir devlet ve muhatabımız olacak. 21. yüzyılda kurulmuş olan hiçbir devlet, silah zoruyla sınırlarını genişletemez. Kürt devletinin uluslararası ortamda tanınırlık istememesinin nedeni, mevcut sınırıyla mutlu olmaması. Eğer kurulursa etrafından toprak kopartamayacağını biliyor. Yıllardır da bu plan yürüyor gidiyor. O yüzden mevcut sınırları içinde bir Kürt devleti ne kadar çabuk kurulursa bu Türkiye’nin lehinedir."

https://www.google.com/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/kelebek/emekli-olmayip-terfi-etseydim-ailem-golcuk-te-olecekti-14720619

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halil altın -- 10 Temmuz 2018; 20:47:59 >

• tencere kapak
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    utanmadan hala bişeyler yazıyor ergene bak yahu ,arsızmısın olum sen. bende de space tuşu yok saçma sapan türkçe dersi vermeye kalkıyor bana kendi yazdıklarına bakmadan. Papağan gibi dediklerimi tekrarlayup durma özgün ol biraz bedevi olduğumu ispatlamazsan şeref yoksunu adinin tekisin hadi bakalım.
    Boşluk tuşu yok ama kelimeler arasında boşluk bırakabiliyorsun zırcahil seni.

Bu arada soru eki olan "mısın" ayrı yazılır. Hadi iyisin bedavaya Türkçe dersi veriyorum sana.

Bir kelime öğrenmiş ergende ergen, sen benim ergen olduğumu ispatlayamazsan iftiracı şerefsizin tekisin, oldu mu?Senin seviyene inelim biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 10 Temmuz 2018; 22:27:36 >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Burasi buz gibi.
    Türkçe klavye kullanıyorum demedim Türkçe karakter yok dedim. Daha ne okuduğunu bilmiyorsun sen ya. Eve geçtim bilgisayardan yazıyorum o yüzden Türkçe klavyeden yazıyorum şu anda. Bu arada "Türkçe" büyük yazılır.

Subjektifmiş, bir insan ergendir ya da değildir bu subjektif bir kavram değildir cahil adam. Şu forumda çok boş adam gördüm ama senin kadarını görmedim. Sen papağan gibi söylediğin "ergen" söylemini ispatla, bende onu ispatlarım tamam mı bedevi.

Ayrıca sen kime şerefsiz diyorsun lan karaktersiz herif. Şu forumda çok boş adam gördüm ama senin kadar boşunu görmedim. Ayrıca bedevi sadece arap göçebelerine denmez göçebeler içinde kullanılır oğlum sen nerenin cahilisin?

Ben seni zahmetten kurtarayım bak bakalım bedevinin anlamı neymiş.

1. isim Çölde, çadırda yaşayan göçebe
    "İngiliz cephesinden at kaçırıp bize satan bedeviler dönüşlerinde bizim atlarımızı çalıp İngilizlere satarlardı." - F. R. Atay
    2. Böyle bir hayat sürdüren kimse
    "Devriyeler, isyancılara silah götüren bedevileri yakalamışlar." - A. İlhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 10 Temmuz 2018; 23:2:9 >

Ulan andaval sana TDK'dan kopyaladım, cahile laf anlatmak hakikaten zor ya. Ayrıca sana bedava Türkçe dersi veriyorum daha ne istiyorsun? Kendi dilini bilmeyen adama dilini öğretiyorum işte.

Benim de söylediklerimde geçerli ergen olduğumu ispatlamazsan kansız, şerefsizin tekisin. Ayrıca bedevi arap demek değil zaten, kendi kendine kudurmaya devam.
    http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=BEDEV%C4%B0 bak TDK linkini de verdim. Zırlama artık tamam mı?

Bedevinin bir özel isim bir de isim anlamı var. Aradaki farkı ayırabiliyor musun bilmiyorum ama, malum Türkçe'n ilkokul çocuğundan hallice.

Sen insan değil bir papağan türü falansın herhalde, her mesaj birbirinin kopyası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 10 Temmuz 2018; 23:12:55 >

kudur ulan! Tdk’ya inanmayip sana inanacaz dimi zircahil? Hepiniz aynisiniz, su resmi gazeteye inanmayan adam gibisin, cahilliginin siniri yok.

• Komutanım doğru söylemiş kesin bir çıkar olayı var 15 temmuz'da acaba ne anlaşmalar yapıldı bir bilsek al gülüm ver gülüm olayı olduğu çok belli

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.