Şimdi Ara

Emekli Koramiralden Hulusi Akar'a Büyük Tebrik (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
9.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
300 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zerathull

kudur ulan! Tdk’ya inanmayip sana inanacaz dimi zircahil? Hepiniz aynisiniz, su resmi gazeteye inanmayan adam gibisin, cahilliginin siniri yok.
    olum benim lafımı boğma ıspatlayamayacağım şeyide yazma sen kudur.

Sözlük

bedevi
    bedevi
    ..–/
    sıfat
    1.
    çölde, çadırda yaşayan, göçebe, Arap göçebesi.
    2.
    ad
    böyle bir yaşam sürdüren kimse.
    Köken
    Arapça
    Bedevi
    .–/
    özel ad
    Bedevilik tarikatından olan kimse.
    Köken
    Arapça

al ulan ben de kopyaladım. Sana binlerce kopyalarım. Ispatla ulan yazdıklarım aynen geçerli .

Benim bedevi olduğumu ıspatla.

• DooD_Rox D kullanıcısına yanıt
    Tdkya inanmayan adamla konusuyormusun, oglum sen saf misin ya. Aksam aksam iyi guldurdun beni. Lafindan carpitacak bir sey yok, cunku bastan asagi kolpasin.

Kopyaladigin seyi de okumayi bilmiyorsun, bak bakalim orada tek anlami Arap mi? Uza hadi uza kivirmaktan dansoz oldun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 10 Temmuz 2018; 23:28:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Tdkya inanmayan adamla konusuyormusun, oglum sen saf misin ya. Aksam aksam iyi guldurdun beni. Lafindan carpitacak bir sey yok, cunku bastan asagi kolpasin.

Kopyaladigin seyi de okumayi bilmiyorsun, bak bakalim orada tek anlami Arap mi? Uza hadi uza kivirmaktan dansoz oldun.
    kolpa sensin adi adam kendinde biliyosun bedevi ile ne demek isteğini bedevi göçebe araplara denir.Ispatlamazsan şeref yoksunusun dök ulan geçmiş soyumu.

Bedeviler
    Bedeviler çölde yaşayan, geçmişte göçebe olan ve Sahra Çölü'nün Atlantik kıyısından Batı Çölü, Sina Yarımadası ve Necef Çölü üzerinden Arap Çölü'ne uzanan bölgede bulunan Arap kabileleridir. Al ulan bştane daha kopyaladım.

La zircahil tdkdan sana anlamini cikardim. Hala zirlayip durma uza hadi. Cocuk gibi kopyaladim diyip duruyor bir de ya. Aferim evladim, kopyaladigin yerlerin bir onemi yok, Tdk’nin acilimini bilmiyorsun herhalde acayim sana koyuncuk, Turk Dil Kurumu, yani kelime anlamlarinda resmi kurum anladin mi? Orada da anlaminin ne yazdigini soylememe gerek yok herhalde degil mi kolpa?

Senin yazdigin ozel isim olan bedevi, kafan basmiyor biliyorum ama anla artik ulan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 10 Temmuz 2018; 23:34:56 >
  • quote:

La zircahil tdkdan sana anlamini cikardim. Hala zirlayip durma uza hadi. Cocuk gibi kopyaladim diyip duruyor bir de ya. Aferim evladim, kopyaladigin yerlerin bir onemi yok, Tdk’nin acilimini bilmiyorsun herhalde acayim sana koyuncuk, Turk Dil Kurumu, yani kelime anlamlarinda resmi kurum anladin mi? Orada da anlaminin ne yazdigini soylememe gerek yok herhalde degil mi kolpa?

Senin yazdigin ozel isim olan bedevi, kafan basmiyor biliyorum ama anla artik ulan.
    ulan sana senin anlaycağın dilden konuşacam. Göçebe olduğumu ıspatlamazsan şeref yoksunu adisin benim göçebe biri, adrese kayıtlı olmadığımı ıspatla lan o zaman çirkef ergen tutturmuş tdk dil kurumu tamam lan oraya göre ıspatla göçebe olduğumu hadi bakalım boş adam.

Benim anladigim dil Turkce onu da sen konusamiyorsun. Benim ergen oldugumu ispatla sen papagan gibi tekrar ediyordun ya.

• quote:

Benim anladigim dil Turkce onu da sen konusamiyorsun. Benim ergen oldugumu ispatla sen papagan gibi tekrar ediyordun ya.
    Ulan sana subjektif olarak ergensin diyorum sen kendini ne olarak görüyorsan gör. Başkaları seni ne olarak görüyorsa görsün ben seni ergen olarak görüyorum. TDK dil kurumuna göre bedevi göçebe demekmiş dimi sabahtan beri papağan gibi tekrarlıyordun adrese kayıtlı olmadığımı, göçebe hayat yaşadığımı ispatla lan ergen laf çambazlığı böyle yapılır.Sen önce türkçe karakterle yazmadığın yazılarını düzelt sonra gel bana türkçe dersi ver. Türkçe klavyesi yokmuş ergen seni

Yav he he, subjektif ergen diyormus. Oyurma organindan element uydurma cahil. Bir insan ergendir ya da degildir, bu kadar basit. Ben sana 1 veya 2 defa bedevi yazdim ayrica papagan olan biri varsa o da sensin. Hadi biraz daha kudur simdi!

Yav he he, subjektif ergen diyormus. Oturma organindan element uydurma cahil. Bir insan ergendir ya da degildir, bu kadar basit. Ben sana 1 veya 2 defa bedevi yazdim ayrica papagan olan biri varsa o da sensin. Hadi biraz daha kudur simdi!

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Neye ne anlatmaya çabalıyorsun bırak konuşsun

• Deveye hendek atlatmaya calisiyorum.

• quote:

Yav he he, subjektif ergen diyormus. Oturma organindan element uydurma cahil. Bir insan ergendir ya da degildir, bu kadar basit. Ben sana 1 veya 2 defa bedevi yazdim ayrica papagan olan biri varsa o da sensin. Hadi biraz daha kudur simdi!
    Evet aynen oyle ergenlik subjektiftir. Ispatla la bana TDK'ya göre bedevi olduğumu sen böyle cahil cahil konuşmaktan anlıyosun seviyen bu olum senin. Hadi ıspatla kardeş göçebe olduğumu TDK'nın açıklasına göre olsun lütfen bedevi olduğum muhahah.

• Feto ile ilgili tespitleri yanlış Hulusi Akar kaç yıldır Genelkurmay? Atilla Kıyat zamanında yokmuydu bu fetoculardan orduda? Fetocular senin zamanında geldi benim zamanımda geldi diyemezsin. İlker Başbuğ bile bizim zamanımızda bile varlardı biz ihbar ettik mit müdahale etmedi diyor.

Askeri okullar ve hastahaneler ile ilgili söyledikleri doğru.

Profiline yorumlarına baktığımızda paşamız halen üstündeki subaylığı atabilmiş değil.

En acısıdaalttaki mesajlar, zamanında ordunun tüm hizmetlerinden sonuna kadar faydalanmış kendileri hariç herkese üstten bakan tipler. Bir yorumda "orduevlerinde kimlik kontrolünü niye siviller yapıyor eskisi gibi erler yapsın" diyen bile gördüm hani 15 temmuz olaylarında bazı subayların bizleri astsubaylar kelepçelemesin diyen tipler vardıya aynı kafadaki insanlar bunlar. Askeri vesayet hayranı olan tipler. TSK sadece subaylardan oluşmamaktadır . Astsubaylar,Uzman Erbaşlar, Sivil Memurlar olmak üzere binlerce yiğidin emeği ve kanı vardır bu şanlı kurumda.

Gerek yok anlatsın kendince bir şeyler

Sen bu zeka yoksullarıyla münakaşaya girdikçe, bunlar kendilerini mutlu hissediyor. Çünkü biliyorlar normal hayatta çevresindekiler dışında kimse bunları dinlemeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiyatlandırma Akademisi

Sen bu zeka yoksullarıyla münakaşaya girdikçe, bunlar kendilerini mutlu hissediyor. Çünkü biliyorlar normal hayatta çevresindekiler dışında kimse bunları dinlemeyecek.
    ikisi de aynı bokun laciverti kusura bakmayın.

konuyu unutmuş,şu şöyle yazılır bu böyle yazılır yok iq sıcaklıgı. hey allahım
  • Her kelimesi sonuna kadar haklı ama bunları görmek için kör olmakta yetmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ADAM
  • Injustice oyununda kimi karakterler kombosuyla diğerlerini uzaya çıkartıp yerin dibine gömüyorlar sonra. Aynı onun gibi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.