Şimdi Ara

Elwind'den inciler... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

boş konu

Beklenen adam geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan adamın yayınında KIRALHÜSEYİN2003 var master almış drop atıp düz vuruşla kesiyor sonra oyunu devam ettiriyor. Şaka gibi ya bide yüzsüz yüzsüz konuşuyo hiçbişey yokmuş gibi.
  • burda şair yakın arkadaşına laf atmış siz ciddiyetini sorgularken yarın naru öğrenip kahvaltıda gülecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerŞeyiSorgulayanKafir

Burdan genele yazayim konu tost gencler
    Bu elemanda 2000li salak salak tripler pesinde
    Kavga aramak icin orgazm oluyor suan

qnq FYROM'da havalar nasıl xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyorum narunun egosu kendinden büyük diye

• quote:

boş konu

dp fanboyları olarak açıklamanı bekliyoruz reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 31 Ağustos 2015; 7:37:59 >
  • Oğlum neyin kafasındasın? Mao oynayamıyor diyor zorla Mao alıyor, Orianna sevmiyor Orianna aldırılıyor... O zaman pick ekranında kaybedilmiş olunuyor zaten.

He ayrıca Regional Qualifier izlerken diyorsun... İzle bakalım o takımlarda toplane ne oynanmış ? Gp ve Mao... Eu da origen roccat maçında gp alan kazandı yada direk yasaklandı. Mao alıp comp. uygulayan kazandı. Shen oynandı, lulu her maç banlandı neredeyse. Oynayamıyorum sevmiyorum diye bir şey yok oynayacaksın. Metanın güçlü karakterlerini oynamazsan zaten senin wc de işin yok, otur oturduğun yerde...

• quote:

boş konu

Ulan bunuda adam yerine koyuyorlar ya ne diyeyim
  • Ve buna sessizmi kalmislar orda bilmiyorum o sampiyonu demek yerine sessizce oturmuslar simdi agliyor

• Beyler herkes low oynamayı bilmiyor TR Challenger da 1. olan Auspexa kardeşimiz herşeyi hepinizden çok çok daha iyi biliyor.Ego değil bu sadece çok iyi biliyor.En iyisi onlar.

Trash talk ın artistliğin gereği yokmuş değil mi Salih.Worlds te görüşürüz derken bir daha düşüneceksin.Sizin kulüpte oyuncular takım yöneticisi koç vb... herkes böyle takılıyor herhalde.En kralı biziz. Siz anca TR deki elemanları ezersiniz.Aldılar ama havanızı deli oluyorsunuz.
  • #benchnoobpexa

şaka bi yana dp nin ne kadar low bi takım olduğunu gördük.profesyonel oyunlardaki tek amaç o patch in en op herosunu olabildiğince spamlayıp abuse lamak. en op heroları oynayamam diyorsan çıkıp gidiceksin takımdan anca tr deki low takımları ezersin anca. sağlam bi değişiklik lazım dp oyuncu kadrosuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares. -- 31 Ağustos 2015; 13:08:49 >
  • Shen oynayamayan insan mı olur aga yapcagın tek şey takıma bakıp korunmasi gerekilen kişiye ulti atıp adamlara e ile girmek baska olayı yok bu heronun

• Auspexa kullanıcısına yanıt
    senin kadar olmasada
  • quote:

boş konu

Konu sen olunca bos olmasida kacinilmaz tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mestrant

quote:

boş konu

Oo manyaq laF qArdé$1m hLL oLsN

• quote:

Orijinalden alıntı: Tumble

quote:

Orijinalden alıntı: Mestrant

quote:

boş konu

Oo manyaq laF qArdé$1m hLL oLsN

• Elwind narudan daha cok gozume girdi simdi
    Naru ve digerleri ne tepki vericek merak ettim gerci aralarinda konusmuslardir ama yinede bekliyorumelwind dpden ayrilirsa dp icin kotu olur

• pfff ne maokaiymiş bee

maokai dediğin şampiyon yetenek olarak oynaması en kolay şampiyonlardan biri ama aynı zamanda ağır taktiksel bizimkiler trdekileri bireysel ezdikleri için takım oyununa geldiklerinde dökülüyorlar bu tarz lulu maokai orianna tarzı utilty compları beceremiyorlar şuanki metada tamamen bireysel taşımadan uzak birde anlamıyorum bu adamlar profesyonel oyuncu değil mi nedir ben shen oynamıyom maokai oynamıyorum hadi adam lee sin elise oynamıyordur anlarız ama profesyonel oyuncusysanda alacaksın maokai shen lulu atacaksın 25-30 soloq maçı 15 tanede takımla atacaksın teleport işlerini ayarlamak için tamamdır efsane refleks gerektiren şampiyonlar değil bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 31 Ağustos 2015; 17:55:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus IV

Beyler herkes low oynamayı bilmiyor TR Challenger da 1. olan Auspexa kardeşimiz herşeyi hepinizden çok çok daha iyi biliyor.Ego değil bu sadece çok iyi biliyor.En iyisi onlar.

Trash talk ın artistliğin gereği yokmuş değil mi Salih.Worlds te görüşürüz derken bir daha düşüneceksin.Sizin kulüpte oyuncular takım yöneticisi koç vb... herkes böyle takılıyor herhalde.En kralı biziz. Siz anca TR deki elemanları ezersiniz.Aldılar ama havanızı deli oluyorsunuz.

forumdaki bronzları umursamadığımı bile bile hala yazıyorsunuz ya, komik cidden gördüğüm kadarıyla deliren de biz değiliz, beşiktaş fanboyları. sanki biz neden kaybettiğimizi bilmiyormuşuz gibi hala "şu yüzden kaybettiniz, kendimde yorum yapma hakkı bulabiliyorum çünkü oyunu takımın 6 üyesinden de daha iyi biliyorum" diyen tiplere gülüyorum en çok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.