Şimdi Ara

Elpida Inc Turk Uo Server'ı ( Herkes buraya ! ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
13.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu serverın sponsoru kım?Bağlantısı nedır? 2 ay sonra kapanacak serverlarda kasmayın.Hanği server sağlamsa alt yapısı varsa sponsor sorunu yoksa orda kasın derım.Sanırım bılgınız yok suan Türkiyedekı en ıı yerlı uo serverına Anet sahip.36mb baglantısı var.Server çok sağlam.Bakın deneyın hangı server daha ııse oraya baslayalım.

http://lostrealms.anet.net.tr/index.php

Server ip : 212.146.136.74
    Server port : 22

////////////////

Oncelikle Sunu bilmenizi isterim Elpida nın Eski Slayertr ile bi alakası yoktur Sadece Orda staff lık yapmıs bi kadroyuz.. Sen kimsin diycek olan olcaktır mutlaka Ben Elpidanın Kurucularındanım.. Google de Elpida arama yaparken burayı gorup ve üye olup cevap yazmam gerektigine inandım..

Sadece Camoranın aklında takılanlara cevap vermek istiyorum.. Bizim Sponsorumuz Yok 2 ay sonra kapanacak demissin Server 28 agustosda acıldı ve suana kadar en büyük kesintimiz 12 saat oda makina degisikliginden dolayı.. Anet 36 mbit baglantısı var demissin istersen 100 mbit baglantı olsun bana bi faydası varmı yok.. Ona bakarsan bendede teklanda 5 den fazla makina ve sahsımıza Ait 50 den fazla makina var..
    Sanırım acıklayıcı olmustur.. Bilip bilmeden yorum yapmıyalım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albertini -- 5 Mart 2007; 11:57:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albertini

Camora yazmıs

Bu serverın sponsoru kım?Bağlantısı nedır? 2 ay sonra kapanacak serverlarda kasmayın.Hanği server sağlamsa alt yapısı varsa sponsor sorunu yoksa orda kasın derım.Sanırım bılgınız yok suan Türkiyedekı en ıı yerlı uo serverına Anet sahip.36mb baglantısı var.Server çok sağlam.Bakın deneyın hangı server daha ııse oraya baslayalım.

////////////////

Oncelikle Sunu bilmenizi isterim Elpida nın Eski Slayertr ile bi alakası yoktur Sadece Orda staff lık yapmıs bi kadroyuz.. Sen kimsin diycek olan olcaktır mutlaka Ben Elpidanın Kurucularındanım.. Google de Elpida arama yaparken burayı gorup ve üye olup cevap yazmam gerektigine inandım..

Sadece Camoranın aklında takılanlara cevap vermek istiyorum.. Bizim Sponsorumuz Yok 2 ay sonra kapanacak demissin Server 28 agustosda acıldı ve suana kadar en büyük kesintimiz 12 saat oda makina degisikliginden dolayı.. Anet 36 mbit baglantısı var demissin istersen 100 mbit baglantı olsun bana bi faydası varmı yok.. Ona bakarsan bendede teklanda 5 den fazla makina ve sahsımıza Ait 50 den fazla makina var..
    Sanırım acıklayıcı olmustur.. Bilip bilmeden yorum yapmıyalım lütfen

Hemen düzeltme yapayım Anetin bağlantısı 48Mb'miş bende yeni öğrenmiş oldum. Bağlantı hızı çok yüksek ve sponsoru olmayan bir serverın hiç bir şansı yok elbet para sıkıntısına girer ve kapanır. Bu server Anetin. Anet olduğu sürecede bu serverın kapanma gibi bir soru olmayacak. 500 makinen olsa ne yazar sonuçda serverın evlerde cafelerde kullanılan standart pcler olduğu sürece hepsi hikaye. Kos koca Anetle mi yarışacaksın??? Adamlar yapmış kardeşim hem bağlantıları süper hem serverları son sistem daha neyden bahsediyorsun sen? Ben rahatıma bakarım.Her kim en ii Run uo serverını kurar, iyi bağlantı sağlar , sponsor sorunu olmaz ben ve arkadaşlarım orda keyfimize bakarız.
    Evlerinde ki pcleri uo serverı yapanlarla işimiz olmaz bizim. Sen gir anetin serverına bak incele sonra gel burda yorumunu yap.Araştırmadan görmeden atıp tutmak kolay olsa gerek.

Sizler evlerinizdeki pclerde Mario oynamaya devam edin.
  • :)) vay be Sana sasıyorum arkadas .. O cok ovdugun Serverin adı nedir merak ettim girip kascam
  • quote:

:)) vay be Sana sasıyorum arkadas .. O cok ovdugun Serverin adı nedir merak ettim girip kascam

Oyun içinde Sadhar[TRK] isimli oyuncuyu bul sana da yardımcı oluruz.Bırakın şu mario türü oyunları :)
  • Sende Bi ara canın sıkılırsa lütfe tıkla

http://www.elpida.gen.tr

Verdigin Siteye girdim 182 kayıtlı kullanıcı var ne yapıyorsunuz sorması ayıp 48 mbit hatla
  • quote:

Sende Bi ara canın sıkılırsa lütfe tıkla

http://www.elpida.gen.tr

Verdigin Siteye girdim 182 kayıtlı kullanıcı var ne yapıyorsunuz sorması ayıp 48 mbit hatla

Faction savaşları yapıyoruz hemde ne savaşlar kale baskınları champ baskınları ne ararsan var.İster git df kas,ister paragon kes ister balık avla istersen terzi veya demirci kas. Hayal gücüne bağlı :)
  • quote:

:)) vay be Sana sasıyorum arkadas .. O cok ovdugun Serverin adı nedir merak ettim girip kascam

o arkadaşın cok ovdüğü serverın kurucuları(dark ve 2 kişiden soz ediyorum) hayatımda gordüğüm en satıcı ve dolandırıcı insanlardır.Boyle insanlar geliyor shard acıyor ve actıkları yer tutuyor ne kadar sinir oluyorum anlatmam.O serverın evden acıldığı donemden hosta geçtikleri doneme kadar herşeyi cok iyi biliyorum.
  • yapılan tartısma bence bosuna ıdı cunkı sphere kullanıcı kolay kolay runuo ya gecemez gecmek ısteyende az olur
    anet runuo tabanlı elpıdanın sıstemı ıle uzaktan yakından alakalı degıl onun ıcın sadece tercıhler onemlı oluyor burda

ıkısıde runuo tabalı olsa derımkı tamam yarısın ama su an pek bır manası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 7 Mart 2007; 20:05:44 >
  • einhander

Burda beni kızdıran Nokta arkadasın Bilip bilmeden yorum yapması.. Bizim hakkımızda.. Anet saglamdır vss..
    Elpida Kimmis Sponsoru kim iki ay sonra kapancak... Bana Kapanmıycak bi olay yada Ölmiycek Bi insan gosterbilirmisiniz? hyr tabiki...

Bu Yuzden Lütfen Birseyleri yazarken kullandıgımız kelimelere Dikkat edelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smirdon

quote:

o arkadaşın cok ovdüğü serverın kurucuları(dark ve 2 kişiden soz ediyorum) hayatımda gordüğüm en satıcı ve dolandırıcı insanlardır.Boyle insanlar geliyor shard acıyor ve actıkları yer tutuyor ne kadar sinir oluyorum anlatmam.O serverın evden acıldığı donemden hosta geçtikleri doneme kadar herşeyi cok iyi biliyorum.

Arkadaşım Dark diyorsun veya başka bir isim biz oyuncuları ilgilendirmiyor.Kişisel sorunların olabilir bunun ne alakası var konumuzla?Ben Runuo2,0 olarak şuan Türkiyedeki en ii server diyorum sphere falan asla karıştırmadım. İsteyen sphereda kasar isteyen Runuo da kasar bu oyuncuların tercihine kalmış bir şey.Darkmıdır nedir tanımam etmem hiçde ismini duymadım varsa sorunların onlara msj at kendi aranızda çözün sorunlarınızı. Ben ne staffım nede serverın sahibiyim sadece uo geçmişi olan bir oyuncuyum o kadar. Online gaming konusunda uzun yıllarda iç içe bulundum. Sadece Anet güzel bir server kurmuş,çok yüksek bir bağlantıya sahip iyi bir sistem le bizlerin eglenmesi için bir olanak sağlamışlardır oynamak veya oynamamak tamamiyle bizlere yani oyunculara kalmış. Ben runuo seven arkadaşları bilgilendirmek için server hakkında yorum yapıyorum.Tekrar da hatırlatıyorum;sağlam bir sponsoru olmayan bir serverın geleceği yokdur.Şuana kadar belkide 1000 tane uo serverı açılmıştır ama hepsi de kapanmıştır. Bana Anetin sahip olduğu serverdan daha iyi bir runuo server gösterin bizlerde oraya takılalım. Evdeki ve cafelerdeki serverlarla işimiz olmaz.Zaten iş güç sahibi yaş ortalamamız 30 üstü oyuncularız isteyen istediği yere takılabilir.Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.Saygılar...

Sadhar[TRK]
    TurkSquad
  • Eyvallahhh
  • Bu serverda 3d calısmıyorki?
  • elpidadan cacık olmaz o kadar kastım ettim noldu sonunda timberlake die bi elaman yerlere 5m 5m 5m 5m attı adam benim çantama kale koydu aldım sonra çantamdan alıp bankama attı rezillik o serwar
  • Uye bile olmuyor servera peh
  • Kendi düşüncemi söylüyorum ben tavsiye etmiyorum Elpida'yı
  • Yaw ne oldu bu servera. Saat 8 45, Bu hüb 20 Mayıs 2007, bir türlü giremedim yaw...
  • euehueu ben giremedim yazdıktan 5 dk sonra sorun halleoldu oyuna dalmışım cevap yazmayı unutmuşum :) Hadi arkadaşlar tam gaz devam :)
  • +12 katana 10 ytl galiba.
  • o0o0o ne kadar çok elpidacı var burda Elpida-AbsolutTeam Forever saygılar arkadaşlar!.. [b\]
  • Tekrar açıldı 4 yıl aradan sonra yeni site http://www.elpida.web.tr/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.