Şimdi Ara

Elpida Inc Turk Uo Server'ı ( Herkes buraya ! ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
13.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler elpida inc tekrar açıldı kadro tam herkezi bekleriz.. albertini fahrenait liderliğinde söz söylemek düşmez :)
  • Forum nasıl açabilirim
  • gözümüz aydın
  • Web siteye giremiyorum. Sunucu açık değil galiba.
  • Tesadüfen bir gireyim dedim birde ne göreyim Ultima da en iyi vakit geçirdiğim serverı tekrar görünce sevindim valla Kaç sene geçti aradan Elpida sevindirdiniz bu garibanı ama şimdi eski silinen itemlerim aklıma gelince fenalık geldi Kapanırken kayıtlar saklandı istenirse tekrar kullanılabilir gibi bişeyler deniyordu sanki öyle bir durum varmı acaba ?
    Başarılarınızın devamını dilerim en yakın zamanda geleceğim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Değirmen Boğaz -- 3 Nisan 2020; 19:5:54 >
  • Ömrü çok uzun olmadı galiba.

Sunucuya Açılmamak Üzere Son Verilmiştir..
    Acısıyla tatlısıyla son kez denediğimiz Elpida macerasını burada tamamlamış bulunuyoruz.. Aslında bu maceraya daha önceden son vermiştik. Ancak Bosphorus arkadaşımızın isteği ve ısrarları ile tekrardan 2012 sonlarına doğru serverı açtık..
    Serverımız fena başlamadı ancak şimdiye kadar gördüğüm en kötü uo dönemini yaşayarak, bazı arsız insanların yoğun saldırıları altında çok kötü günler geçirdik. Bir kaç host denedik vs gibi çözüm yollarına çabaladık. Ama uzun dönem fayda bulamadık.
    Tam bu işleri atlattık, oyuncu sayımız hızla yükseliyor derken tekrar saldırılar yoğunlaştı ve bir çok oyuncumuz da bizlere veda etti. Bunun akabinde saldırılara çözüm bulsakta giden oyuncularımızı geri döndüremedik.. 2 ay bu şekilde toparlarız edasıyla bekledik ama fayda etmedi.
    Bizler zaten kendi işlerimizden zaman ayıramaz olduk, takviye arkadaşlar edindik, o da fayda etmedi.. Velhasıl kelam bu işin sonuna gelmiş olduk..

Kendisini üzdüğümüz, kırdığımız arkadaşlar haklarını helal etsinler.. Kendinize iyi bakın, esen kalın.. Selametle..
    Fahrenait..

• yine açılmış galiba bu server. pyramid, nebula falan bana hitap etmediği için bi deneyelim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.