Teğmen
20 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, ipod shuffle kulaklığımın kumandası bozuldu. Cihaz kumandasısız bi işe yaramıyor. Aradım bulamadım. Uyumlu bir kulaklık nerden bulabilirim.
merhaba arkadaşlar, samsung akıllı tv aldık. 1080p film indirdim izlemek istedim fakat "30 çerçeve hızı desteklenmiyor" hatasını verdi. ne yapmam gerekiyor ?
Arkadaşlar TV alacağım fakat bazı arkadaşlar yok lcd alma diyor biri led alma diyor. Bu 3 türün artıları neler eksileri neler, lcd alacaksam hangisini almalıyım yada led alacaksam hangisini almalıyım. Biraz yardımcı olabilir misiniz
Merhaba arkadaşlar 106-107 ekran televizyon almak istiyorum. Bütçem 1500 lira. Televizyonda olmasını istediğim özellikler bilgisayar bağlantısı, wireless, kendi web tarayıcısı olsun. 1080p filmleri kaliteli bir şekilde izleyebileceğim bir tv olsun işte. Önerilerinizi bekliyorum
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar kılıf ve jelatin arıyorum. Telefoncularda genellikle pahalı telefonların kılıfları var. Bu ürünleri alabileceğim güvenilir bir site var mıdır. Yardımlarınızı bekliyorum
merhaba arkadaşlar sahibinden.comdan ipod shuffle almıştım ama kulaklığın kumandası bozuldu. nerdeyse cihazın hiçbir fonksiyonu kalmadı. kumandalı kulaklık aradım bulamadım, bulduklarımda genelde iki fonksiyon çalışıyor. tüm fonksiyonların çalıştığı bir kulaklığı nerden bulabilirim.

Azıcık ingilizcesi olan biri anlayabilir
Arkadaşlar visual studio 2012, mssql 2012 gibi programları sorunsuz ve akıcı bir şekilde kullanabileceğim bir bilgisayar toplamak istiyorum ama açıkcası donanımdan anlamıyorum. Bilgisayarı sadece programalada kullanacağım yani fazla alana gerek yok, ama yinede arada oyun oynamak isterim :) 120 gb falan alan yeter diye düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum
beyler kaloriferden çıt çıt ses geliyor. resmen kafamın etini yedi. saate bakarsanız 4:40 ve hala uyuyamadım. kapatarısam soğuktan donarım bir battaniyem var çünkü, açık kalırsa uykusuzluktan mala döneceğim. nerden halledelir bu çıt çıt ses
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım samsung r522 hddyi çıkarıp ssd almayı planlıyorum ama bilgisayarla uyum sorunu olur mu pek bilgim yok. Takmam sorun olur mu, olmazsa önerebileceğiniz bir yer var mı ? varsa link verirseniz sevinirim.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
PC
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Samsung
Sabit Disk
SanDisk
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 256
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 33.070 (Bu ay: 153)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.