Şimdi Ara

Elon Musk yılın kişisi seçildi, Bitcoin’e mesaj verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elon Musk yılın kişisi seçildi, Bitcoin’e mesaj verdi

Geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile sektöre yön verirken diğer taraftan manipülasyonlar, kavgalar ve özel hayatı ile gündemden hiç düşmeyen Elon Musk önemli bir ödüle layık görüldü. Time dergisi Elon Musk’ı yılın kişisi seçerek kapağına koydu. 

Elon Musk yılın kişisi

66 milyondan fazla takipçisi ile Twitter sosyal ağını en etkili kullanan kişi olarak kabul edilen Elon Musk küçücük bir evde oturuyor. Şarkıcı Grimes ile birlikteliğinden olan çocuğuna verdiği isim ile tepki toplayan ünlü CEO teknoloji dünyasında pek çok önemli işe imzasını atmıştı. 

Ayrıca Bkz.Elon Musk’tan nükleer enerji çağrısı

İnternet dünyasında şifrelenmiş iletişimin öncülerinden olan Elon Musk sonrasında PayPal’ı kurarak sanal ödeme sistemlerinin de öncüsü oldu. Tesla markası elektrikli ve otonom araçların liderliğine soyunurken SpaceX markası da insanlığı Mars’a taşımanın planlarını yapıyor. Bu başarılar onu dünyanın en zengin kişisi haline getirdi. 

Times dergisi geleneksel yılın kişisi seçimini tamamladı ve ünlü iş adamını derginin kapağına koydu. 2010 yılında son olarak Mark Zuckerberg’i kapağına taşıyan Times o günden bu yana teknolojik şahsiyetlerden biraz uzak duruyordu. Texas’taki Starbase üssünde bir röportaj da veren Elon Musk yine kripto paralara çatmadan duramadı. Bitcoin’in yenilikçi olmasına karşın transfer ücretlerinin yüksek olmasını eleştiren ünlü isim bir şaka olarak başlamasına rağmen Dogecoin ağının bugün çok hızlı ve ucuz olduğunu vurguladı. 

• Amma büyüttüler şu adamı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maximus01982 M kullanıcısına yanıt
    Siz ne anlarsınız ki...

• Yaşın yirmiyi geçince gel konuşalım.

• Dünya’nın her tarafında ki solcular kuduruyor.

PR önemli

Sen ne yaptın bu hayatta hocam?

• babayı izle kullanıcısına yanıt
    Uluslararası İlişkiler,
    Lojistik,
    Adalet,
    Yönetim Bilişim Sistemleri, bölümlerini bitirdim, şuanda da
    Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Lisans ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans yapıyorum ve çalışıyorum.
    Umarım bir gün ihtiyaç olmaz ama olursa insanlara yardım edebilmek için de AFAD’da gönüllüyüm, eğitimlere katılıyorum.

İstanbul’da yaşıyorsanız hepsini tek tek gösterebilirim.
    Yani anlayacağınız boş oturmuyorum birşeyler yapmaya çalışıyorum. Herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus01982 -- 14 Aralık 2021; 14:1:13 >
    Karınca dağa küsmüş dağın haberi yok.

• Kim bilir kaç BTC ödemiştir

• Dogecoine yatırım yapmış, yine küçük balıkları yemliyor onların ceplerinde gözü. SpaceX harcamalarını yatırım dilenerek karşılayamıyor artık demek olmadı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdcn -- 14 Aralık 2021; 12:48:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hani çevreye zararlı Coinler Musk için bitmişti?bu adamın bazı yaptığı yeniliklerden ötürü severim ama bir iş adamı olarak diğer çakallardan hiç bir farkı yok. Coinlerini satmış ve çevre için kirli olduğunu söylemişti.Ama asıl amacı yüksek değerde satıp manipülasyonla fiyatları aşağı çekmekti bu şekilde bayağı vurgun yapmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikalılar kendi adamlarını seçmiş hep reklam. Gören de ölümsüzlük, ışınlanma, uzay gemisi icat etti sanacak. Sürekli Mars reklamı yapıyor bir numarası yok.

Araba desen Çinliler uçan araba bile yaptı.

• Çöp
    Hani o kadar teknoloji uzay muzay
    Bi korona testi bile yapamadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılın manipülatörü ödülü vermeleri lazımdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam uzaya cıktı ,hala bok atan var.Ne yapmıs yol yabmamış ,çalmamıs cırpmamış.Kazandığı bütün parayı insan teknolojisine harcamış.

Gelecek için tiyoda veriyor doge coin için.Ne yapsın gelip eve tuvaletinizimi temizlesin sdfsf

• 1ses1 kullanıcısına yanıt
    Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • he canım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.