Şimdi Ara

Elon Musk, SpaceX’in iflas edebileceğini söyledi: Starlink tehlikeye girebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
4.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • doge'den silkelediği milyar dolarlar kurataramıyor çakma sülün osmanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen elektrikli olup içten yanmalı arabayı ikame edebilen arabayı bulan arkadşa bu yalnız. Tesla protona benzemez, övgüyü de yergiyi de abartmamak lazım.

• beter olsun serefsiz dünyanın anasını aglattı ama buna bişey olmaz olan çalışanlarına olur

• Yeni bir coin geliyor hazır olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_3838 -- 3 Aralık 2021; 13:0:46 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yazık ya gerçekten,

Kriptoda dili yanan, adamın dolandırıcı olduğunu iddia eder,

Petrolün hükümdarlığını sonlandırdığından buradan para kazanan eller, adamın battığını iddia eder, keza medyayı da bunlar yönetir,

Bağnaz kesim, bilimi karalamak adına adamın icraatlerini kötüler,

Okuyan kesim de ya yanında çalışır ya destek verir ya da sesini çıkarmaz.

Mahalle ağzıyla yorum yazmayın artık cidden bir yerden sonra kopyala yapıştır mesajları da bayıyor.

Ayrıca medyaya o kadar tapıyoruz ki tüm dünya olarak, herkes her okuduğunu ya tam ve eksiksiz sanıyor ya da gerçek. bu da tam metni okunmamış bir başlık. Her zaman olduğu gibi.

Elon benim babamın oğlu değil, genel olarak yazıyorum, savunduğumdan değil, taşlayacaklara şimdiden söyleyeyim istedim, bu başkası da olabilirdi, siz de olabilirdiniz.

• Yalanlar ortaya çıkacak diye nasıl kıvırsın bilemiyor

• Çöplüğe çevirdiği uzaydaki enkazlarının altında kalsın

• yabanci27 kullanıcısına yanıt

İnternette gördüğünüz facebook yorumlarını burada yapmayın komik oluyorsunuz.

Sanki bana Roket bilimiyle uğraşıyor da, Elon Musk'ın uydularından dolayı çalışmaları olumsuz etkileniyor.

Uzay senin neyine. Kafanı başka şeylere yor dostum.

• Adam düdük çıkarttı kapış kapış satıldı spacex'in parasını düdükten çıkartmıştır  

• Gerçekten zarardaysa bile yeni bir coin bulur manipule eder. Zararını kapatır. Bu herifi zerre samimi bulmuyorum.

Not: Köpekli coinlerin hiçbirine bulasmadim. Kuyruk acım yok yani ama adamin denetimsiz olan coin piyasasinda istediğini yaptığı aşikar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Shot One Kill -- 4 Aralık 2021; 10:32:18 >
  • Hocam haykırıyorum sağolasın  

• Kendi şirketinin hisselerini düşürüp yüklü miktarda satın aldıktan sonra şaka yaptım der elon zeki adam vesselam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Roketle fitili ayırt edemeyen bebe gelmiş burda bana cevap veriyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.