Şimdi Ara

Elon Musk; Bitcoin ile ödemeleri durdurdu, piyasa çakıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
0
Favori
10.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne bu adamı ciddiye alırım nede bu sanal hayalcileri al birini vur ötekini körler sağırlar bir birini ağırlar

• Bu dolandırıcı zaten şişirdi piyasayı, teknolojisi olmayan coinler bile nerelere yükseldi.

Şimdi de indiriyor piyasayı buna inanıp gaza gelip milyonler olacağım diyenler boşuna üzülmesin komik oluyor.

• 😂😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çektiği paraları şimdi geri yatırıyordur pzvnk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RamseyBolton -- 13 Mayıs 2021; 11:15:17 >
  • Mal varlığının büyük bölümünü arazi satın alımlarına harcayan ve mülkiyetsiz yaşamı insanlara güzel bir şey gibi sunan ve özendiren bu adamın her dediğini yapan bence Allah’ın verdiği aklı kullanmaktan da acizdir.
    Bitcoin ve alt coin ler sadece insanların mal varlığını sömürmek için bir araç. Ülke ekonomileri birer birer çöktüğü zaman coin ciler çok pişman olacak.

• 3 gün sonra atacağı tweet, kripto paralar marsta gecerli olacak. dump pump olayını 10 senedir anlamayan kaldı mı hala?

• Ortada bir de garip paradoks var ve köpeklerin bilincini öğrenemediğimiz sürece de çözülemeyeceğe benziyor. İnsan harici bir canlının bilincini asla kavrayamayız ya bana göre, neyse.

Durum şu: Bazı otoritelere göre de şartlanan köpek değil, Pavlov.

Bu deneyde şartlı reflekslendirilen, her zil çaldığında salyası akan köpek mi yoksa her zil çaldığında köpeğine yemek veren Pavlov mu?

Köpeği, Pavlov’u kandırıyor olabilir mi?

Kendi içinden ‘’Pavlov şartlandı, salya aktıkça bana yemek
    veriyor’’ diyebilir mi?

Aslında şartlı reflekslendirilen köpek değil de, Pavlov olabilir mi?

• 1 kişi tüm piyasayı yönetir mi hiç güven vermiyor artık bu işler

• Oysaki güvenmiştik..

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Bu adamı altetmek için çok geç kaldılar. Artık kimse bimbikleyemez bunu.

• Adamın piyasayı etkilemesi bilinçsiz yatırımcının suçu

Btc olsun, eth olsun, çok fazla birimde korkunç gönderim ücretleri (%20 civarı) var ve hiç de geleceğin parası sıfatına uyan bir durum değil bu.

Birazcık düşünen adam bu tip yüksek masraflı kripto paralarla ödeme olmayacağını bilir. Ki bunun yanında mining de negatif etki. Mesajın sonunda da bahsettiği gibi çok daha pratik kullanımlı paralara ihtiyaç var.

Adamın her lafında piyasa hareketleniyor mu? Evet. Adamın elinde sihirli bir çubuk hadi sunu yükseltelim demiyor. Onun arkasındaki bilinçsiz insanlarla oluyor bu. Ekmeğini de yer tabi, neden yemesin?

Herkes Elon'u günah keçisi yapmış. Bu adamın yüksek vizyonu ile insanlık ilerliyor. Önümüzdeki 10 yılda insanlı Ay ve Mars programı yapmak mümkün olabilecek miydi sizce? Adam roket masraflarını inanılmaz düşürdü, Starship, Starlink, Tesla projeleri dünya teknolojisine yön verdi.

İki tweet ile yatırım yapanlar dönsün kendisine baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettsezis -- 13 Mayıs 2021; 12:14:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Aynen. Şans oyunu bu bildiğin. Hatta normal $?€£ vb. bile şans oyunu sayılır benim için. Nasılsa ortada bir paran var, ve o para yükselip düşüyor. Bari daha az paran olsun daha az günaha gir. Bir de üstüne kripto para alıyorsun. Cidden çok zekisin(!)
    (Krone abi alınma sana demiyorum bu kripto para alanlara diyorum.)
    Allah akıl fikir versin ne diyeyim?

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    ula çoğu vadeli işlemlerde liq oldu, tabi sen liq olmak ne onu da bilmezsin. Paraları uçtu, sıfırlandı.

• ahmettsezis kullanıcısına yanıt
    Unutma ki her dolandırıcı vizyon sahibidir. Hani bir söz vardır ya, ben beni dolandırmak isteyenleri dolandırdım diye, Elon Musk'ın yaptığı tam olarak bu

• şimdi düşürdü başka zaman çıkaracak oynuyor işte. doggi coin seçmesi zaten bir ironi bence. tut olum tutuyosun sonra tekrar atıyor.

• Yanar döner bir adam

• smalsrol S kullanıcısına yanıt

Tabii ki öyle. Aynı şeyi diyoruz.

• Çok çakal bu adam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.