Şimdi Ara

Elite: Dangerous (2015) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.718
Cevap
38
Favori
74.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben Eravate ve lhs 3447 de takılıyorum sizin mekan bana 94 ışık yılı uzakta geliyim mi aksiyon felan yaparmıyız?
    Zaten aynı adama çalışıyoruz zakari beye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabını satmayı düşünen varsa PM atabilir
  • Merhaba arkadaşlar
    elite dangerous oyununu full olarak steam dan aldım.www.frontierstore.net hesabıma elite dangerous ve elite dangerous horizons ekledim fakat elite dangerous commander pack'i ekleyemedim bunu nasıl hesaba ekleyebilirim cevaplarınız için şimdiden teşekkurler.
  • **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    Steamde elite sağ click yap özelliklerde dlc sekmesinde ek paketin cd keyi var aynı şekilde frontier hesabına ekle.

• Guardians güncellemesi 2-3 haftalık beta macerasına pazartesi başlıyor :)
    Başlıca yenilikler:
    * NPC multicrew(taşıdığınız fighter gemileri kullanarak yanınızda savaşıp tekrar size dock olabiliyorlar veya sizin ana geminizi kullanıp siz dighterlarla savaşırken kendini koruyor)
    * Yolcu görevleri geldi. Lüks gemilerle yolcu taşımaya başlıyoruz.
    * Ship transfer(Başka istasyonda olan bir geminizi o an bulunduğunuz bir istasyona çağırabiliyoruz)
    * Rota çizerken yalnızca yakıt alınabilen yıldızlar veya yalnızca güvenli sistemler arasında gitmek istediğinizde bunu filtre edebiliyorsunuz.
    Bunların dışında detaylara ve gamescom görüntülerine Elite Dangerous resmi youtube sayfasından ulaşabilir, EDTR topluluğumuza katılabilir, ts.elitedangeroustr.com teamspeak adesinden bize uşaiabilirsiniz.
    Resmi güncelleme notları değildir, açıklandığında buraya eklerim.
    o7, Fly Safe Commanders (:

• Winge nasil katilacagiz? Sitenizde de yazdim ama cevap veren olmadi. Oyun ismim ilkaykalkan

• ilkaykalkan İ kullanıcısına yanıt
    son 1 haftanın postlarında cevaplanmayan yok doğru gruba baktığına eminmisin ? iki adet elite dangerous grubu varhttps://www.facebook.com/groups/elitedangerousturkey/ buraya katılmalısın. teamspeak adresi inara.cz adresimiz ve diğer detaylar içeride mevcut.
  • Arkadaslar

100 tl'lik commander deluxe edition mu? yoksa 50 tl'lik Normal oyun mu?
    Hangisini alayım..christmas indirimlerinde %50 görür mü?
    Nedersiniz? bekleyeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 1 Ekim 2016; 11:31:21 >
  • horizons dahil olan paketi al %50 yiyebilir ama şuan %33 zaten o kadar beklemeye değermi dersen değmez bence
  • Merhaba beyler. Oyunu oynamak için yüksek lisans tezi gibi araştırma yapmak lazım sanırım. Benim o yüzden sizden bir isteğim var.

Ben oyunu PS4 controller ile oynamayı planlıyorum. Bana ''Türkçe'' oyunun kontrol ayarları ile ilgili bir video, resim ya da yazı bağlantısı verebilir misiniz? Çok sevinirdim
  • MuratB1 M kullanıcısına yanıt
    teamspeak adresimize gelip beni dürtersen yardımcı olabilirim. bunun dışında ps4 ile oynamadım ama hangi tuşun ne işe yaradığını söylerim en azından ona göre ayarlarsın sen :)
  • tursuluekmek kullanıcısına yanıt
    Teamspeak adresiniz nedir
  • MuratB1 M kullanıcısına yanıt
    ts.elitedangeroustr.com
  • Yaz geldiğinde tekrar dönerim bu konuya, topluca oynamak zevkli oluyor belki birilerini bulurum

• bende 1-2 sene sonra dönerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maviasura -- 24 Mayıs 2017; 3:13:4 >
  • bugün itibariyle 2.2 guardians güncellemesi 13gb lik boyutuyla yayınlanmıştır.
  • Bir kaç sorum var bilenler yardımcı olursa sevinirim.
    -Yeni update ile gelen yolcu taşıma hangi gemiler ile oluyor bulamadım.
    -Bu multicrew olayı nasıl çalışıyor? Her gemiye crew ve fighter alabiliyor muyuz nasıl?
    -Combat harici en iyi para kazanma şekli nedir şu an?
  • serkanay54 kullanıcısına yanıt
    -hemen her gemiyle yolcu taşıyabilirsin. fakat özellikle bu iş için üretilmiş orca ve beluga harici gemilere lüks sınıf yolcu kabini takamazsın en yüksek first class takılıyor.
    -şuan npc crew kiralıyorsunuz player crew 2.3 ile gelecek. npc crewleri ise istasyonlarda crew launge bölümünden bir miktar parayla kiralayıp daha sonra ödemelerini kazandığınız paradan yüzde ödeyerek yapıyorsunuz. combat ranklarına göre istedikleri ücretler değişiyor. fighter ise ayrı bi modül outfitting menüsünden satın alıp ekliyorsun gemiye. içine bir fighter koyuyorsun srv gibi daha sonra nasıl gezegende srv deploy ediyorsan fighterda aynı şekilde çalışıyor fakat bi farkla, fighterı ister crewin kullanıyor istersen sen diğerinizda boşta olan gemiyi kullanıyor. he eğer crewin yoksa fighterı yine kullanabilirsin ama gemi manevra yapmaz ve ateş etmez. yanlışda anlaşılmasın fighterın içine binip kullanmıyorsun esasında fighter dediğimiz uzaktan kumandalı bişey o yüzden 30km menzili var ve patladığında geminde yenisi üretiliyor. modüllün kalitesine göre 6-7 arası değişiyor üretilebilme sayısı ve 1 dk kadar bir süre alıyor bu. her gemiye alınamıyor alınabilen gemiler
    Anaconda
    Type 9
    Federal Corvette
    Imperial Cutter
    Beluga
    Gunship
    Keelback
    -oyunu para kasayım diye oynarsan hem oyun saatin kısalır hemde zevk almazsın ama meselem para diyorsan cg leri takip et powerplayde oyna bunlar güzel para getiriyor. zachary hudsonda grade 5 olup haftada 50m kredi ve bountylerde iki kat para alabilirsin.

• merhaba arkadaslar yeni guncellemeden sonra istasyon isimleri hangara girince gorunmez oldu welcome to yazisi okunabiliyor ama istasyon yazisi okunamiyor ayrica galaksi haritasinda ve sistem haritasinda da gorsel sorunlar var nasil duzeltebilirim

• merhaba, oyunda gezerken nebulaya denk geliyor muyuz, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.