Şimdi Ara

Elite: Dangerous (2015) [ANA KONU] (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.718
Cevap
38
Favori
74.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdimdegeldim

merhaba, oyunda gezerken nebulaya denk geliyor muyuz, teşekkürler.

çeşit çeşit renk ve tonlarda mevcut dilediğine gidebilirsin :)
    http://www.elitegalaxy.org/wp-content/uploads/2015/10/EliteDangerous32-2015-10-11-16-33-39-01.png
    http://i.imgur.com/op7JkUa.jpg
    http://www.fandomlife.net/wp-content/uploads/2016/01/dwwp3omeganebula-1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tursuluekmek -- 28 Aralık 2016; 18:12:22 >

• güzel
  • bende bugün deluxe editionu satın alarak aranıza katılmak istiyorum arkadaşlar, satın alırken çok kararsız kaldım hepsini satın aldım. uzunca bir süre kafamı meşgul edicek bir oyuna ihtiyacım vardı, umarım beklentilerimi karşılar. uzayı ve macerayı seviyorum
  • BU oyunu alayımmı diye hala kararsızım. Tutorial kısmı baya eksik gibi geldi bana. Oyun içi yayınlara bakınca gemiyle hop oraya hop buraya sıçrayıp uzayda gezmekten başka birşey yapmıyorlarmış gibi geldi bana. Tamam bir uzay simülasyon oyunu ama hiç mi atraksiyon, hareket , savaş vs yok yahu ?
  • Konu rahmetine kavusmus, hepiniz Star Citizen'a mi kactiniz la ?
  • badboyyashiro kullanıcısına yanıt
    Boşluk hissini seviyorsan mükemmel oyun. Savaş desen eh işte. Onun dışında ne beklediğinize bağlı
  • oyunu uzun zaman önce sadece 15 saat kadar oynadım ama şu alien muhabbetini görünce ben bile heyecan yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

oyunu uzun zaman önce sadece 15 saat kadar oynadım ama şu alien muhabbetini görünce ben bile heyecan yaptım

Dün gece ben de aynı sizin gibi düşündüm Aslında kalabalık oynanınca güzel olabilecek bir oyun, hali hazırda grup var sanırım ama bir türlü zaman yaratamadım kendi adıma beraber oynamak için Bir de nedense ilk anda karışık geliyor oyun sistemleri çözmesi vs. derken, biraz rehber izleyip giriyim bari geceleri

• Oyun içi bilgileri araştırırken internette Voice Attack ile sesle gemi kontrol edildiğini öğrendim ama Türkçe için ses tanımlama yapamadığım için ben kullanamadım. Bu programı kullanabilen var mı acaba ?

https://www.youtube.com/watch?v=3VB0Uo_5zHI şuradan iyi kötü inceleyebilirsiniz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 7 Ocak 2017; 11:24:35 >
  • Bir sene önce Elite Dangerous satın alıp aranıza katılmıştım. Oyuna aşığım ama ne yazık ki tekrardan dolayı biraz ara vermem gerekti tabi bu esnada gelişmeleri ve update'leri de kontrol etmeye devam ettim.

benim elitten en büyük beklentim değişik atmosferi ve yeryüzü olan gezegenlere girmek ve dolaşabilmek. O gezegenlerde kaynak toplayıp çeşitli görevler yapmak veya en azından sadece gezmek keşif amaçlı.

ama nedense bu beklentim pek gerçekleşebilecekmiş gibi gelmemeye başladı. yapımcılar daha çok teknik bazı eklentiler yapıyorlar ve dinamiklere pek ellemiyorlar gibi geldi. yani Horizon paketi üzerine pek bir şey gelmedi sanki.

bu konuda bilgisi duyumu olan var mı acaba?

bilgilendirirseniz çok sevinirim. Yine Elite Dangerous oynama ateşim çıkmaya başlamışken güzel birkaç haber duymak beni çok mutlu eder
  • Merhaba Arkadaşlar bir sorum olacak

Legacy fines'da ;

*All legacy fines combined

*Indepentent eravete free

bunları biri anlatabilir mi? araştırdım ama ne olduğunu tam anlayamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaz84

Merhaba Arkadaşlar bir sorum olacak

Legacy fines'da ;

indepentent eravate free eravate sistemine bağlı bir faction ismi. soruna gelirsek cezanı öderken all legacy fines seçersen o istasyonda ödeyebileceğin bütün cezaları ödersin diğer seçenekde spesifik bir factiona ait üzerine yazılmış cezayı ödemiş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tursuluekmek

quote:

Legacy fines'da ;

indepentent eravate free eravate sistemine bağlı bir faction ismi. soruna gelirsek cezanı öderken all legacy fines seçersen o istasyonda ödeyebileceğin bütün cezaları ödersin diğer seçenekde spesifik bir factiona ait üzerine yazılmış cezayı ödemiş olursun.

Peki ödemezsem nolur ? birde cezalarımız detaylarını görebiliyor muyum?
  • Son günlerde imperial rank kasmaya çalışıyorum görevleri yaparak ama çok yavaş artıyor. 25M param ve type 6 var, hedefim imperial clipper almak 130 saat oynadım hiç rank kasmamıştım. Şimdi sıfırdan başladım ilerlemiyor. Sıfırdan hızlı ilerlemek için herhangi bir taktik verebilecek olan var mı? ( Horizons ek paketi var )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirohingi -- 14 Ocak 2017; 21:17:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tursuluekmek

quote:

Legacy fines'da ;

Peki ödemezsem nolur ? birde cezalarımız detaylarını görebiliyor muyum?

fine ve bounty ayrı şeydir fine trafik cezası gibidir ödemezsen birikir bişey olmaz ama ödemek iyidir bounty kellene konan aödüldür biri o ödülü almazsa veya zaman aşımına uğramazsa silinmez. patlarsan gider demiyorum birinin o ödülü alması lazım en basit haliyle sidevinder alıp kendini polise taratıp seni patlatmasını sağla. zarar verdiğinde 15 dk birini öldürdüğünde 1 hafta gelir. sol menüdeki transaction şeysinden görebilirsin ama neden yediğini yediğin an sağ üst ekranda görebilirsin sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: mirohingi

Son günlerde imperial rank kasmaya çalışıyorum görevleri yaparak ama çok yavaş artıyor. 25M param ve type 6 var, hedefim imperial clipper almak 130 saat oynadım hiç rank kasmamıştım. Şimdi sıfırdan başladım ilerlemiyor. Sıfırdan hızlı ilerlemek için herhangi bir taktik verebilecek olan var mı? ( Horizons ek paketi var )

görev alırken empire factionlarından alman yeterli diğer bütün yollar seni oyundan soğutmaktan başka hiçbir işe yaramaz.
    edit: 1300 saatim var corvete binemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tursuluekmek -- 15 Ocak 2017; 12:2:27 >
  • tursuluekmek kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için, görev yapmaya devam o zaman
  • arkadaşlar bi sorum olacak hard pointler var değişik büyüklükte medium small hardpoint gibi bunların anlamı daha fazla mı silah mı takılıyor yoksa vuruş güçlerimi daha fazla oluyor?
  • quote:

arkadaşlar bi sorum olacak hard pointler var değişik büyüklükte medium small hardpoint gibi bunların anlamı daha fazla mı silah mı takılıyor yoksa vuruş güçlerimi daha fazla oluyor?

POWER DRAW VE DİSTRUİTOR DRAW NEDEMMEK ?

OYUNU İYİ BİLEN ARKADAŞ HİÇ YOKMU:)
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.