Şimdi Ara

ELİT OPTİK STOK YENİLEMİŞ-98 LİRAYA DİESEL GÖZLÜK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
9
Favori
9.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IPLT

şu modeli geçen kampanyadan almıştım yaz boyu kullandım çok memnunum almak isteyen arkadaşlar tercih edebilir

http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-1874-DL0186_COL02A.aspx

unisex mi bu model?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane kart denedim ödeme yapamıyorum sebep ne acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 tl kargo soguttu beni kararsiz kaldim. gozluk riskli bir aksesuar 9 lira kargoyla kalakalabiliriz.
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Kartlar alışverişe açık mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Evet açık hocam. 3DSecure sayfasına atıyor daha sonra kodu girince ödeme alınamadı uyarısı çıkıyor. 2 kartla denedim sonuç aynı. Kapıda ödeme ile alacağım sanırım. 7 TL ekstra para vermek istemiyorum fakat ihtiyacım var.

• quote:

Kapıda ödeme ile aldım hocam mecburen. Zaten ben aldım 2 gözlüktede tükendi yazdı. İhtiyacım olmasa 7 tl fazla vermezdimde yinede uyguna geldi yapacak bir şey yok :)

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Benim kartlar onay vermeme rağmen kapanmıştı da hocam, bir şey alacaktım öyle öğrendim şubat ın 2 sinde. Açılması bile bir gün sürmüştü, daha doğrusu saat 24.00 dan sonra açılmıştı. Belki öyle bir durumdur diye söyledim. Şubat içinde alışveriş yapmadı iseniz yine de kontrol edin derim. Ben de kod girdikten sonra hata veriyordu. Yine de bu sitenin altyapısı ile de alakalı olabilir, ona bir şey diyemem. Güvenli ödemeye bankanız izin vermiyordur.
  • quote:

Benim kartlar onay vermeme rağmen kapanmıştı da hocam, bir şey alacaktım öyle öğrendim şubat ın 2 sinde. Açılması bile bir gün sürmüştü, daha doğrusu saat 24.00 dan sonra açılmıştı. Belki öyle bir durumdur diye söyledim. Şubat içinde alışveriş yapmadı iseniz yine de kontrol edin derim. Ben de kod girdikten sonra hata veriyordu. Yine de bu sitenin altyapısı ile de alakalı olabilir, ona bir şey diyemem. Güvenli ödemeye bankanız izin vermiyordur.

Hocam kartı daha dün kullandım. Kartta bir sıkıntı yok yani sitede sorun vardı. Neyse sağlık olsun 7 TL çok büyük bir para değil sonuçta. Uyguna geldi her türlü. İlginiz için teşekkür ederim .. :)

• @voodoo child hocam geçen kampanyadan iki üç tane aldım beğenmedim geri gönderdim iadede falan da hiç sorun olmadı bu model çok hoşuma gitti gayet memnun kaldım bende iletişimde biraz sıkıntı çekmiştim ama ulaşabiliyordum

@Denetleme.1314 hocam evet unisex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen__ -- 6 Şubat 2018; 19:26:58 >
  • Fiyat çok iyi ama sahte olmasın sakın

• Bende aldim bakalim, bir onceki konuda sorun yasayan olmamis.

• Haber veren arkadaşa tşk aldık bakalım kapıda ödeme ile

İnş. Bu iptal olmaz :)

• Mağazada geçerlimi kampanya?mağazaya yakınım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler hocam aldık bakalım bir tane beğenmezsek veririz yeğene :)
  • Benim gözlük geldi :)
    ELİT OPTİK STOK YENİLEMİŞ-98 LİRAYA DİESEL GÖZLÜK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyote88 -- 7 Şubat 2018; 19:7:5 >
  • 4 tane aldım ben de.

• ne kadar dandik bir site tasarımı.
    gözlük resimleri suluboya ile çizilmiş gibi...

şöyle bir bakıp çıktım..riksli geldi görmediğim şeyi almak...
  • ben, bir önceki konuyu referans aldım. 95 sayfa tartışılmış, onlarca alan olmuş. donanımhaberciler parayı çöpe atmaz diye düşündüm de güvendim :)

• Kargoya verildi gözüküyor fakat kargo takip no yu göremiyorum. Görebilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: butters01

ben, bir önceki konuyu referans aldım. 95 sayfa tartışılmış, onlarca alan olmuş. donanımhaberciler parayı çöpe atmaz diye düşündüm de güvendim :)

Bende ona güvendim :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.