Şimdi Ara

ELİT OPTİK STOK YENİLEMİŞ-98 LİRAYA DİESEL GÖZLÜK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
9
Favori
9.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünlerde sıkıntı yok güzel temiz kılıf biraz kirlenmiş ha gidip almak daha iyi tabi görüp almak bide kaçkere aradıysam akşam 8 kapatıyorlarmış 7.40 açtı bir beyefendi kargo numarası istemek için sistemi kapattılar herkes çıktı dedi yani telefona bakıyorlar biraz geç açıyorlar onun dışında sıkıntı olmadı

ELİT OPTİK STOK YENİLEMİŞ-98 LİRAYA DİESEL GÖZLÜK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirozgn -- 9 Şubat 2018; 23:55:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirozgn

quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Arkadaşlar mağazadan iade oluyormu ?

Kardeşim ne oldu begenmiştin ifademi yapacan

Gözlükler güzel ama diesel in camı çok koyu geldi zift gibi gözlerimi rahatsız etti.

• Şahsen ben bunu göze almıştım . Görünürde bir sorunu çiziği filan yok ama sapı biraz gevşemiş gibiydi kenarını biraz sıkıladım şuan kafama tam oturuyor ben memnunum şimdilik iade etmeyi düşünmüyorum 100 liraya %100 uv korumalı diesel alıyorsun sonuçta . Ama yinede mağazanın sıfır diye satmaya çalışması şerefsizliktir .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadirozgn

quote:

Arkadaşlar mağazadan iade oluyormu ?

Kardeşim ne oldu begenmiştin ifademi yapacan

Gözlükler güzel ama diesel in camı çok koyu geldi zift gibi gözlerimi rahatsız etti.

Satsana o zaman 50 100 TL karla

• quote:

Orijinalden alıntı: eQuiNoX83

Arkadaslar ben 2 adet diesel gozluk aldim almadan once aradim urunler teshir ya da musteriden geri gelen kullanilmis urunlermi diye kesinlikle sifir depomuzdan geliyo dediler fakat gozlukler geldi 2 gozlugunde cercevelerinde cizik ve yag lekeleri vardi camlarinda nokta cizik vardi iade ettim bilginiz olsun. Bu arada firma kendisi kusurlu olmasina ragmen iadelerde kargoyu kesinlikle karsilamiyoruz dediler. Ben magdur oldum sizlerde olmayin diye yaziyorum.

bu sadece serefsizlikten baska birsey degildir.. bedava verseler almam... birakin musteri memnuniyetini yasal olarak odemek zorundalar... bu cakal esnaf kadasindaki yerlerden kesinlikle urun almayin... urun aldikca bir yerleri kalkiyor
  • Benim ürünlerde kirlilik,çizik,yağ gibi sorun yoktu. Direk sıfır ürün geldi. Gayet temizdi yani. Birinin kutusu çizikti sadece aradım yeni kutu gönderecekler. Onun dışında sıkıntı olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gösterdiğim gözlükçüorjinal olduğunu söyledi . Orjinalliği ile ilgili sorunuz olmasın . Benim gözlüğümde çizik yağ vs yoktu ama teşhir olabilir .

• Yaa abi 98 TL'ye doğru marka orjinal gözlük alıyorsunuz gözünüzü seveyim sezonda saçma sapan paralar çekiyorlar orasında ufak çizik varmış şu varmış bu varmış diye sıkıntı yapmayın o kadar olsun 98 TL diyorum yaa
    Ayrıca bende aldım 2 adet diesel ama yani teşhir olabileceğini düşünerek aldım çok büyük kusurlu ürün yollamayacağına göre kullanırlır gözüyle bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcun32 -- 12 Şubat 2018; 10:4:6 >
  • Ben de 2 tane gözlük aldım herhangi bir sorunları çıkmadı.
    Geçen yıl da 2 tane almıştım onlarda da sorun yoktu.
    Sanırım biraz da şans işi.
  • Bi mustang çaktık

• Benim diesel de geldi,ürün orhinal,kaşeli garanti belgesi ile gönderilmiş.

İhtiyacı olan alsın arkadaşlar.

• kapıda ödemeli aldım 124 lira tuttu. Kapida odemeli aldigimizda paketi almadan kontrol etme şansı oluyor muydu ?

sirf teshir yollamaz belki diye kapida odeme aldim falza para verdim. Keske 88 olduğu zamanlarda alsaydim bi tane. O zamanlar orjinal mi değil mi tartismasi vardi teshir hepsi falan diyorlardi alamamistim. Umarim pisman olmam

• 4 adet gözlük aldım

herhangi bir sorun yok hemen geldi

1 ürünü beğenmedim değişim yaptım 3 güne gitti geldi iletişim ilgi alaka süper
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Hocam,ürünler teşhir felan deyil,benim ürünüm sorunsuz geldi,bu fiyata teşhir bile olsa alırınır,orjinal olması yeterli

• smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam yukarıdaki arkadaş yazmış teshir diye ona hitaben yazdim.

Umarim teshir de cikmaz. Ucuz ama teshir gozlukler çok yipranmis oluyor

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Kutusunda kargo eanasında veya daha öncesindende olmuş olabilir deforme vardı,aradım hemen yenisini göndereceklerini belirttiler.

Bana göre kutusu 100 lira eder gözlüğün 😊

• smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    hemen gönderim yapiyorlarsa çok guzel.

merak ettiğim bi husus var hocam: daha oncesinde 88 tl'ye verdikleri gozluklerde bu modeller miydi yoksa farkli miydi bilginiz var mi

• Geçen seneden bahsediyorsanız bilmiyorum ama ben 98 ₺ e aldım kargo dahil107₺,şimdi fiyatlar 108 olmuş diesel de.

Ara ara stokları yeniliyorlar.

• Arkadaşlar yaş 32. Numaralı gözlük için bunlardan 1 tane alsam camını kendim taktırabilirmiyim ve tavsiyeniz hangi model olur

• Bu kadar usengec olmayin acin bakin diger konuyu. Sayfalarca konusuldu tartisildi ürünler geldi fotograflar mevcut!

Ürünlerin hepsi orijinal. istediginiz gozlukcuye gonderin sonuc degismeyecek.

Ben 4 adet ürün aldim 3 diesel 1 mustang ürünlerin hicbirisi tesir denenmis degil hepsi sifir urunlerdi.
    Kargo ücretsizdi gecen sene mustang sanirim 79 veya 89 gibi, diesel ise 89 yada 99 gibi birseydi. 10-20 TL daha uygundu kargoda ucretsizdi.

Ürünler ortalama 2-3 yillik depoda beklemis satilmamis ürünler. Bundan dolayi ucuz. Yani adamlar sezon fiyatindan 500den 400den bu modelleri satamiyorlar. Genelde cok tutmayan modeller indirimde olanlar zaten. Satisi yuksek olan ürünleri normal fiyatindan satiyorlar sitede.
    Hatta bu ürünleri almak isterseniz magazadan alamiyorsunuz cunku depo farkli bir adreste. Depolarina giderseniz elden teslim alabilirsiniz.

1 ürünü iade ettim. Kargo posetinin icine bilgilerimi yazdim karsi odemeli gonderdim 4-5 gun sonra iadesi yapildi, sorunsuz...

Sadece bazi ürünler denenmis cizik gelmis bir kac kisiye onlarida sorunsuz geri aldilar iade edenler icin. Yani hepsi tesir ürünleri degil sadece birkaci. Burada yuzlerce ürün satildi gecen sene... Sahte veya sorunlu olsa bu forumda isyan cikardi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.