DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ayakustu, pesimist_16, nightsoldier, burakakbas, fahrenhayt46 Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
1.185
Cevap
50
Favori
104.807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      135 Mesaj
      30 Mart 2017 19:39:01
      Arıyorum arıyorum açmıyorlar ne ayak bunlar ya hata mı yaptık pazar günü satın almıştım. Bi de bende izmirdeyim

• Yüzbaşı
      794 Mesaj
      30 Mart 2017 19:55:05
      quote:

Orijinalden alıntı: maybel

Alıntıları Göster

Ben aldım iade edicem çünkü gözlüğün rengi resimden daha açık mavi.

ben de aldım ve iade ettim, resimdekin den çok farklı...

• Galaxy Note 4 32GB
    • Packarbell TV44HC HM77 Chipset i5 3210 Nvidia GT 630M 2GB VRAM İntel HD 4000 6 GB DDR3
    • BMW f30
    • LG 42LA860V
    • Yüzbaşı
      763 Mesaj
      30 Mart 2017 20:50:17
      quote:

Orijinalden alıntı: viktory..

Fotoğrafları yükleyememistim eve geçince daha detaylı atarım

bu gözlükten aldım ama yarın gelecek teslim almamayı düşünüyorum. acil gözlüge ihtiyacım var. araştırmalarıma gore 56 ekartman bu kafama olup olmayacagını nasıl anlayacagım ekartmana gore. kafam 60 cm. daha once seen diye bişey aldım atasundan 58 ekartmandı malesef sıktı biraz. bunun ekartman daha küçük ban olmazmı bu acaba.

bu ekartman işinden anlayan birisi yardımcı olsun lütfen aldıgım gözlük resimdeki model ekartmanı 56 ..

• Onbaşı
      24 Mesaj
      30 Mart 2017 22:53:18
      Osse Os1934 col 05
      Osse/Hawk kids 1576 col 02 3-6 yaş

Markafoni'den Osse 1810 03.Hoşuma gitmedi,iade edeceğim.

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: bymami78

Alıntıları Göster

bu gözlükten aldım ama yarın gelecek teslim almamayı düşünüyorum. acil gözlüge ihtiyacım var. araştırmalarıma gore 56 ekartman bu kafama olup olmayacagını nasıl anlayacagım ekartmana gore. kafam 60 cm. daha once seen diye bişey aldım atasundan 58 ekartmandı malesef sıktı biraz. bunun ekartman daha küçük ban olmazmı bu acaba.

bu ekartman işinden anlayan birisi yardımcı olsun lütfen aldıgım gözlük resimdeki model ekartmanı 56 ..

hocam merhaba ''seen'' marka nasıl sizce ? güneş ışınlarından koruduğu söyleniyor, seen marka yı tavsiye eder misiniz ?

End Of The Road. No One There. Killing Me Killing You. You Are The One. Aika Multaa Muistot. ( Ville Laihiala )
    • Yarbay
      10641 Mesaj
      gözlüklerin hiçbir özelliği belirtilmemiş. Sap uzunluğu, camların ebatları, köprü uzunluğu vs hiçbiri yazmıyor ürün açıklamasında. Şansa gözlük mü alınır

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.