Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.924
Cevap
60
Favori
241.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotoğrafları yükleyememistim eve geçince daha detaylı atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viktory.. -- 30 Mart 2017; 12:58:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-1657-MU1451_COL01.aspx şu modelden alan var mı arkadaslar renk ne bunun col03 modeli sandım görüntüye aldanıp :)
  • abbfb A kullanıcısına yanıt
    ayar derken tam olarak ne bozuk ? benim dieselde de saplarindan bir tanesi daha zor aciliyor
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı işte saplar sıkıntılı tam olarak kapanmıyo,1 sap daha zor açılıp kapanyo diğeri zaten yalama olmuş.O burnun üzerinde duran kristaller yamulmuş.Artık gözlükçü yapar inşallah ayarını.Allahtan çizik filan yo.100 liraya da prada beklemiyim 😄

• merakla aldığım guess geldi.

bunun da camları değişmiş. cam kalitesini beğenmedim. dün tesadüfen guess mağazasına girmiştim indirim varmış bütün gözlüklere baktım cam kalitesini çok beğendim. ama bu cam o cam değil. başka model ile değişim isteyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 30 Mart 2017; 15:22:41 >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Camların orjinalliğini nasıl anlayabiliriz ? (Diesel)

• gözlkler mağazada da mı bu fiyatlardan? gidip mağazadan alsak daha iyi gibi. eğer değilse mağazadan beğenip netten sipariş vermek gerek
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Google yapacaksın camlarına bakacaksin ve kalite ölçü için daha önce top kalite bir gözlük kullanmış olacaksın

• Arıyorum arıyorum açmıyorlar ne ayak bunlar ya hata mı yaptık pazar günü satın almıştım. Bi de bende izmirdeyim
  • Arıyorum arıyorum açmıyorlar ne ayak bunlar ya hata mı yaptık pazar günü satın almıştım. Bi de bende izmirdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybel

quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Bu gözlükten alan oldumu?
    .
    http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-202-DL0112_COL86C.aspx
    .
    .

Ben aldım iade edicem çünkü gözlüğün rengi resimden daha açık mavi.

ben de aldım ve iade ettim, resimdekin den çok farklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: viktory..

Fotoğrafları yükleyememistim eve geçince daha detaylı atarım

bu gözlükten aldım ama yarın gelecek teslim almamayı düşünüyorum. acil gözlüge ihtiyacım var. araştırmalarıma gore 56 ekartman bu kafama olup olmayacagını nasıl anlayacagım ekartmana gore. kafam 60 cm. daha once seen diye bişey aldım atasundan 58 ekartmandı malesef sıktı biraz. bunun ekartman daha küçük ban olmazmı bu acaba.

bu ekartman işinden anlayan birisi yardımcı olsun lütfen aldıgım gözlük resimdeki model ekartmanı 56 ..

• Osse Os1934 col 05
    Osse/Hawk kids 1576 col 02 3-6 yaş

Markafoni'den Osse 1810 03.Hoşuma gitmedi,iade edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bymami78

quote:

Orijinalden alıntı: viktory..

Fotoğrafları yükleyememistim eve geçince daha detaylı atarım

bu gözlükten aldım ama yarın gelecek teslim almamayı düşünüyorum. acil gözlüge ihtiyacım var. araştırmalarıma gore 56 ekartman bu kafama olup olmayacagını nasıl anlayacagım ekartmana gore. kafam 60 cm. daha once seen diye bişey aldım atasundan 58 ekartmandı malesef sıktı biraz. bunun ekartman daha küçük ban olmazmı bu acaba.

bu ekartman işinden anlayan birisi yardımcı olsun lütfen aldıgım gözlük resimdeki model ekartmanı 56 ..

hocam merhaba ''seen'' marka nasıl sizce ? güneş ışınlarından koruduğu söyleniyor, seen marka yı tavsiye eder misiniz ?

• gözlüklerin hiçbir özelliği belirtilmemiş. Sap uzunluğu, camların ebatları, köprü uzunluğu vs hiçbiri yazmıyor ürün açıklamasında. Şansa gözlük mü alınır
  • Ürünün kodunu sayfadan kopyalayın google da aratın ve istediğiniz özelliklerini görün.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

http://store.elitoptik.com.tr/g%C3%B6zl%C3%BCk_detay-1973-MU1479_COL02.aspx

Bu alınır mı sizce? Yada bu model ucuz birşey varmı 100 tl civarı?

.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Bunun fiyatının 68'e düşmesini bekliyorum.

Yaptığım ikinci alışveriş oldu Elit Optik'ten. İlk sipariş 2 günde elime ulaştı, ikinci sipariş 5. gün kargo şubesine geldi, elden almaya gittim.
    İkinci siparişim içerisinde 2 adet gözlük bulunuyordu, yalnızca bir tanesi geldi.
    Kargoda gelmeyen Osse marka gözlük için stokları kontrol edip geri dönüş yapacaklarını söylediler. Çok yoğun olduklarından bu durumu normal olarak görüyorum.

İlk siparişim ile gelen Mustang gözlüğün orijinal olup olmadığını yaşadığım şehirdeki bir optikçiden sordum, gözlüğün eski sezonlara ait olduğunu ancak orijinal olduğunu söylemişlerdi. Hali hazırda sorduğum gözlüğü de 200 TL'ye kampanyalı olarak sattıklarını söyledi.

• Konuyu açan H4RuNN nickli arkadaşa teşekkür ediyorum, gözlük almak istiyordum ve bu kampanya tam zamanında geldi. 3 adet gözlük siparişim bugün geldi. 2 tanesi çok hoşuma gitti ve tam oldu. 1 tanesi olmadı ve geri göndereceğim. Gözlükler güzel ve kaliteli. Boyutlarından dolayı olmaz diye korkuyordum ama firmanın sıkıntı çıkarmadan geri aldığını yazan arkadaşların yorumları üzerine cesaretlenip aldım ve iyi de almışım.

• Haber veren arkadaşa teşekkür ederim. Eşimin ihtiyacı vardı. Siparişi verdikten 2 gün sonra elimize geçti. Eşim beğendi. Tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.