Şimdi Ara

Elisa Lam videosunu izlemeyin sakınn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar görüyorum bazı kişiler bununla ilgili konu açıyor ve çoğu kişide meraklanıp izliyor ama sakın izlemeyin gerçekten çok etkiler sizi, bi kardeş tavsiyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen şimdi böyle bir konu açarak beni meraklandırdın.

• izledim hiç bir şeyde yok, yani o kadar da mı nanemolla oldunuz. garip bir kız asansorden çıkıp kafasını çeviriği sağa sola bakıyor ellerinle raks gibi bişeyler yapıyor sonra yürüyerek gidiyor. ne bu şimdi ya kurgu + ya kız şizofren + yada 1'den fazla kişi bu kızı öldürmeye çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aranel Isilrá

izledim hiç bir şeyde yok, yani o kadar da mı nanemolla oldunuz. garip bir kız asansorden çıkıp kafasını çeviriği sağa sola bakıyor ellerinle raks gibi bişeyler yapıyor sonra yürüyerek gidiyor. ne bu şimdi ya kurgu + ya kız şizofren + yada 1'den fazla kişi bu kızı öldürmeye çalışıyor.

Diyelimki şizofren, asansör neden kız içerdeyken çalışmıyorda kız dışarı çıktıktan sonra çalışıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: dehala

quote:

izledim hiç bir şeyde yok, yani o kadar da mı nanemolla oldunuz. garip bir kız asansorden çıkıp kafasını çeviriği sağa sola bakıyor ellerinle raks gibi bişeyler yapıyor sonra yürüyerek gidiyor. ne bu şimdi ya kurgu + ya kız şizofren + yada 1'den fazla kişi bu kızı öldürmeye çalışıyor.

Diyelimki şizofren, asansör neden kız içerdeyken çalışmıyorda kız dışarı çıktıktan sonra çalışıyor?

hocam kız çünkü sürekli bir dışarı bir içeri giriyor malum asansörler sensörlü biliyorsunuzdur ?
  • korkutucu hiç birşey yok be kardeşim etkilene etkilene ondan mı etkilendiniz
  • quote:

quote:

quote:

hocam kız çünkü sürekli bir dışarı bir içeri giriyor malum asansörler sensörlü biliyorsunuzdur ?

Hayır be kardeşim dışarı çıkmıyor en az 1 dk boyunca adansörün içinde duruyor

• ızledim ama hiçbir sey anlamadim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır be kardeşim dışarı çıkmıyor en az 1 dk boyunca adansörün içinde duruyor

hocam hadi gizemli bir ölümü var niye koridordaki kameralar çekmiyor ? ne kadar mantıksız değil mi ? los angeles gibi bir yerde üstüne üstlük otel'de sadece asanördeki kamera çekiyor zaten bu saçmalıktan sonra istediğin şey olsun inanmaz kimse

• o videonun nesinden etkileniyorsunuz kız bi içeri bi dışarı çıkıyor falan, ben mi bişe anlamadım acaba
  • Kaç defa izledim hiç'te etkilenmedim. klasik çin de yaşanmış sahte gizemli olaylar,dan biri.
  • https://www.youtube.com/watch?t=149&v=cJ_E6l1P86U

1.50 yi izleyin bi insanın eli o şekli nasıl alabilir ki
  • Şimdi izledim yine ürktüm kızın hareketleri çok değişik ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wyn35Tra

https://www.youtube.com/watch?t=149&v=cJ_E6l1P86U

1.50 yi izleyin bi insanın eli o şekli nasıl alabilir ki

gayette alır raks ediyormuş gibi yapıyor işte büyütelecek bir haraket değil.
  • Şimdi orda gece 1-2 tamammı. Kız korkuyor biri tuşa basıp kapanmasını engelledigini düşünüyor. Parmak uçlarıyla yere basıp ses çıkarmadan sağa sola bakıyor

Esrar paranoyasında olabilir bide lsd almış üstüne oda olabilir.

Bu amerika çok feci algı yönetimi yapıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rovingox -- 29 Mayıs 2015; 0:55:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rovingox

Şimdi orda gece 1-2 tamammı. Kız korkuyor biri tuşa basıp kapanmasını engelledigini düşünüyor. Parmak uçlarıyla yere basıp ses çıkarmadan sağa sola bakıyor

Bu işi amerika mı yaptı? Niye yaptı, DH gençlerini rahatsız etmek için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

quote:

Orijinalden alıntı: rovingox

Şimdi orda gece 1-2 tamammı. Kız korkuyor biri tuşa basıp kapanmasını engelledigini düşünüyor. Parmak uçlarıyla yere basıp ses çıkarmadan sağa sola bakıyor

Bu işi amerika mı yaptı? Niye yaptı, DH gençlerini rahatsız etmek için mi?

Sadece dh değil ki

• harbiden lan neyinden etkilendiniz saçma sapan videonun.etkilenmek isteyenlere adam yakma videosu veya kafa kesme videosu tavsiye ederim.
  • Yeter ulan yeter saat 1 oldu ya basladiniz yine

• Olayın geçtiği yer Los Angeles'taki Cecil Hotel, yeni adıyla Stay on Main.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.