Şimdi Ara

Elinizde okumadiginiz okuyupta kosede duran kitaplariniz varmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba elinizde ihtiyaciniz olmayan kitaplar varsa bana yollar misiniz kargo ucretini ben oderim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana göre en asil dilencilik budur.Evime döndüğümde sana açlık oyunlarının ilk iki kitabını yollayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KolonyaAdam

Bana göre en asil dilencilik budur.Evime döndüğümde sana açlık oyunlarının ilk iki kitabını yollayacağım

Ozurdiliyorum oncelikle acaba kotu bisey mi yaptim iyi bisey mi bilmiyorum ama gercekten okumak istiyorum ve gercekten simdilik sadece simdilik durum musayit degil tekrar dan ozur diliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AithusaME kullanıcısına yanıt
    Yo hayır kötü birşey değil, aslında forumdaki her arkadaşın elinde okumadığı birşeyler vardır.Birer ikişer göndersek biz birşey kaybetmeyiz fakat bir okur kazanırız.Belli ki genç bir arkadaşsın ve para isteyeceğine kitap istemen kötü birşey değil elbette.Şimdi seni eleştirecek arkadaşlar kesin çıkacaktır fakat unuttukları nokta herkes aynı şartlarda dünyaya gelmiyor.Fakat aynı havayı soluyor.Cebin 100 lirası olan adam gidip LOL denen oyuna da verebilir parasını kitaba da.En azından benim için kitaba vermek daha akıllıca

• Halk kütüphanesini kullanın sizin ilacınız orda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.