Şimdi Ara

Elimdeki Creative Zen Micro Sizce Bozuldumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadasta Creative Zen Micro vardi (4gb radyolu) arada sirada baglanti problemi yasiyordu,
    yeni firmware yuklesene olm kurtulursun bu sorunlardan dedim,
    dosyayi internetten indirip flash diskine attim aksam yuklemeye calismis yukleme baslamis 2 saat beklemis hala ekranda format yaziyor kitlendigini dusunup kapatmis cihazi herseyi bastan yaparim diye cekmis usb kabloyu ama cihazda tik yokmus donmus kalmis ekran, pili cikarmis takmis acilmamis hata mesaji Firmware Problem,
    cihaz suanda benim elimde kapaliyken direk usb kablosunu takiyorum (direk acincada ayni sorun oluyor) creative logosu falan cikiyor daha sonrasinda daha bilgisayar aygit olarak gormeden Firmware Problem yazisi ekranda beliriyor, yani windows aygiti gormuyor ve bu yuzden tekrardan bir update yuklemek imkansiz oluyor
    Yapabilecegim bir sey vamri ?
    yardimlarinizi bekliyorum
    Tesekkurler.

• çok zor bir durum gerçekten.
    bak şimdi eğer garantisi bittiyse kendi işimizi kendimiz görcez demektir.
    aletin içini aç içindeki micro drivere bağlı olan kabloyu kibarca çıkar uçlarını kısa devre yap sonra biraz bekle hemen takma ayrıca bunu yaparken lityum pil alete takılı olmasın sakın çıkar onu bu vaziyette yarım saat kadar bekledikten sona çıkardığın kabloyu micro drivere geri tak aleti kapat.sona usb'ye tak aleti ama yine lityumu takılı olmasın olmazsa başka bişey düşüncez artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SOUND BLASTER

çok zor bir durum gerçekten.
    bak şimdi eğer garantisi bittiyse kendi işimizi kendimiz görcez demektir.
    aletin içini aç içindeki micro drivere bağlı olan kabloyu kibarca çıkar uçlarını kısa devre yap sonra biraz bekle hemen takma ayrıca bunu yaparken lityum pil alete takılı olmasın sakın çıkar onu bu vaziyette yarım saat kadar bekledikten sona çıkardığın kabloyu micro drivere geri tak aleti kapat.sona usb'ye tak aleti ama yine lityumu takılı olmasın olmazsa başka bişey düşüncez artık.

saka gibi oldu bu, kanka cok sagolda ben nasil acicam bunun icini ne vida var nede baska birsey kesin tirnaklarla puntalarla tutturulmus kapak
    acarim acmasinada cihazi cizmekten korkuyorum cunku tirnaklar nerde bilmiyorum
    bide nasil olacak cihazin epromuna entegresine reset mi atilacak eski surummu gecerli olcak
    eger birseyler biliyorsan beni bu kanuda aydinlatirsan sevinirim baska turlu cihazi acamam benim degil cunku ama kesin bir sonuca ulasacaksam riske girerim
    dogru yaziyorumdur insallah yazdiklarimi duzgun okuyamiyorum, herhalde yine cok kacirdim votkayi :)

• arkadaşım bu sana verdiğim linkte içinin nasıl açılcağı tarif ediliyo ancak ingilizce ama resimli olduğu için sorun değil resimlerden anlarsın nasıl olduğunu.daha önce hiç böyle bir şey yapmadıysan bence tek başına yapma yanına bir bileni oturt derim işte link:http://www.noboundrees.com/micro_fix/
  • quote:

Orjinalden alıntı: SOUND BLASTER

arkadaşım bu sana verdiğim linkte içinin nasıl açılcağı tarif ediliyo ancak ingilizce ama resimli olduğu için sorun değil resimlerden anlarsın nasıl olduğunu.daha önce hiç böyle bir şey yapmadıysan bence tek başına yapma yanına bir bileni oturt derim işte link:http://www.noboundrees.com/micro_fix/

cihazi dun actim ne yazikki gonderdigin linki simdi gordum buna ragmen sadece bir tirnak kirdim :)
    acmak icin bir kil bir tirnak makasi kullandim zamanim yoktu tum parcalari bir bardagin icine koydum rafa kaldirdim aksam bakacam artik ne degismis.

Elimdeki Creative Zen Micro Sizce Bozuldumu?

• birsey fark etmedi :(
    ayni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.