Şimdi Ara

Elfen Lied(spoiler varmış) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
0
Favori
23.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu anime benim tek salya sümük gözlerim dolu bir şekilde izlediğim animedir....

Ayrıca bir sürü de ödül almışdır....
  • elfen lied öle bi animeki bir kısım insanın çok sevdiği başka bir kısmında nefret ettiği (ben arada kaldım) elfen ni bukadar popiler yapan yabancı anime siterindeki listelerde baya bi süre başlarda olmasına borçlu bence.Yanlız çok sağlam açılış parşası var birde ilk bölüm baya bi sağlam başlamıştı
  • youtube'da veya başka bi yerde izleyebileceğim bi yer var mı ? bi bölümünü izlesem bi link koysanız lur mu?
  • Elfen Lied ın sadece 12 bölümü mü var wiki den baktım ama kısa değil mi sanki biraz animelerde 200 bölüme falan alıştım da indireceğim hepsinii çok merak ettim güzel görünüyor
  • John hellsing serisini izliyom şuan 6.bölümdeyim,çok güzel bi anime.Onu bitirdikten sonra elfen lied e başlamak istiyorum.Serisi varsa pm yada,buraya koyarmısın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheM

John hellsing serisini izliyom şuan 6.bölümdeyim,çok güzel bi anime.Onu bitirdikten sonra elfen lied e başlamak istiyorum.Serisi varsa pm yada,buraya koyarmısın?

http://www.manga.gen.tr/elfenlied/ burda var istersen bi bak
  • Kaçta başladım bilmiyorum ama şu an gecenin 4 ü saatlerdir indirip indirip izliyorum harika bir anime mükemmel diyebilirim yüzyılın animesi seçtim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rohirrim

Kaçta başladım bilmiyorum ama şu an gecenin 4 ü saatlerdir indirip indirip izliyorum harika bir anime mükemmel diyebilirim yüzyılın animesi seçtim

daha iyisi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULUHAn92

quote:

Orjinalden alıntı: Rohirrim

Kaçta başladım bilmiyorum ama şu an gecenin 4 ü saatlerdir indirip indirip izliyorum harika bir anime mükemmel diyebilirim yüzyılın animesi seçtim

daha iyisi var

İsmini alayım lütfen merak eyledim

•  Elfen Lied(spoiler varmış)

Hangi alt yazıyı indirecem
  • en alttakidir bi o 13 böülm
    quote:

Orjinalden alıntı: TheM

Elfen Lied(spoiler varmış)

Hangi alt yazıyı indirecem
  • elfen lied kimin begenmedigi diilde begenenlerin cogunlugu onemli bnm cok hosuma giden bi animeydi
  • Dün gece sabaha kadar izledim bitirdim tüm bölümlerini ama hala Lucy nin ölüp ölmediğini sondaki o karışlığı anlayamadım
  • http://www.manga.gen.tr/elfenlied/bolumler.php

Burda bölümlerin 36 Mb Oldugu Yazıyor Ama R_a_p_i_d_ de 64 Mb neden böyle?
  • bende daha önceden farketmiştim yanlış yazmışlarOrdaki bölümler doğru galiba son 3 bölüm 36 mb
  • ilk bölümü izledim manyak bişeydi 1 gb olsa bile izlerim hepsini
  • Son bölümü çok saçmaydı keşke bitirselerdi bi önceki bölümde.
    http://tv-links.co.uk bu siteden izliyorum hemen bütün bilinen animeler var tavsiye ederim sonuçta indirmeden tıklayıp izleyebiliosun ama ingilizce.
  • Abi bırakamıyorum 6. bölümü indiriyorum şu anda bagımlılık yarattı resmen
  • Evet bende bugün izlemeyi bitirdim. Çok güzel bir anime. Ama sonu biraz karışıktı. Bence lucy boynuzsuz bir şekilde döndü .

Peki sizce Kouta kuzeni Yukayı mı yoksa Lucyyi mi seviyor? Bence Lucy. Peki o zaman neden Yukaya yüz verdi. Az da çapkın değil hani .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.