Şimdi Ara

Elfen Lied(spoiler varmış) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
23.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: phenomenon_alc

O lilium şarkı değil ilahidir...
    İncildeki bir ayetten alınmıştın...

zaten ilahi olduğunu belirtmiştim. bnm istediğim düzenleyen kişi bu arada cahilliğimi mazur görün ama incil latincemiydi

edit:bn ibranice gibi bişey sanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpR@nTy -- 12 Eylül 2007; 16:24:14 >

• quote:

incil lATIncemiydi

Gerçek İncil tabii ki Latince olarak yazılmıştır...
    2000 yıl önce ingilizce yazılcak hali yok ya...

Bir tek müslümanlara has bir şeydir anlamasa bile arapça okumak din kitabını... Kitabı değil arapçayı kutsal sanıyorlar...

İbranice olan Tevrat'dır...

• quote:

quote:

incil lATIncemiydi

Gerçek İncil tabii ki Latince olarak yazılmıştır...
    2000 yıl önce ingilizce yazılcak hali yok ya...

Bir tek müslümanlara has bir şeydir anlamasa bile arapça okumak din kitabını... Kitabı değil arapçayı kutsal sanıyorlar...

İbranice olan Tevrat'dır...

tevrat ın ibranice olduğunu biliorm da ne bileyim incili de ibranice sanıyordum saol bilgilendirmen için

• rica ederim dostum...
  • bir sorum olacaktı elfen lied special in the passing rain die bir bölüm var acaba onu ne zaman izlemem gerekiyor.13 bölümden sonra mı yoksa 13 bölüme baslamadanmı.
  • O bölüm , 10. ile 11. bölüm arasında geçen bir OVA idi sanırım...
  • quote:

O bölüm , 10. ile 11. bölüm arasında geçen bir OVA idi sanırım...

aynen animeyi bitir direk istersen o bölümü de izle . 2 Bölüm arasına ait bir special
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mc_GayveR80

Ya bende izledim bitirdim, zaten mangası orada bitmiyor,bu bizim erkek diculonious var ya, şu şirketin başkanı, onun planlarını görüyoruz,mangada devam bölümlerinde...

Mangaları nerden satın alabileceğimiz veya bulabileceğimiz hakkında bi bilgisi olan var mı peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 10 Kasım 2007; 15:23:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eray.gns

quote:

Ya bende izledim bitirdim, zaten mangası orada bitmiyor,bu bizim erkek diculonious var ya, şu şirketin başkanı, onun planlarını görüyoruz,mangada devam bölümlerinde...

Mangaları nerden satın alabileceğimiz veya bulabileceğimiz hakkında bi bilgisi olan var mı peki ?

Yes,bende merak ettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eray.gns

quote:

istanbul nişantaşı nda gerekli şeyler var ordan bulabilirsin
  • @pagan
    hacu D&R mağzalarında olurmu ki ne ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpR@nTy

quote:

Orjinalden alıntı: TheM

John hellsing serisini izliyom şuan 6.bölümdeyim,çok güzel bi anime.Onu bitirdikten sonra elfen lied e başlamak istiyorum.Serisi varsa pm yada,buraya koyarmısın?

http://www.manga.gen.tr/elfenlied/ burda var istersen bi bak

Çok saol ben de indiricem hemen

• quote:

Orjinalden alıntı: daffodil

quote:

Orjinalden alıntı: SpR@nTy

quote:

John hellsing serisini izliyom şuan 6.bölümdeyim,çok güzel bi anime.Onu bitirdikten sonra elfen lied e başlamak istiyorum.Serisi varsa pm yada,buraya koyarmısın?

http://www.manga.gen.tr/elfenlied/ burda var istersen bi bak

Çok saol ben de indiricem hemen

Yalnız ben burdan bir bölüm indirdim bs playerda izledim.Altyazı sekmesine de baktım fakat Türkçe felan olmadı.İngilizce alt yazı var bölümlerde

• quote:

@pagan
    hacu D&R mağzalarında olurmu ki ne ?

yok hacım oralarda olamaz
  • Arkadaşlar ilk indireceğim anime bu olacak, peki indirince hangi programla açmak gerekio

bi anlatsanız
    ?
  • BSplayer : bu program ücretli eğer ücret ödemek istemiyorsan arada bir çıkıp sinir eden Adweare ile birlikte yükleniyor , fakat çok popüler ve kullanışlı bir programdır. Ayrıca altyazı senkronu sorunu da bir iki tıklama ile halledebiliyorsun...

VLC Media player : Bunun açamayacağı video ve ses dosyası neredeyse yok gibi ayrıca açık kaynak kodlu beleş() bir yazılım... Benim favorim...
  • Bunun ikiside zorunlu mu
    Ayrıca nası indireceğimi de anlamadım Adweare falan ...?
  • Dostum programların ismini verdim işte yeteri kadar da açıklama yaptım bi zahmet google'dan arayıp buluver...

Ayrıca bana bunları kimse öğretmedi kendim öğrendim yani başkasının programı nasıl kullanacağını göstermesine gerek olmayan basit programlar bunlar...

Eğer indirdiğin videolar bunlara ramen açılmazsa bu adresten =>http://www.cccp-project.net/ codec pack yükle o zaman videoda da sorun yoksa kesin açar...

• quote:

Orjinalden alıntı: hasan.red

Bunun ikiside zorunlu mu
    Ayrıca nası indireceğimi de anlamadım Adweare falan ...?

Anime 'nin linki: MANGA.GEN.TR

Çalıştıran programı: K lite Mega Pac

Bunu kurunca mediaplayer, bsplayer, winamp hepsinde izlersin :)
    Not: Alt yazı dosyalarının ismi, Video dosyaları ile aynı olacak.

Alt Yazılarıda: Elfen Lied

Lisansı olmayan bir animedir

Lisansı yok demek; BELEŞ DEMEK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkahan -- 23 Aralık 2007; 23:02:03 >

• ok tşk.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.