Şimdi Ara

Elephone Ele Explorer 4K Aksiyon Kamerası 2017 Güncellendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
14
Favori
8.469
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

24.05.2017 Güncelleme

Kameranın yeni versiyonu çıktı ve fiyatı şuan 40 USD civarında.

Wifi destekli ve Sony IMX 179 Sensor kullanılmış
    Su altı kılıfı dahil full aksesuarlarıyla beraber

Satınalmak için :https://goo.gl/HKTvVW

2016 yılının fiyat/performans ürünü olacak sanıyorum.

2" Ekran ve 16 Mp, 170 derecelik çekim açısına sahiptir.
    Bataryasıyla beraber 65 Gr ağırlığındadır. Özellikle drone ile kullanıcak kullanıcılar için ağırlığı büyük avantaj oluşturmaktadır.
    Gümrük sınırının altında olduğu için gümrüğe takılma riski yok.
    Dashcamtalk sitesinde araç kamerası olarak oldukça verimli kullanıldığı bilgileri paylaşılmış kullanıcılar tarafından.(Dashcamtalk

Ürün sualtı kılıfı dahil tüm aksesuarlarıyla beraber geliyor.

Çekim Modları:

4K(3840*2160) 15fps
    2.7K(2688*1520) 30fps
    1080P(1920 x 1080) 60fps/30fps
    720P(1280*720) 120fps/60fps/30fps

Elephone firması Xiaomi gibi aynı zamanda akıllı telefon ürünleri olan bir firmadır.
    Resmi ürün sayfası : Elephone Ele Explorer

Elephone Ele Explorer 4K Aksiyon Kamerası 2017 Güncellendi

Kutu açılışı:

Xiaomi Yi ile karşılaştırılmış bir kaç video örneği:

Bir başka video için;

1080P 60Fps video çekimi

2K 30FPS video çekimi

4K 15FPS video çekimi

Kısa bir süreliğine kampanyası var. 64.49 Usd
    http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_265306.html?wid=4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dronebey -- 26 Aralık 2017; 14:40:23 >

• Yerimizi alalım bakalım nasıl bişi çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi yi kullanıcısı olarak ben de yerimi aldım, kesmedi elephone siparişi bile verdim :)

diego hocama katılıyorum, 2016 nın ilk çeyreği için f/p ürünü olacağını düşünüyorum..

tüm aksesuarları içinde barındırması, ekranı olması, 4k çekim yapması inanılmaz olmuş :)

Sarı renk bende beyler ona göre siparişinizi verin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

xiaomi yi kullanıcısı olarak ben de yerimi aldım, kesmedi elephone siparişi bile verdim :)

diego hocama katılıyorum, 2016 nın ilk çeyreği için f/p ürünü olacağını düşünüyorum..

tüm aksesuarları içinde barındırması, ekranı olması, 4k çekim yapması inanılmaz olmuş :)

Sarı renk bende beyler ona göre siparişinizi verin :)

Evet açıkçası bu çekimlerdeki 4K performansı 15 FPS olmasına rağmen büyüleyici

• Bizde Alalım Yerimizi Bakalım Ben 2016Nın F/P Ürününü ZTE den bekliyorum

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Araç kamerası olarak gece çekimi de açıkçası fiyatına göre güzel gözüküyor.

• Süper kamera bu bende siyah olanından siparişimi geçtim gelmesini bekliyorum. Harika bir F/P kamerası yapmışlar.
    Aksesuarları ile bu fiyata gayet güzel bir kamera. Ekranı bile var. Tüm ayarları ekranından yapılıyor. Telefonla bağlan ayar çek derdi yok.
  • gearbestte indirimde. Xiaomi yi ile aynı fiyat seviyesindeler. Sizce hangi ürünü almalıyım?
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Hemen bir Elephone alıp keyfine bakıyorsun. Kaçırma derim bu fırsatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belgrava

Hemen bir Elephone alıp keyfine bakıyorsun. Kaçırma derim bu fırsatı.

hocam videoları izledim de sanki biraz lag var gibi geldi. 2 3 video altınada aynı yorum yazılmış. 4 k için değil 1080p için konuşuyorum.
  • O zaman Xiaomi alacaksın. Ama içini açıp düzeltmen gerekecek . Lens ayarını. Aksesuarları da toplaman gerekecek eğer ihtiyacın varsa. Senin için en iyi seçenek Xiaomi gözüküyor.
    xiaomi yi nin aksesuarlarını da hesaba katarsanız toplam sahip olma maliyetinde aralarında yaklaşık 25-30 Usd lik fark olacaktır.

tamamen ihtiyacınıza yönelik olarak tercih yapmak daha doğru gibi

bende bir yi kullanıcısı olarak elephone aldım. aksesuar, lcd ekran ve fiyat avantajlarından dolayı avatajlı bir ürün olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

xiaomi yi nin aksesuarlarını da hesaba katarsanız toplam sahip olma maliyetinde aralarında yaklaşık 25-30 Usd lik fark olacaktır.

tamamen ihtiyacınıza yönelik olarak tercih yapmak daha doğru gibi

bende bir yi kullanıcısı olarak elephone aldım. aksesuar, lcd ekran ve fiyat avantajlarından dolayı avatajlı bir ürün olduğunu düşünüyorum.

bu modelde kayıt yaparken ekranını kapatma seçeneği var mı acaba? Ekranı şarjı baya sömürür herhalde.
    Ekranın bekleme süresi var bunu ayarlardan ayarlayabiliyorsunuz. Kayıda başladığında sizin ayarladığınız süre içerisinde ekran siz tekrar bir tuşa basana kadar kapanıyor.
  • gearbestte 80 dolar gozukuyor gumruk 75 dolar degıl mıydı?

edit: siyahı 80 dolar ve aksesuarlı resimleri diğer renklerin aksesuarlı fotosu yok ve 65 dolar. 65 dolarlıgı alırsak aksesuarsız sadece kamera mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalSalute -- 14 Ocak 2016; 17:03:25 >
  • RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    75 euro gümrük sınırı. güncel kur ile 82 usd civarı yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

75 euro gümrük sınırı. güncel kur ile 82 usd civarı yapıyor.

Hocam sadece siyah renginde mi ekipman var diğer renkler ucuz ve resimlerde aksesuar yok?

• RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm renklerde aynı konfigrasyon ile geliyor diye düşünüyorum. Çünkü paket içeriğinde belirtmişler.

Diğer renklerde kampanya fiyatı var sanıyorum ancak siyah renkte kampanya bitmiş.

Package Contents
    Package Contents: 1 x Elephone Explorer 4K Action Camera, 1 x 1050mAh Battery, 1 x Waterproof Case, 1 x Backpack Clip, 1 x Backpack Clip Case, 1 x Bike Handlebar Mount, 1 x Long Connector + Short Screw, 2 x Short Connector + Short Screw, 1 x 1/4 inch Adapter, 1 x Tripod Mount Adapter, 1 x Backdoor, 1 x J-Shaped Quick Release Mount, 1 x Flat Mount, 1 x Curved Mount, 2 x 3M Adhesive Tape, 1 x Metal Cable Tie, 4 x Nylon Cable Tie, 2 x Wrist Band, 2 x Velcro Band, 1 x USB Cable, 1 x Cleaning Cloth, 1 x English User Manual
  • http://www.elephonestore.com/elephone-ele-explorer-sports-dv-action-camera.html

kendi sitesinde 69$ turkıyeye sevkiyat var ama aksesuar ları resımde olmasına rağmen lıstede yok buradan bu rakama aksesuarlarıyla alan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

http://www.elephonestore.com/elephone-ele-explorer-sports-dv-action-camera.html

kendi sitesinde 69$ turkıyeye sevkiyat var ama aksesuar ları resımde olmasına rağmen lıstede yok buradan bu rakama aksesuarlarıyla alan varmı?

gearbest 65$'a sattı tüm aksesuarları dahil. Ben ağırdan alıyorum. Bence acele etmeye gerek yok. Ürün yeni kullananların yorumlarını bekleyip alacağım. Fiyatı tekrardan 60 65$ seviyelerine düşecek diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.