Şimdi Ara

Elephone Ele Explorer 4K Aksiyon Kamerası 2017 Güncellendi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
14
Favori
8.469
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an için sadece aksesuarlarını merak ediyorum kendi sitesinde bulunan soru cevap bolumunde aksesuar konusu polemik yaratmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

http://www.elephonestore.com/elephone-ele-explorer-sports-dv-action-camera.html

kendi sitesinde 69$ turkıyeye sevkiyat var ama aksesuar ları resımde olmasına rağmen lıstede yok buradan bu rakama aksesuarlarıyla alan varmı?

gearbest 65$'a sattı tüm aksesuarları dahil. Ben ağırdan alıyorum. Bence acele etmeye gerek yok. Ürün yeni kullananların yorumlarını bekleyip alacağım. Fiyatı tekrardan 60 65$ seviyelerine düşecek diye tahmin ediyorum.

aynı kafadayız hocam, bi incelemeler artsın buradan alan muhakkak olmustur gelsin bi görelim 60 dolar bandına dusecektir yakın zamanda yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

http://www.elephonestore.com/elephone-ele-explorer-sports-dv-action-camera.html

kendi sitesinde 69$ turkıyeye sevkiyat var ama aksesuar ları resımde olmasına rağmen lıstede yok buradan bu rakama aksesuarlarıyla alan varmı?

gearbest 65$'a sattı tüm aksesuarları dahil. Ben ağırdan alıyorum. Bence acele etmeye gerek yok. Ürün yeni kullananların yorumlarını bekleyip alacağım. Fiyatı tekrardan 60 65$ seviyelerine düşecek diye tahmin ediyorum.

aynı kafadayız hocam, bi incelemeler artsın buradan alan muhakkak olmustur gelsin bi görelim 60 dolar bandına dusecektir yakın zamanda yine.

• arkadaşlar elephone alacağınıza linkteki ürünü alın daha ucuz. herşeyi ile aynı ürün üstelik 54 dolar gearbestte

f60
  • Yi ye göre daha fazla dalgalanıyor hareket esnasında ama çekim kalitesi - fiyat uyumuna bakarsak şuan için alınabilecek en iyisi bence.
  • http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_265287.html

Bu fiyat da iyi ama Yi de olduğu gibi Bluetooth kumanda var mı bu üründe de ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Kol saati şeklinde geliyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belgrava

Sağolun hocam , Yi fiyatlarına bakmak için foruma girdim bunu gördüm tam niyetlendim derken Olgu hocam Amkov'ü gösterdi ve ondan sipariş geçtim

• Ekekn h9 ile aynı görüntü sensorunu kullanmışlar ama eken h9 4 MP diye lanse ediliyor bu ise 16mp bunun sebebini açıklayabilir misiniz?

• mdatalay M kullanıcısına yanıt
    Digital interpolarizasyon ile çıkarmışlar 16 mple. Ayriyetten de işlemcisi 4k kaydı desteklemiyor.

• Türkiye'den kutu açılış videoları geldi ama örnek videolar nerede

• En kısa zamanda gelecektir. Alan arkadaşlar bunun için tüm gücüyle çalışmaktadır.
  • 4k 60 fps nerde kaldı hanı çıkmıyor mu?
    bunlar 60 fps oncesı ayak seslerı
  • amkov 7000s ile elephoneu kıyaslayan var mı ben kararsız kaldım açıkçası 50 dolara aldı çoğu kişi geçen hafta ama suanda amkov 84 dolar elephone ise 64 dolar
  • örnek videolar belgrava amcadan gelecekmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

örnek videolar belgrava amcadan gelecekmiş :)

Hahahah 1 sene sonra inş

• quote:

Orijinalden alıntı: belgrava

kumanda setten çıkmıyor sanırım
  • Arkadaslar xiaomi yi amkov veya elephone arasinda genellikle arabada dashcam olarak kullanacagim hangisini onerirsiniz?

Sebebinle yazar mısınız?
  • Olgu hocam siz ne düşünüyorsunuz bu kamera ve bir üstte yazdigim soru hakkinda?

Yi dusunuyordum ama bu da yeni cikti ve yiden fiyati 6 dolar daha düşük +aksesuarlar var pakete dahil, gece cekimi de guzel görünüyor.kafam karıştı

Yi ile gece cekimi karsilastirmasi yaparsak bu kamera önde mi acaba?
    araba kullanimi icin onemli gece cekimleri ondan soruyorum
    @diegoforlan
    @OlguErhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 4 Şubat 2016; 13:24:24 >
  • bu sorularına olgu amcanın yanında diego amcada cevap verebilir bence :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.