Şimdi Ara

Elementary (2012) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
5.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşinci sezon onayını aldı.

• Alıntılarsanız sevinirim. ilk yıllarında bir kaç bölum izledim çok sevmiştim. Artık izleyebilecek konuma geldim. alt yazı ve konu olarak ne durumdamda izlenirmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finaline doğru iyi tırmandırdılar olayı.

Örgütün başına gelen eleman Sherlock filmindeki Moriarty e baya benziyor bea.

• Gelecek sezon Sherlock babasının intikamı için Vilkers i kovalayacak diye düşünürken ters köşeden Morland'ın golünü yedik bea.

Bakalım seneye kimlerle uğraşacak bizimkiler.
  • Bu diziyi Sherlock Holmes'in yaraticisina hakaret olarak goruyorum. Basta sona kadar yapmacik. Ingiliz Sherlock mu hic mi izlemediler? Benedict'ten baskasi sherlocku oynayamaz Robert downey jr.olsa bile!

• diziye başlayacağım. ilk sezonu indirdim, sararsa diğer sezonlarla devam
  • Bugün indirmeye karar verdim.Sherlock dizisini daha önce indirdim ve daha izlemedim.Önce bunumu yoksa gerçek Sherlock'u mu izlemeliyim?Yorumlar ve puanlarına bakınca Elemantry'i izzlemek daha doğru olur sanırım.İkisinide izleyenler olarak size sorayım.
  • İkisini de birbirine yeg tutmam... Elementary uzun soluklu izledikce sizi ekibin bir parçası olarak kendinizi göreceğiniz bir dizi... Özellikle polis şefini kendime yakın hissediyorum..

Sherlock ise anlatılmaz izlenir))))

• Cevaplar için teşekkür ederim.Sanki önce sherlock izlersem sonrasında elementary yavan gelecek gibi geldi bana. O yüzden önce elementary izlemeye karar verdim. Gerçi şu an six feet under izliyorum. Bundan sonra her ikiside daha canlı ve ilginç gelecektir.

• 3 sezonu izledim, 4. sezona başlıyorum.
    Sanırım 5.sezon da 24 bölüm ve 18 bölüm yayınlandı.
    Dizinin hastası oldum. Henüz 6. sezon için iptal veya devam haberi yok.
  • Dizi gerçekten zevkli
  • Her yıl bu diziye başlayacağım deyip erteleyip unuttuğpum yegane dizi. Üniversite döneminde ilk bölümleri izleyip "bunu izlerim" demiştim. O kadar sezon olmuş hala devam edıyor :)

İzleyenler nasıl dizinin kalitesi ilk sezona kıyasla ?
  • dizi 6.seon ile sonlandı deniliyor.
    doğru mu ?
  • 7. Sezon İngilterede geçeceğe benziyor.
    Bizimkilere uygun bir polis ekibi gelirse ekstra bir tat olur diziye. Moriarty ile memleketinde, başladığı yerde karşılaşması da sosu olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin 7.sezonu final olacakmış ve 2019 yılında başlaması bekleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.