Şimdi Ara

Elektronik Sigarada İlk 30 Günüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 2 yıldır sarma içtikten sonra dedim artık yeter.

Kokusundan bıktım tadından bıktım sarmasından bıktım.

Yakın çevremden yıllardır esigara kullanan arkadaşlarımdan bilgi aldım biraz da üstüne ben araştırma yaptım karar verdim artık alıyorum.

Oyuncak gibi geldi zaten video izlememe bile gerek duymadım cart curt likidini de koydum demlemeye.

6 mg nikotin orta diye düşünmüştüm ama baya ağır geldi.İlk hafta günde sadece 10 fırt falan çekiyordum.

Başlarda ya gerek var mıydı hiç bulaşmasa mıydım diye düşünürken yavaş yavaş oturmaya başladı her şey.

Nefesim açıldı, daha iyi koku almaya başladım, dişlerim rahatladı vs.

Pamuğu çözmeye başladım uzun bir ara çekiş yapmayınca likidi emiyor ilk çekişlerin ferahlığına dem vurduğunu farkettim.

Ve muhabbeti inanılmaz zevkli baya baya kimya,fizik işin içine giriyor belli bir yerde.

Duraklarda olsun ya da oyun arası içerken istediğim zaman durma imkanın var.(Yani ne zaman içip duracağına kendin karar vermek inanılmaz bir zevk)

Tek rahatsız olduğum kısım aleti taşımak o kadar.

Smok Stick x8 ile sektöre giriş yaptım.Pilini anca bugün bitirebildim ilk kez.O da bitmedi de çekişi zayıfladı.

Şuan nanılmaz memnunum ve paketlere 15 tl veren insanlara aptal gözüyle bakmaya bailadım ne yalan söyleyeyim.

Belki maliyetim sarmaya göre 2-3 kat arttı ama en azından bir lezzet yakaladım.

• Öyle bir anlatmışsınız ki canım çekti valla
  • içme benım arkadaş at dudaklı oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.