Şimdi Ara

Elektronik Sigara Yararları, Zararları Ve Merak Ettikleriniz (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
14
Favori
39.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sg888

dostum - aldığınız tel acaba gerçek A-1 mi.. mesela türkiye içinden çok tel arayan - alan arkadaş oldu ama hiç performans alamadılar- yanık ve yap tadı geliyordu.. belki teller öyledir..

eywallah abi sağolasın, ozaman aldığım adam esigara us da da satan biriydi. heralde gerçekti bilmiyorum. sende varmı peki şuan ve nekadardan veriyorsun. birde paypal ile ödeme kabul ediyormusun. çünkü orda bakiyem var harcamam lazım.
  • sg888 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • bu konuyu da 1 yıl sonra hortlatalım

zorla forumu kapattırdılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

bu konuyu da 1 yıl sonra hortlatalım

vallaha anlamıyorum, bi itiş kakış - kavga gürültü.. son mesajları okuyamadım bile .. kapanmış değil mi ? ..yazık onca bilgi vardı..
  • quote:

quote:

vallaha anlamıyorum, bi itiş kakış - kavga gürültü.. son mesajları okuyamadım bile .. kapanmış değil mi ? ..yazık onca bilgi vardı..

bende anlamadım ki , neyi paylaşamadılar ? gerçekten yazık oldu tam 210 sayfa yazı
  • quote:

quote:

quote:

bende anlamadım ki , neyi paylaşamadılar ? gerçekten yazık oldu tam 210 sayfa yazı

Bozuk ve sahte ürünler satan ztaka ifşa edildi, o da üstüne sayfalarca küfür etti, sayfayı şikayet etti ve sayfa kapandı.

• nasıl yani? diğer konu kapandı mı? niye kapadılar peki ? o konu daha önce de kapandığı için ben bu konuyu açmıştım bu konudan devam ediyorduk. sonra orası tekrar açılınca oraya geçmiştik tekrar. dertleri neymiş de kapatmışlar konuyu, deli gibi bilgi vardı o konuda yazık olmuş. hatta esigara.us a karşı google açısından aramalarda donanımhaberin çıkmasına neden olan tek konuydu. saçma bir iş yapılmış.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.