Şimdi Ara

Elektronik Sigara Yararları, Zararları Ve Merak Ettikleriniz (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
14
Favori
39.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ishan

1.2 versiyon yukledim ilginc ozellikler geldi 1.3 de cikacak yakinda
    http://n1304.hizliresim.com/18/u/mg7k3.jpg

Hayırlı olsun güle güle kullanın, bende 4 günlük kullanıcıyım. Alır almaz 200 pöfetmişsiniz Ama biri daha hızlı art arda çekiyor demek acaba o kim ishan mı yoksa sahan mı?

• Teşekkür ederim puff da şahanı hayatta geçemem her an her dakika emzik gibi eline yolda/lavabo/evde/işte yakında ona pipet alacam direk içsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 27 Nisan 2013; 8:52:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehipek

quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

neofobic
    siyah etiketi olan üstünde sağında marlboro yazan iğne ucu olan bir şişesi mi var o ise bence de güzel fakat kardeşim bu ne ya diyor midesi bulanıyor kişiye göre farklı yapacak birşey yok keyif meselesi şimdi karakoy e gideceğim biriyle anlaştım 2 atomizer için onları almaya gidiyorum..... vapeonly bcc....

vapeonly bcc bana da lazım, ne kadar ödediniz merak ettim, olmadı bir 3-4 günlüğüne İstanbul'a gideceğim yahu ne bu arkadaş zaten kargıolar karga gibi canımı yaktı en iyisi hem gezi hem alışveriş.

Wapeoly güzel de aroma yı tam hakkıyla veremiyor ama bunu beğenmediğm likitlere kullanıyorum süper oluyor isterseniz agat bakın çek beğeniliyor sakın yanlış anlamayın Wapeoly de gayet güzel işçilik de öyle

• lanet olsun içimdeki e-sigara sevgisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfbc -- 27 Nisan 2013; 9:37:48 >
  • burada kardeş kardeşi birbirine vurdurtmak istiyenler var sanırım çok ayıp çok...
    bir de vapeonly leri 40 tl den aldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 27 Nisan 2013; 11:52:11 >
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın, bende 4 günlük kullanıcıyım. Alır almaz 200 pöfetmişsiniz Ama biri daha hızlı art arda çekiyor demek acaba o kim ishan mı yoksa sahan mı?

benim içiş şeklim biraz farklı ilk önce hafif bir çekerim sonra daha sert çekerim dolayisi ile bir fırt im 2 gibi görünüyor. ve dikkat ediyorum da ben aslında az bile içiyorum insanlar 3ml bitirdim gibi kelimeler kullaniyorlar anlam veremiyorum 1.5 ml gibi en fazla bende biten gün içinde.. sizler gün içinde ne kadar ml tüketiyor sunuz forum halkı.....

• quote:

quote:

quote:

benim içiş şeklim biraz farklı ilk önce hafif bir çekerim sonra daha sert çekerim dolayisi ile bir fırt im 2 gibi görünüyor. ve dikkat ediyorum da ben aslında az bile içiyorum insanlar 3ml bitirdim gibi kelimeler kullaniyorlar anlam veremiyorum 1.5 ml gibi en fazla bende biten gün içinde.. sizler gün içinde ne kadar ml tüketiyor sunuz forum halkı.....

Likitteki nikotin miktarına göre tüketimim değişiyor.ilk zamanlar 24 mg lık likitleri 2mml kullanıyordum. 18 mg lık nikotinlere geçtikten sonra tüketimim biraz arttı. 2.2 mml kadar oldu.Zamanla bunu 2 ml ye düşürdüm. 12 mg lık likitlere geçiş yapınca coştum,3mml tüketmeye başladım.Şimdi 24mg,18mg,12mg lık likitleri harmanlıyorum.10 a yakın likiti karıştırıyorum.Ancak tütün aromaları karışımda %60 ve üstünde oluyor.2 ile 2.5 ml kadar günlük tüketimim var.
    Bu arada dünden beri vivi ato kullanmaya başladım. Atonun orjinal silika ve telin verdiği iğrenç tadı size anlatmam mümkün değil.Atoyu söktüm wick i kendi bildiğim gibi tekrar sardım.Orjinalinde 4 sarım vardı.Ben 0.20 ml teli 6 sarım yaptım.Silikayı ateşte akkor haline gelinceye kadar ısıttım.Red kiwi atodan çıkardığım telin metal ile temasını kesen fileye benzeyen küçük materyali viviye uyguladım.Aromanın tadı güzel oldu. Daha sıcak duman elde etmeye başladım.Duman yoğunluğu müthiş arttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sc38 -- 27 Nisan 2013; 13:26:43 >

• vay be insanlara bak neler uyguluyoruz daha da iyisi olması için her bir buluşumuza patent alsak var ya :-) bir de şöyle birşey okudum biryerde aklıma da yattı ne yalan söyliyeyim o da şu kanger gibi ocağın altta olan sistemler için geçerli bu dediğim kişi makyaj pamuğu kullanıyormuş uzun zamandır bana çok mantikli geldi sakincali bir durum mü da yok neticede pamuk ve iyi bir emici altta olmasından dolayı emiş maximum düzeyde dır ve bir o kadar da bence aroma

• quote:

Orijinalden alıntı: hidr0ksit

merhaba arkadaşlar,
    elektronik sigara almak istiyorum,
    joytech e-roll modeli gözüme hoş göründü, tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Ya da bu ürünü tavsiye eder misiniz?

Pm kutunuzu kontrol edermisiniz...
  • cuma tahtakale ye bir uğramak istedim bakalım farklı birşey denk gelmiş olabilir mi diye benim daha önce kafa bulduğum bir esnaf vardı esnaf dememek lazım aslında bu sıfat ı kazanmak o kadar kolay değil neyse bu ne ağbi ya dediler nargile dedim sigara değil. neyse dediler ki hap verelim bende benim ihtiyacım yok olana verirsin dedim. o da ıstersen bunlara göre de yapmışlar sıvı olarak ıstersen ondan da verebilirim demezler mi şaşırdım kaldım ıstersen kafa yapan sıvı da var... gerçi bu süreç i bekliyor dum da bu kadar çabuk değil. :-) :-)

• gençler bizim neofobic yaptıgı likitten kargoya vermiş göndermiş sağolsun,sabırsızlıka beklıyorum bakalım bizim çılgın kimyager nasıl bişey yapmış.yaşa sen nefobic::))
  • quote:

burada kardeş kardeşi birbirine vurdurtmak istiyenler var sanırım çok ayıp çok...
    bir de vapeonly leri 40 tl den aldım..

Valla alır almaz o sayıda bir puff etkileyici ama kabul etmek lazım Kardeşi kardeşe kırdırmak mı yok öyle birşey görünen köy klavuz istemez ki :)

40 TL sanırım esigara forumundaki arkadaştan aldınız. Bende bizim İstanbul'daki bir arkadaşa aldıracağım kargoyu o yollayacak ücretsizmiş kargo, nasipse bakalım denemek istiyorum.
    Aslında vapeonly, kanger protank ve ag t2 (ya da cobra) bunları denemek istiyorum. Bir de bana kanger t3 lazım onu da bulmam lazım ama neofobic bulamamış İstanbul'da o olmasa bile hiç değilse kanger mt3 ya da kanger evod bcc sistemlerden biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbentcioglu -- 28 Nisan 2013; 4:23:36 >

• quote:

quote:

quote:

İçiş şeklini sevsinler her yiğidin likit çekişi farklıdır ama 2 çekiş 1 sayılmaz yani evic yalan söylemez

Sanırım ben 3 ml. bitiriyorum özellikle aroması güzel oldu mu, bazende ağır likitlerden atıyorum bir iki çektim mi yetiyor o zaman da tüketim düşüyor. Mesela desert pg ve gold hill vg karıştırdım mı bomba gibi oluyor tabi oran 1pg, 3vg gibi oluyor yoksa pg de duman az oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbentcioglu -- 28 Nisan 2013; 4:33:04 >

• Kanger isteyenler buradan sipariş verebilirsiniz
    http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara

• quote:

Kanger isteyenler buradan sipariş verebilirsiniz
    http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara

kanger isteyenler değilde bitarafına kazık yemek isteyenler sipariş versin bencede...

kanger mt3 : 5 dolar
    ego pilin en babası : 15 dolar
    kargo : 5 dolar
    toplam ;
    25 dolar = 45 TL ye yurtdışından...

kanger : 25 - 30 TL
    ego pil : 25 - 30 TL
    toplam ;
    max 60 TL yede türkiyeden alabilirsiniz....

önerdiğiniz kan emicilerde 115 TL... bide 190'dan düşmüş. indirime gel....

siteyle bağlantınız varmı bilmiyorum ama forum insanlara yardım edilen paylaşım yerleridir. yanlış yönlendirmyele insanların kazıklanmasını sağlayan yerler değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 28 Nisan 2013; 23:21:00 >

• Kanger t3 istediklerinde neden yardımcı olmadınız da yardımcı olmaya çalıştığımda karşıma çıkıyorrsunuz.. Bilginizi paylaşın yararlanalım olmaz mı

• VendettA
    bir araştırma yap bakalım işhan ın bir satışı olmuş mu hiç ki ciddi bir forum kullanıcısı dır. eğer ki yurt dışı fiatları na geleceksek bu da komik olur yani . kusura bakma da saçmalamışsın.bizi birazcık da olsa tanıyanlar çok çok iyi bilir onunla bununla satıcı ile işimiz olmay bizler sanatkarız böyle onun bunun çanağı ile işimiz olmaz olmadı da ne sanatı derseniz de kuyumcu sanatı ile uğraşırız yani bilmem anlatabiliyor muyum.....

• quote:

Kanger t3 istediklerinde neden yardımcı olmadınız da yardımcı olmaya çalıştığımda karşıma çıkıyorrsunuz.. Bilginizi paylaşın yararlanalım olmaz mı

Vandetta HAKLI
  • quote:

VendettA
    bir araştırma yap bakalım işhan ın bir satışı olmuş mu hiç ki ciddi bir forum kullanıcısı dır. eğer ki yurt dışı fiatları na geleceksek bu da komik olur yani . kusura bakma da saçmalamışsın.bizi birazcık da olsa tanıyanlar çok çok iyi bilir onunla bununla satıcı ile işimiz olmay bizler sanatkarız böyle onun bunun çanağı ile işimiz olmaz olmadı da ne sanatı derseniz de kuyumcu sanatı ile uğraşırız yani bilmem anlatabiliyor muyum.....

Vandetta kardeş belirttiği fiyatlara nasıl ulaşılacağıyla ilgili bilgileri de verirse daha iyi olur bence.Sizleri satış yapmakla suçladığını düşünmüyorum ki;satıcı olsanız ne farkeder,herkesin gözü kulağı aklı var araştırır hangisi işine gelirse onu alır.Kimse bile bile kazıklanmayı göze almaz.Kuyumculuk sanatı derken ZENGİN olduğunuzu esigara vasıtasıyla kazanılan paraya cüret etmediğinizi mi kastediyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sc38 -- 29 Nisan 2013; 0:13:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sc38

quote:

VendettA

Vandetta kardeş belirttiği fiyatlara nasıl ulaşılacağıyla ilgili bilgileri de verirse daha iyi olur bence.Sizleri satış yapmakla suçladığını düşünmüyorum ki;satıcı olsanız ne farkeder,herkesin gözü kulağı aklı var araştırır hangisi işine gelirse onu alır.Kimse bile bile kazıklanmayı göze almaz.Kuyumculuk sanatı derken ZENGİN olduğunuzu esigara vasıtasıyla kazanılan paraya cüret etmediğinizi mi kastediyorsunuz ?

hala anlaşılmamış olmama üzüldüm.
    bu gibi islerle uğraşacak ne zamanım ne de yüreğim var... bu kadar basit...
    ha bir de şu var bu e.sigaradan kazanılan para kadar kuyumcu sanatından kazanmıyorum ufak bir anektod olsun bu da. :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 29 Nisan 2013; 0:20:44 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.