Şimdi Ara

Elektronik Sigara Yararları, Zararları Ve Merak Ettikleriniz (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
748
Cevap
14
Favori
39.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satışı vardır yoktur iyidir kötüdür sadece beni değil kimseyi ilgilendirmez... şirkete mülakatla elaman almıyoruz, bilgi paylaşımı yapıyoruz. bilgi doğrumudur yanlışmıdır bu ilgilendirir beni.... ayrıca ben bu sitenin kadrolu çalışanı değilim, biri yardım istediğimde evimde alarmlar sirenler çalıyor, ben hemen yardım etmek için pc başına koşuyorum gibi durum yok, denk geldikçe yardımcı oluyorum. sizin yaptığınızda yardımcı olmak falan değil...

aklıma iki seçenek geliyo ya esiagara parça ve fiyatları konusunda bilginiz yoktur. kanger ne kadar vivi nova ne kadar bilmiyosunuzdur. bu durumda ordan alabilrisiniz burdan alabilirsiniz demek yanlıştır. Bu yardım etmek değildir, bilgi sahibi olamdan fikir sahibi olup insanları yanlış yönlendirmektir... 2. seçenek esigara fiyatları hakkında bilginiz olduğu halde sattığı her şeyden %300 kar ettiğini bildiğiniz kan emici siteleri öneriyorsunuzdur. Bu durumda ya insanların göz göre göre kazıklanmasını istiyosunuzdur, yada önerdiğiniz siteyle aranızda bi bağ vardır ki buda yanlış... kısaca bu yapılanın elle tututlur hiçbi doğru tarafı yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 29 Nisan 2013; 5:24:55 >

• Fazla canınızı sıkmak istemiyorum kusuruma bakmayın ben sadece 1 kişinin nerden bulabilirim yazısına hitaben bunu verdim şahsen ben elden almak için arayıp sadece tesadüfen 40 tl alan 1 kişiyim sonrasında siteyi gördüm ve daha önce de paylaştım sonuçta yine tepki geldi şimdi yine paylaştım tepki yine geldi (aynı beyefendi) çok ilginç halbuki. Oradan değil buradan alın buranın fiyatları daha uygundur denseydi yardım isteyen de ben de sebeblenmis olurdum olurduk... Ayrıca şunu da belirtmek isterim ister bu bölümde ister bu forumun başka bölümlerinde sizin ve sizler.
    Gibi arkadaşlarıma çok rastladım tanımadan anlamadan tepki verenler anlayacağınız ben. Sizleri ve tepki verenleri anlıyorum uyarmak istiyorsunuz insanların gözlerini açmak istiyorsunuz saygı duyuyorum ama yanında çıkış yapmaktansa yol gösterin aydınlatın aydınlanalım. Mesela ben şimdi agat başlık arıyorum bulduğumda da alicam sizlere de buradan aldım diyecem nereden diyenlere (soranlara) muhtemelen sizin tekrar çıkış yazınızı görecem bekliyorum tekrar yazısır konuşuruz ama lütfen ve lütfen yazınızda yol gösterin tepki vermeyin unutmayın ki etki her zaman tepki getirir etki ve tepki olayıallahtan ben olgun 1 kişiyim sakın sakin dinler ya kahkaha atarım veya o kişiyi ciddiye alır cevap yazarım şimdi de olduğu gibi.... ayrıca hala dediğiniz fiyatlardan gümrük sıkıntısı yaşamadan t3 nerden bulabiliriz ile 1 cevap alamadım alamadık bekliyorum cevabınızı.. Lütfen yardımcı olun bizlere agat da nerden bulabilirim onu da söylerseniz çok sevinirim. HAYIRLI HAFTALAR OLSUN HERKESE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 29 Nisan 2013; 7:59:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar 0.2mm tel almak istiyorum. yardımcı olabilecek var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan
    ayrıca hala dediğiniz fiyatlardan gümrük sıkıntısı yaşamadan t3 nerden bulabiliriz ile 1 cevap alamadım alamadık bekliyorum cevabınızı.. Lütfen yardımcı olun bizlere agat da nerden bulabilirim onu da söylerseniz çok sevinirim. HAYIRLI HAFTALAR OLSUN HERKESE
    Bende merak ediyorum bu soruların cevabını :) Uygun fiyatla Aga T2, Kanger Protank, BCC sistem (Kanger T3, Kanger MT3 ya da Kanger Evod). Ek olarak 0,20 kanthal + slica wick + mesh :)

• quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

quote:

Kanger isteyenler buradan sipariş verebilirsiniz
    http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara

kanger isteyenler değilde bitarafına kazık yemek isteyenler sipariş versin bencede...

kanger mt3 : 5 dolar
    ego pilin en babası : 15 dolar
    kargo : 5 dolar
    toplam ;
    25 dolar = 45 TL ye yurtdışından...

kanger : 25 - 30 TL
    ego pil : 25 - 30 TL
    toplam ;
    max 60 TL yede türkiyeden alabilirsiniz....

önerdiğiniz kan emicilerde 115 TL... bide 190'dan düşmüş. indirime gel....

siteyle bağlantınız varmı bilmiyorum ama forum insanlara yardım edilen paylaşım yerleridir. yanlış yönlendirmyele insanların kazıklanmasını sağlayan yerler değil...

Lütfen nerden bulabiliriz kargo sıkıntısı olmadan türkiye içinden nerde bulabiliriz verdiğiniz rakamlara bakarsak yerini veya yerlerini biliyorsunuz 1 yardımcı olsanız da ben de agat alsam kazık yemeden üstelik 2 adet istiyorum. Eminim benim beklediğim gibi kanger t3 bekleyenler de var tabiiki sizden bilgi almak.istiyoruz kazık yememek için lütfen yardımcı olun

• herkes birşey söylüyor..
    mesela benim yurt dışı şimdiye kadar bir alış vegqişim olmadı buradan istediğimi bulabildim forumdan bazı arkadaşlar getirtebiliyor benim ne beklemeye ne acaba takıldı mı diye düşünecek halim var gayet basit 3 kuruş daha fazla veririm ekonomiye faydam olsun ticaret yapacak riski alan kişi tabiiki gayet doğrudur fakat bunun da olcusu helbet var mühim olan onları bulmak... yoksa disarda bu kadar kazık yedin falan boş laflar o zaman sen getir senden alalim derler insana.. benim imkanlarim olsa aptal mıyım ben istediğim i alirim.. mesela evic aldım 2 tane 440tl verdim helali hoş olsun adam 30 adet getirmiş ya takılsaydı.. mesela vapeonly aldım 2 adet 40 tl ye bu uygun doğru ticaret ama kismet e oldu arkadaş kendine almış 2 adet sonra başka birşey siparisi vermiş satıyor ev bunları buluşup elden aldım aynı mali 50 tl ye satıyorlar e.sigara forum unda...

• ben mesela buradan elden yani yerinden almıştım. şimdi ise fiatları düşmüş kismet tahtakale de bu nun yeri gidip alın bence bu t3 u kullanıyorum çok da güzel..
    http://toptanal.com/detay-tabac_bcc_bottom_coil_changeable_clear_cartomizer-2375.html
    burası ne anam ne de babam. yanlızcana destek. :-) kargo nasıl gûvenilir satıcı mı gibi sorular sormayın bilmiyorum..

• quote:

quote:

quote:

Kanger isteyenler buradan sipariş verebilirsiniz
    http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara

kanger isteyenler değilde bitarafına kazık yemek isteyenler sipariş versin bencede...

kanger mt3 : 5 dolar
    ego pilin en babası : 15 dolar
    kargo : 5 dolar
    toplam ;
    25 dolar = 45 TL ye yurtdışından...

kanger : 25 - 30 TL
    ego pil : 25 - 30 TL
    toplam ;
    max 60 TL yede türkiyeden alabilirsiniz....

önerdiğiniz kan emicilerde 115 TL... bide 190'dan düşmüş. indirime gel....

siteyle bağlantınız varmı bilmiyorum ama forum insanlara yardım edilen paylaşım yerleridir. yanlış yönlendirmyele insanların kazıklanmasını sağlayan yerler değil...

Lütfen nerden bulabiliriz kargo sıkıntısı olmadan türkiye içinden nerde bulabiliriz verdiğiniz rakamlara bakarsak yerini veya yerlerini biliyorsunuz 1 yardımcı olsanız da ben de agat alsam kazık yemeden üstelik 2 adet istiyorum. Eminim benim beklediğim gibi kanger t3 bekleyenler de var tabiiki sizden bilgi almak.istiyoruz kazık yememek için lütfen yardımcı olun

http://www.cloudsofvapor.com

türkiyeye gönderisi var. ürünü eline ulaşan birçok kişi var. 150 euroluk ürünler bile geliyor ama gümrük tabiki şans işi. özellikle 3 büyük şehir harici daha küçük şehirlerde oturanların siparişinin gelme oalsılığı daha fazla... gümrükte takılma riskini en aza indirmek için için sipariş kısmına fatura göndermeyin, paketin üstüne şirketiniz veya ürünle ilgili hiçbi bilgi yazmayın diye not düşmek lazım.

Eğer acele değilse sipariş vermeyin. ben ankadarada oturmama rağmen (ki gümrüğün en sıkıntılı olduğu il ankara) smoktech RSST siparişi verdim. yukardaki gibi not düştüm. eğer sorunsuz gelirse buraya yazarım veya gelmezse para iadesi vs alabilicekmiyim ilk ağızdan söylerim. yine dediğim gibi şans işi ama ona göre sizde sipariş vermek isterseniz verirsiniz...

ayrıca RBA sistem alıcaksanız aga t2 almayın, Smoktech RSST alın.. Aga t2 den çok daha iyi (kendi drip tipi ile braber geliyor ek drip tip masrafınız yok, wick hole yalıtımlı ve aga t2 den daha geniş, yaylı sistem olduğu için kurması daha kolay, likit doldurma yerinde aga gibi vida yok plastik tıpa var, dolayısı ile likit doldurcağınız zaman tornavida aranmıyorsunuz vs vs vs... aga t2 den 5 dolar daha pahalı ama hem drip tipli hemde çok çok daha işlevsel...

Bide bu site var ;

http://www.vapor-freak.de/

bu site kölnde ama sahipleri türk. 9 euro posta ücreti var. esigaralar dahil hiçbi ürünün gümrükte takılmayacağı konusunda çok iddalılar. hiç takılan posta olmamış... kargo değilde posta şeklinde gönderim yapıyolar... takılsa bile ürün tekrar ellerine geçiyormuş para iadesini hemen yapıyorlarmış... türk oldukları için türkiyedeki kullanıcılar ile daha ilgililer. türkiyeye gidecek olan postaları bu gümrük sıkıntısı yüzünden direk şirketin sahibi arkadaş kendisi paketliyor çalışanlara bırakmıyormuş.... burdan mutlaka paypalla alışveriş yapın olası bi takılma vs işleminde paranızı geri almak çok daha rahat olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 29 Nisan 2013; 19:20:44 >

• Bilgi için teşekkür ederim benim gibi sabırsız kişilere göre değil bu işler agat için verdiğiniz bilgi için tekrar teşekkür ederim eve giderigitmez araştıracağım

• quote:

Bilgi için teşekkür ederim benim gibi sabırsız kişilere göre değil bu işler agat için verdiğiniz bilgi için tekrar teşekkür ederim eve giderigitmez araştıracağım

ne demek önemli değil tabiki... rba sistemler hakkında sorunuz varsa pm de atabilrsiniz mesh sarımı, oksidasyon, hybrid mesh yapımı vs vs hertürlü yardımcı olurum...
  • Şöyle 1 baktım da ilginç 1 cihaz elden veya hemen kargo ile alabileceğimiz yer var mı bildiğiniz türkiye içi

• quote:

Şöyle 1 baktım da ilginç 1 cihaz elden veya hemen kargo ile alabileceğimiz yer var mı bildiğiniz türkiye içi

Evet güzel bir cihazmış, rba sistemlerden birini denemek istiyorum. Bize bir de mesh, kanthal tel'de lazım. Slica ip bulsak daha iyi olacak sanırım ben seramik elyaf ip kullandım ama pek randıman alamadım sanki, denemelerimi sürdürüyorum.
  • evde likit yapan arkadaşlar hangi aromaları kullanıyorsunuz ? önereceğiniz aroma ve markalar var mı?
    ben krk şeftali ve hindistan cevizi aldım ama beğenmedim fakat likit gayet güzel oldu birde aroması güzel olsaydı süper olacaktı ...
    ffc önerirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonyali61 -- 30 Nisan 2013; 0:48:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

evde likit yapan arkadaşlar hangi aromaları kullanıyorsunuz ? önereceğiniz aroma ve markalar var mı?
    ben krk şeftali ve hindistan cevizi aldım ama beğenmedim fakat likit gayet güzel oldu birde aroması güzel olsaydı süper olacaktı ...
    ffc önerirmisiniz ?

Aroma olarak ffc'den memnun baya bir kullanıcı var esigara forumunda. Ama denemeden bilinmez, herkesin ağız tadı farklılık arz edecektir.
    Ben daha başlamadım şuan aşağıdaki ürünlerin hangisini alsam diye düşünüyorum. Kalite farkı var mıdır bilmiyorum ama ikisini kullananlarda memnun.

Gliserin 11,80 TL
    http://www.oksilab.com/Gliserin-1-LT-USP-GRADE,PR-3349.html
    Gliserin 23,31 TL
    http://www.tipkimsan.com/?urun-4650-GLiSERiN-USP-CHEM-PURE---PHARMA-GRADE-1-KG.html

Mono Propilen Glikol 28,97 TL
    http://www.tipkimsan.com/?urun-6906-MONO-PROPiLEN-GLiKOL---1-Litre.html
    Mono Propilen Glikol 14,16 TL
    http://www.oksilab.com/Mono-Propilen-Glikol-1-LT,PR-3450.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbentcioglu -- 30 Nisan 2013; 1:04:43 >

• Ben denemek için tipkimsan dan vg ve pg aldım. Yarın gelir... Markası kimetsan sağlam bi markadır. Nato askeri üreticisidir. Deneyen herkes kimetsanın vg ve pg sinin oksilabdaki zag dan daha saf olduğunu söylüyor. Yarın yada öbürgün deniycem bende...

Aroma olarak ffc almayın. Ben memnun kalmadım. Esigara.us de aroma satan tesaduf nicli arkadaş var. Onla irtibata geçebilitsiniz. Deneyenler ffc ile aralarında dağlar kadar fark olduğunu söylüyolar. Fiyatıda gayet uygun. 15ml aroma 3.5 TL olması lazım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ffc den her aroma dan memnun kalmazsınız ama mint süper miş

• quote:

Ben denemek için tipkimsan dan vg ve pg aldım. Yarın gelir... Markası kimetsan sağlam bi markadır. Nato askeri üreticisidir. Deneyen herkes kimetsanın vg ve pg sinin oksilabdaki zag dan daha saf olduğunu söylüyor. Yarın yada öbürgün deniycem bende...

Aroma olarak ffc almayın. Ben memnun kalmadım. Esigara.us de aroma satan tesaduf nicli arkadaş var. Onla irtibata geçebilitsiniz. Deneyenler ffc ile aralarında dağlar kadar fark olduğunu söylüyolar. Fiyatıda gayet uygun. 15ml aroma 3.5 TL olması lazım...

siparişi verdim
    1 adet dağ çileği
    1 adet portakal
    2 adet tuttifuritti
    bakalım nasılmış
  • Merakla sizin yorumlarınızı bekliyorum

• NEOFOBİC kardeşimin gönderdiği 10 ml lik toplamda 50 ml likit ve 1ml lik 5 çeşit aroma (karamel -Şeftali-Vanilya-Muz-Mint) toplamda 5 ml lik aroma bugün elime geçti.Birazdan muzdan başlayarak deniyorum.Sağolasın NEOFOBİC büyüksün. :)

Muz : Drip Tip te deniyorum. Duman yoğunluğu oldukça iyi. Sanki gerçek muz tadı alıyorum.Boğaza vurumu çok az hissediyorum.Nikotin hiç yok.24 mg nikotinli muz aromalı dekangla yarı yarıya karıştırıp nikotin oranını 12 mg düşürüp deneyeceğim.

Karamel:Drip Tip te deniyorum. Duman yoğunluğu oldukça iyi.Boğaza vurumu muz dan daha iyi hissediyorum.Ancak aroma konusunda muz daha etkili.Nikotin hiç yok.24 mg nikotinli karamel aromalı dekangla yarı yarıya karıştırıp nikotin oranını 12 mg düşürüp deneyeceğim.Değişik tadları sevenler için güzel bir tat.

Şeftali:Drip Tip te deniyorum. Duman yoğunluğu diğerleri gibi oldukça iyi.Kullandığım orjinal likitlerden bile iyi :) Boğaza vurumu neredeyse hiç yok.Keyif için içenlere hitap edebilir.Ancak aroma konusunda yanılmıyorsam FFC aroması,sınıfta kalmış :( .Hiç aroma tadı almıyorum.Nikotin hiç yok.24 mg nikotinlerle karıştırılıp nikotin oranını düşürülüp denenebilir.Drip tip te hala muz aromasının tadı var :) Değişik tadları sevenler için güzel bir tat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sc38 -- 30 Nisan 2013; 17:07:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sc38

NEOFOBİC kardeşimin gönderdiği 10 ml lik toplamda 50 ml likit ve 1ml lik 5 çeşit aroma (karamel -Şeftali-Vanilya-Muz-Mint) toplamda 5 ml lik aroma bugün elime geçti.Birazdan muzdan başlayarak deniyorum.Sağolasın NEOFOBİC büyüksün. :)

Muz : Drip Tip te deniyorum. Duman yoğunluğu oldukça iyi. Sanki gerçek muz tadı alıyorum.Boğaza vurumu çok az hissediyorum.Nikotin hiç yok.24 mg nikotinli muz aromalı dekangla yarı yarıya karıştırıp nikotin oranını 12 mg düşürüp deneyeceğim.

Karamel:Drip Tip te deniyorum. Duman yoğunluğu oldukça iyi.Boğaza vurumu muz dan daha iyi hissediyorum.Ancak aroma konusunda muz daha etkili.Nikotin hiç yok.24 mg nikotinli karamel aromalı dekangla yarı yarıya karıştırıp nikotin oranını 12 mg düşürüp deneyeceğim.Değişik tadları sevenler için güzel bir tat.

Şeftali:Drip Tip te deniyorum. Duman yoğunluğu diğerleri gibi oldukça iyi.Kullandığım orjinal likitlerden bile iyi :) Boğaza vurumu neredeyse hiç yok.Keyif için içenlere hitap edebilir.Ancak aroma konusunda yanılmıyorsam FFC aroması,sınıfta kalmış :( .Hiç aroma tadı almıyorum.Nikotin hiç yok.24 mg nikotinlerle karıştırılıp nikotin oranını düşürülüp denenebilir.Drip tip te hala muz aromasının tadı var :) Değişik tadları sevenler için güzel bir tat.

Kulakları çınlasın diyeceğim ama büyük ihtimalle forumu okuyordur, neden ceza verdiler onu da anlayamadım zaten.

Muz aroma da daha iyi demek ki ve söylendiği gibi FFC aromalarında iş yok demek ki, başka aromalara yönelmemiz gerekecek anlaşılan.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.