Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Watt değeri likite göre değil coilin ohm değerine göre ayarlanır hocam
    Ohm kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0.37 ohm yazıyor göstergede.normal likit için sanırım salt olanda 0.8 ohm.Ben en cok normal likit kullanıyorum.
    Likit olarak: Nasty Juice Ballin Passion Killa 6 mg kullanıyorum.
  • Likitin ohm veya watt ile ilgisi yok hocam
    0.37 ohm de 25 30 watt civarı kullanabilirsiniz

• Sarımını kendimiz yapabileceğimiz pod Mod var mı acaba. Sürekli kartuş almak istemiyorum.

• Herkese merhabalar. Elimde Smok Nord Pod Mod var. Yanında ekstra coiller ve likitlerde var. GG ilanının linkini aşağı bırakıyorum. İlgilenen olursa diye aklıma geldi sonuçta burda benim gibi meraklıları olduğu için bilindik yere gitsin istedim. Direk havale/eft ile ödeme yapmak isterseniz fiyatı baya düşeriz. Sorunuz olursa sorabilirsiniz.

https://www.gittigidiyor.com/diger-her-sey/smok-nord-pod-mod-one-hit-wonder-likitler_pdp_594164146

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bubora -- 6 Eylül 2020; 14:22:32 >
  • hardday kullanıcısına yanıt
    Aegis boost modeli var normalde coil değişimi oluyor ama 150 lira civarı rtda sını alırsanız kendiniz sarabilirsiniz
    Ama bu tür cihazla dl mtl arası birşey
    Ben aldım biraz kullandım ama çok memnun kalmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    iyi kötü olarak sınıflandırmak doğru olmaz.
    Düşük ohm yüksek watt ile yüksek ohm düşük watt ile kullanılır
    Şöyle de düşünebilirsiniz
    Düşük ohm dl kullanımı için ve soğuk ve bol buhar.
    Yüksek ohm mtl kullanımı ve ılık sıcak ve az buhar.
    Nikotin kullanıcıları için mtl de biraz daha yüksek nikotinli likit kullanması gerekebilir.

• sıcak buhar ve diş sağlığı diye bir arama yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde one hit wonder mini muffin 100ml likit var 20mlsini kullandım kalanı uygun fiyata vericem. İlgilenen varsa yazabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Diş ellerinde çekilme durumu oluyormuş.
    Ben şahsen sevmiyorum zaten sıcak buharı

• Sadece mod satın alacağım, satan varsa pm bekliyorum..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aklımda mekanik custom e-sigara yapmak gibi bir proje var.Daha önce böyle bir girişimde bulunan bir arkadaş var mı acaba? Thingiverse 'de 2-3 tane farklı tasarım buldum ama 2 tane 18650 'yi seri şekilde bağlayıp hem şarj hem deşarj etmek istiyorum.Burada takıldım açıkçası. Çin 'den 510 konnektör sipariş ettim o da gümrükten geçemedi bi türlü gümrüğe takıldı sanırım. 510 konnektör satan bir site varsa bahsederseniz sevinirim.
  • Merhaba,

Daha önce Smok Nord kullanıyordum fakat bozuldu. Şimdi Nord 2 almak istiyorum, kullanan; memnun olan ya da olmayan var mı?
    Ayrıca internetten satın alabileceğim güvenli bir yer arıyorum fakat baktığım sitelerin hiçbiri bana güvenilir gelmedi. Ayrıca üye olurken telefon numarası istemesi de beni şüphelendirdi. Güvenli bir şekilde nereden alabilirim?

Teşekkürler.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Teşekkürler cevap için. Siteye baktım ama istediğim modellerin hiçbirini bulamadım. Çoğu tükenmiş görünüyor. Özellikle sorduğum Smok Nord 2'nin ürün sayfası bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 14 Eylül 2020; 16:23:39 >
  • Likit satan veya paylaşacak olan var mı?

• Arkadaşlar bu One Hit Onder, Nasty Juice filan nereden temin edebiliriz? Buharistan, smok.net filan hep tarihi geçmiş ürünleri geçiriyor tövbe ettim almam onlardan. TR yapımı likitler de baş ve boğaz ağrısı yapıyor.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Teşekkürler hocam deneme amaçlı ufak bir şeyler söyledim. Düzgün eşya gelirse devam ederim. Şikayetvar'da bunlar hakkında da bazı şikayetler var, bunlar da dolandırıcı çıkarsa forumlarda elden satanlara yöneleceğim artık.
  • Herkese merhaba,

Sigara kullanan birisi değilim ancak elektronik sigaralara bir ilgim var. İlk kez alacağım için sizlere sormak istedim.
    Anladığım kadarıyla ya kit şeklinde alınıyor, yada parça parça atomizer/mod/tank vs alınıp, birleştirilip kullanılıyor.

Kit olarak aradığım ürünleri hiçbir yerde bulamadım. Bu işi çok bilmediğim için parça parça da almak istemedim.
    Şuan bulabildiğim sadece Vaporesso Swag Kit var. Sizce başlangıç için bu ürün nasıldır? Smok AL85 ile bunun arasında kaldım ancak AL85 hiçbir yerde bulamıyorum. Yada sizler parça parça olarak ne almamı önerirsiniz? Hazır coil olması gerekiyor, kendim pamukla vs. sarmasını beceremem. Fiyat limitim 400 TL civarı (Kalem şeklinde olmayacak).

Birde nikotinsiz, yoğun buhar verebilecek likit önerileriniz nelerdir? Cevaplarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.