Şimdi Ara

Elektrolüks EWF1497CDW2 Çamaşır Makinesi Çalışırken ki Su Seviyesi ne olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 8-9 ay önce Elektrolüks EWF 1497 CDW2 çamaşır makinesi aldım.
    Daha önceki vestel makinemde su seviyesi; cam kapağın alt kısmından 2-3 parmak üzerindeydi.
    Sanki elektrolüksü de ilk aldığım sıralarda (8-9 ay önce) da su seviyesi kapağın alt kısmından 2-3 parmak üzerindeydi.
    Ancak 1-2 aydır dikkat ediyorum, makine çalışırken su sesi (dönerken çamaşırın suya çarpma sesi) geliyor fakat tamburun içinde su göremiyorum.
    Bu durum normal mi? Tam yüklü makinede, çalışırken su seviyesi ne olmalı? Servise sordum, makine yüküne göre su aldığını söyledi bayan. Ancak makine her seferde aynı durumda, su seviyesi görünmüyor. Sanki susuz yıkıyor gibi geldi. Ancak çamaşırlar gayet temiz çıkıyor.
    Arkadaşlar lütfen, bu makineyi kullananlar, makinenin çalışırken ki su seviyesini gözlemleyebilir mi?
    Makinem arızalı ise servis çağırıp, su seviye prostatına baktıracağım. Servis araza yoksa ücret ödersiniz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: acardev

Arkadaşlar yaklaşık 8-9 ay önce Elektrolüks EWF 1497 CDW2 çamaşır makinesi aldım.
    Daha önceki vestel makinemde su seviyesi; cam kapağın alt kısmından 2-3 parmak üzerindeydi.
    Sanki elektrolüksü de ilk aldığım sıralarda (8-9 ay önce) da su seviyesi kapağın alt kısmından 2-3 parmak üzerindeydi.
    Ancak 1-2 aydır dikkat ediyorum, makine çalışırken su sesi (dönerken çamaşırın suya çarpma sesi) geliyor fakat tamburun içinde su göremiyorum.
    Bu durum normal mi? Tam yüklü makinede, çalışırken su seviyesi ne olmalı? Servise sordum, makine yüküne göre su aldığını söyledi bayan. Ancak makine her seferde aynı durumda, su seviyesi görünmüyor. Sanki susuz yıkıyor gibi geldi. Ancak çamaşırlar gayet temiz çıkıyor.
    Arkadaşlar lütfen, bu makineyi kullananlar, makinenin çalışırken ki su seviyesini gözlemleyebilir mi?
    Makinem arızalı ise servis çağırıp, su seviye prostatına baktıracağım. Servis araza yoksa ücret ödersiniz dedi.

Normal çamaşırlar temiz yıkanıp çıkıyorsa boşverin ne kadar su aldığını. İşin teknik detayları onlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap için teşekkürler ancak, makinem arızalı ise garanti süresi dolmadan gerekirse parça değişimine gitmem lazım. İleride arıza durumu giderek artarsa, parçayı kendim değiştirmek zorunda kalırım, maliyetine katlanmam lazım o zaman.
    Lütfen aynı makinayı kullanan arkadaşlardan, su seviyesini gözlemlemesini rica ediyorum.
  • Bende samsung var ilk aldığım zamandan beri aynı ancak bilgi vermek acısından söyleyeyim. Ne kadar atarsam atayım hiç şu görmüyorum. Sadece ilk köpürme açıkken köpük görüyorum başka görünmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.