Şimdi Ara

Elektro gitar alsam öğrenebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17 yaşındayım acaba şu anda alsam öğrenebilir miyim ? müziğe karşı yeteneğim fazla yok ama şöyle kendi çapımda çalabilsem yeter sinirli anlarımda giderim alırım elime vururum tellere bir nevi sinir yatıştırma aracı olarak kullanıcam şu anda hiç bir hobimde yazın yüzüyorum işte onun dışında bir aktivitemde yok şu anda bisikletim var onu satıp o parayla almayı düşünüyorum ya da başka önerileriniz varsa açığım.

• up up up
  • alıp 1-2 ay oynayıp atacaksan köşeye hç başlama. en az 2-3 sene elimden bırakmam diyosan anasını bile... yaparsın gitarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidermanisokanorumcek

alıp 1-2 ay oynayıp atacaksan köşeye hç başlama. en az 2-3 sene elimden bırakmam diyosan anasını bile... yaparsın gitarın

1-2 ay az hocam en az 1 sene takılırım öğrenirsem hiç bırakmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyrion Lannister

quote:

Orijinalden alıntı: spidermanisokanorumcek

alıp 1-2 ay oynayıp atacaksan köşeye hç başlama. en az 2-3 sene elimden bırakmam diyosan anasını bile... yaparsın gitarın

1-2 ay az hocam en az 1 sene takılırım öğrenirsem hiç bırakmam.

gitarın tabı var onlar basittir zevklidir, sonra akorlar var akorlar zor ve sıkıcıdır. bareli felan işi zorlaştırıyor. ama bir öğrendin mi elinden bırakamazsın

• Ben konu açacaktım benden önce davranmışsın

Benimde kafamda elektro gitar almak var başlangıç için marka - model önerisi verebilecek olanlar varsa iyi olur

Birde amfinin kaliteli olması çok mu önemli?
  • Moral bozmaca

Şaka şaka böyle olmasa da duman falan çalarsın
  • en iyisi kim dersen tom morello olduğunu bilmen yeterli
  • Hocam youtube de 80 kalibre grubunun gitaristinin (adı gelmedi aklıma) dersleri vardı yaklaşık 100 bölüm falan onlara bi bak. Alırsan çalman için basit şarkılar önerebilirim. Gitar olarakta cort m600, ibanezgrgr 121 dx, ltd m-50 alınabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

en iyisi kim dersen tom morello olduğunu bilmen yeterli

Hocam en iyi gitarist diye bir şey mi var yahu yarışma mı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalwrath -- 24 Aralık 2013; 0:36:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nutec

Moral bozmaca

Şaka şaka böyle olmasa da duman falan çalarsın

O SONDAKİ MESSİ MİYDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

Hocam youtube de 80 kalibre grubunun gitaristinin (adı gelmedi aklıma) dersleri vardı yaklaşık 100 bölüm falan onlara bi bak. Alırsan çalman için basit şarkılar önerebilirim. Gitar olarakta cort m600, ibanezgrgr 121 dx, ltd m-50 alınabilir

Hocam bütçe 800 tl ona göre Başlangıç için önerebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killer10

Ben konu açacaktım benden önce davranmışsın

Benimde kafamda elektro gitar almak var başlangıç için marka - model önerisi verebilecek olanlar varsa iyi olur

cort x2 ve 10w marshall amfi tavsiyemdir
  • gitar çok zor bir enstrüman değil herkes öğrenebilir ayrıca notaya gerek olmadan çalarsınız.
    Daha profesyonel bir şey için piyano.Nota bilmen gerekir.Hocasız ilerleyemezsin.Ayak pedal kontrolü vardır.Ama gitar kolay demiyorum sadece hızlı ilerlersiniz.Piyanoya göre.

• ne kadar kullanmak istemeseniz de nota öğrenin ve metronomsuz çalışmayın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalacağın türe göre alacağın gitar da farklılık gösterir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamovka

quote:

Orijinalden alıntı: killer10

Ben konu açacaktım benden önce davranmışsın

cort x2 ve 10w marshall amfi tavsiyemdir

Hocam yapmayın x2 telli odun bildiğin

• başlayacaksan ibanez grg170dx ile cort x2 arasında kalırsın muhtemelen. Yeni gitar alacakların çoğu bu ikilem içinde kalır. Ibanez alma sadece sana o kadar söylüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

başlayacaksan ibanez grg170dx ile cort x2 arasında kalırsın muhtemelen. Yeni gitar alacakların çoğu bu ikilem içinde kalır. Ibanez alma sadece sana o kadar söylüyorum :)

grg170dx kullanıcısıyım vede gayet memnunum, başlangıç için grg170dx almalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikososyal

quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

başlayacaksan ibanez grg170dx ile cort x2 arasında kalırsın muhtemelen. Yeni gitar alacakların çoğu bu ikilem içinde kalır. Ibanez alma sadece sana o kadar söylüyorum :)

grg170dx kullanıcısıyım vede gayet memnunum, başlangıç için grg170dx almalısınız.

Gitar çok kötü değil de o paraya kötü. Ederi 250 lirayı geçmez.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.