Şimdi Ara

elektrikli yağlı radyatör (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.178
Cevap
32
Favori
551.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gormez

quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

bebek için kullandiginiz isitıcıları mumkun oldugu kadar cocuktan uzaga koyun elektromanyetik alanın bir cok zarari var.

O yüzden UFO tarzı infrared bir ısıtıcı yerine yağlı radyatör almak istedim. Infrared'in çok ciddi bir elektromanyetik sorunu olduğunu duymuştum. Yağlı radyatörde daha az olduğunu düşünüyordum. Bu konuda bir bilginiz var mı?

ben çocuk odasında yağlı radyator kullanirken en az iki metre mesafe koyuyordum cocuk ile arasına. kablo icin bence elektrikciye gidin onlar teknik detaya daha hakim. hazır kablolar illa kalitelisi de vardır ama cok adi oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gormez

quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

ben uzatma kullanirken elektirikciden ona ozel uzatma yaptirmistim. ona ragmen kablo da ısınma oluyordu. ama direk prize takınca o ısınma petegin kendi kablosunda olmuyordu.

Özel uzatmada olması gereken teknik detayları biliyor musunuz? Ya da Koçtaş, Bauhaus gibi yapı marketlerde satılan hazır kablolardan önerdiğiniz var mı?

Piyasada satılan ev tipi uzatma kablolarının çoğu 1 mm^2 kesitindedir. Bazılarında bir üst kesit olan 1,5 mm^2' lik kablolara da rastlayabilirsiniz. (Evininizde kullandığınız beyaz eşyaların besleme kablo kesiti 1,5 mm^2 dir.)

Elektrikçiye gidip 2,5 luk TTR kablodan uzatma yaptırmak istiyorum derseniz size yardımcı olacaklardır, kablo ısınması sorunu yaşamazsınız. Uzatmayı mutlaka topraklı yaptırın ve bağlantılarının sıkı olmasına dikkat edin. Bu kablo diğerlerine nazaran kalın olduğundan bazı tip fişlere kablonun montajı zor olabiliyor veya kablo katlanabiliyor veya ezilebiliyor. Aşağıdaki linkte verdiğim tip fişi kullanırsanız bir sorun yaşamazsınız.

http://www.viko.com.tr/tr/urunler/detay/toprakli-erkek-fis-537/

Saygılarımla......

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordic

Merhaba arkadaşlar, bugün yağlı radyötör için bauhouse ve koçtaşa baktım. Koçtaşta sadece blyss marka vardı delonghi daha gelmemiş. Bauhouse de delonghi trd4 0820e modeline gözüm çarptı fiyatı 549 tl. İnternette daha ucuza satan yerler var galiba. Benim için zaman ayarı önemli. Bunun dışında delonghi'nin tasarımı-petek yapısı iyi gibi. Sizin tavsiyeniz olurmu?

Zaman ayarlı isteyince çok fazla seçenek yok gibi. Delonghi tdt4 0820e modeli zaman ayarlı, bauhouse de 550 tl. Onun dışında intefnet sitelerinde bulamadım bu modeli. Bir aklım tdr4 1025 al diyor ama başta da söylediğim gibi zaman ayarlı önemli çünkü ev merkezi sistem ile ısınıyor ve gece 12 den sonra sistem kapatılıyor ve ev soğumaya başlıyor. Delongi tdr4 0820e'yi daha ucuza alabileceğim bir yer biliyormusunuz? Yada başka marka ve model tavsiylerinize de açığım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, bugün yağlı radyötör için bauhouse ve koçtaşa baktım. Koçtaşta sadece blyss marka vardı delonghi daha gelmemiş. Bauhouse de delonghi trd4 0820e modeline gözüm çarptı fiyatı 549 tl. İnternette daha ucuza satan yerler var galiba. Benim için zaman ayarı önemli. Bunun dışında delonghi'nin tasarımı-petek yapısı iyi gibi. Sizin tavsiyeniz olurmu?

Zaman ayarlı isteyince çok fazla seçenek yok gibi. Delonghi tdt4 0820e modeli zaman ayarlı, bauhouse de 550 tl. Onun dışında intefnet sitelerinde bulamadım bu modeli. Bir aklım tdr4 1025 al diyor ama başta da söylediğim gibi zaman ayarlı önemli çünkü ev merkezi sistem ile ısınıyor ve gece 12 den sonra sistem kapatılıyor ve ev soğumaya başlıyor. Delongi tdr4 0820e'yi daha ucuza alabileceğim bir yer biliyormusunuz? Yada başka marka ve model tavsiylerinize de açığım.

mERHABALAR,

Tüm yorumlara güvenerek teknosa.com dan sipariş verdim en ucuzu burada aynı gün kargoya verildi bekliyorum gelince yorumlarımıda yazarım.

delonghi trd4 modeli için ;

Hepsiburada fiyatı 499 TLhttp://www.hepsiburada.com/delonghi-trd4-1025-dragon-4-10-dilim-yagli-radyator-p-EVDELTRD1025

Teknosa.com fiyatı 399 TLhttp://www.teknosa.com/urunler/115190978/delonghi-trd41025-yagli-radyotor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitaly2002 -- 1 Ekim 2016; 11:55:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: digitaly2002

quote:

quote:

mERHABALAR,

Tüm yorumlara güvenerek teknosa.com dan sipariş verdim en ucuzu burada aynı gün kargoya verildi bekliyorum gelince yorumlarımıda yazarım.

Hepsiburada fiyatı 499 TLhttp://www.hepsiburada.com/delonghi-trd4-1025-dragon-4-10-dilim-yagli-radyator-p-EVDELTRD1025

Teknosa.com fiyatı 399 TLhttp://www.teknosa.com/urunler/115190978/delonghi-trd41025-yagli-radyotor

Hocam fiyat farkı nedeni nedir acaba ? Telefonlarda olduğu gibi hatalarından arındırılmış yeni sürüm durumumu var acaba? Ürünün bulunduğu mağazalara baktımda ilk sırada ataköy galeria var. Ben oraya çok yakınım akşam eve gitmeden uğrayıp alacağım galiba :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digitaly2002

quote:

quote:

mERHABALAR,

Hocam fiyat farkı nedeni nedir acaba ? Telefonlarda olduğu gibi hatalarından arındırılmış yeni sürüm durumumu var acaba? Ürünün bulunduğu mağazalara baktımda ilk sırada ataköy galeria var. Ben oraya çok yakınım akşam eve gitmeden uğrayıp alacağım galiba :)

ben site üzerinden aldım hemen al seçeneğinden aldım eğer mağazaları seçerseniz outlet yada teşhir ürünü olabilir uyarısı çıkıyor.hemel al seçeneği ile aldım sonra müşteri hizmetlerini aradım sıfır ürün mü diye . Sıfır açılmamış olduğunu söylediler. Mağazaya uğrayın sıfır açılmamış ise alın tabiki. Benim bulunduğum şehirdeki teknosada yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitaly2002 -- 1 Ekim 2016; 17:46:25 >

• Ürünü küçükçekmecedeki armonipark'ta bulunan teknosadan aldım. Ataköy den oraya stokta 3 ürün bulunduğunu öğrendiğim için gitmiştim. Satıcı kız garip bir şekilde ürünün olmadığını merkez depodan sipariş geçip adrese göndertebileceğini söyledi. Sonra işleö hata verince depoya gidip açılmamış bir trd4 1025 getirdi (galiba başta depodan çıkartmaya üşendi ama sonra mecbur kaldı). Eve gelince fişini taktım son ayarda bir kaç saattir çalışıyor. Malum koku biraz var, peteğinin doğal yapısından dolayı sıcak havayı yukarı üflemesi güzel, soğuk günlerde eve gelip mayışmak isteyenlerin işine yarar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elektrikli kalorifer diye geçen bu ürünler hakkında bilginiz var mı? Yağlı radyatöre göre daha büyük bi alanı ısıtabilir miyiz?
    Linkteki ürün için düşünceniz nedir?
    http://urun.n11.com/isitici/hizmetterm-elektrikli-digital-kalorifer-600600-watt-P33356545
  • quote:

Ürünü küçükçekmecedeki armonipark'ta bulunan teknosadan aldım. Ataköy den oraya stokta 3 ürün bulunduğunu öğrendiğim için gitmiştim. Satıcı kız garip bir şekilde ürünün olmadığını merkez depodan sipariş geçip adrese göndertebileceğini söyledi. Sonra işleö hata verince depoya gidip açılmamış bir trd4 1025 getirdi (galiba başta depodan çıkartmaya üşendi ama sonra mecbur kaldı). Eve gelince fişini taktım son ayarda bir kaç saattir çalışıyor. Malum koku biraz var, peteğinin doğal yapısından dolayı sıcak havayı yukarı üflemesi güzel, soğuk günlerde eve gelip mayışmak isteyenlerin işine yarar :)

fiyatı nedir?
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    399 tl

• quote:

399 tl

499 olmuş
  • Tüh :) teknosa yı uyandırmışız. benimde ürünüm teknosadan 399 a kargodan geldi. delonghi dragon gerçekten malzeme kalitesi ısıtması çok belirgin. Detaylı uzun kullanım ve fatura sonuçlarını zamanla yazacağım araştıran arkadaşlara faydamız olur inşallah. İnfrared ten uzak durun ne başağrısı ne başka bir şey ev sıcacık oluyor. Havalar iyice soğuyunca belli olacak bakalım. 5 yıl infrared i boşa kullanmışım.
  • merhaba arkadaşlar ben de yağlı radyatör araştırıyorum hesaplı ve kaliteli bir radyatör haber alırsanız lütfen buradan paylaşın
  • Konuya hakim biri yardımcı olsun arkadaşlar. Evimiz kaloriferli ısınmada genelde çok sorun yaşamıyoruz ama mevsim geçişlerinde baya soğuk oluyor. Nisan ve Eylül ayları gibi epeyi üşüyoruz. Aşağıdaki ürünlerden biri işimizi görür mü ? Fonksiyon olarak iyi ısıtsın yeter. Uzaktan kumanda vs gibi özellikleri gereksiz görüyorum.

DeLonghi KH770920B 9 Dilim Yağlı Radyatör: 310 TLhttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/delonghi-kh770920b-9-dilim-yagli-radyator-241710576

DELONGHİ VENTO 9 DİLİM YAĞLI RADYATÖR ISITICI - V550920 350 TLhttp://urun.n11.com/radyator/delonghi-trrs0920-radias-9-dilim-yagli-radyator-P134812972

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Konuya hakim biri yardımcı olsun arkadaşlar. Evimiz kaloriferli ısınmada genelde çok sorun yaşamıyoruz ama mevsim geçişlerinde baya soğuk oluyor. Nisan ve Eylül ayları gibi epeyi üşüyoruz. Aşağıdaki ürünlerden biri işimizi görür mü ? Fonksiyon olarak iyi ısıtsın yeter. Uzaktan kumanda vs gibi özellikleri gereksiz görüyorum.

DeLonghi KH770920B 9 Dilim Yağlı Radyatör: 310 TLhttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/delonghi-kh770920b-9-dilim-yagli-radyator-241710576

DELONGHİ VENTO 9 DİLİM YAĞLI RADYATÖR ISITICI - V550920 350 TLhttp://urun.n11.com/radyator/delonghi-trrs0920-radias-9-dilim-yagli-radyator-P134812972

Bi cevap yok mu arkadaşlar ?

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    Fakir RH-12 Elektrikli Isıtıcı

elektrikli yağlı radyatör

kullanıyorum önü extradan işey yarıyor ani ve hızlı ısıtıcı birdaha alcak olsam yine bunu alırım
  • Herkese merhabalar..

Delonghi KH771225.CW model yağlı radyatör aldım, çok acildi ve gittigidiyor'dan 375 TL'ye aldım.
    Esasen bu seri'nin dragon ile ne farkı var çok bilemedim. Eğer çok ciddi bir farkı varsa iptal edip ona da dönebilirim. Bunun almamın en büyük sebebi 12 dilim olması. 40m2 olan Salonda zaten yanan doğalgaz peteklerine destek olacak, artı 17-18 m2 çocuk odasında kullanılacak.

Kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Bugun delonghi trrs1225 aldim ve geldi urun. 360tlye aldim. 2500w ve 12 dilimli. Urunu ilk gordugumde ufak bir sok yasadim cunku urunde gercek bir petek yok. Fotograflarda gorunen o bolmeler sadece plaka. Yani oralarin icine yag gitmiyor. Yagin dolastigi kisim bi altta birde uste iki tane kalin boru. Isitmasina gelince yaktim 20 dakika icerisinde varligini hissettirdi ama uzun sureli acik tutmadim. Bu gece sabaha kadar kullanacagim. Tahminim bu havalarda iceriyi gayet iyi isitir. Ama kisin ortasinda ne yapar onu da deneyip gorecegiz. Bu arada 40metrekare icin bu cihazlar hicbir ise yaramaz. Yani bir adet ise yaramaz. Kombiye destek olacaksa neyse de. Buyuk bir alani isitmak icin cok rahat iki tane gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bende bugun delonghi dragon siparis verdim bu urun icin timer priz kullanmak istiyorum urun olarak bunu dusunuyorum

http://www.hepsiburada.com/logilight-em0003-premium-ic-mekan-enerji-olcer-3680w-p-HRMRSEM0003?magaza=Hepsiburada

Radyolatörün cektigi akima dayanirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: insancapekinsanca

Herkese merhabalar..

Delonghi KH771225.CW model yağlı radyatör aldım, çok acildi ve gittigidiyor'dan 375 TL'ye aldım.
    Esasen bu seri'nin dragon ile ne farkı var çok bilemedim. Eğer çok ciddi bir farkı varsa iptal edip ona da dönebilirim. Bunun almamın en büyük sebebi 12 dilim olması. 40m2 olan Salonda zaten yanan doğalgaz peteklerine destek olacak, artı 17-18 m2 çocuk odasında kullanılacak.

Kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim.

var mı arkadaşlar fikri olan? KH771225.CW eski model mi oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.