Şimdi Ara

elektrikli yağlı radyatör (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.179
Cevap
32
Favori
551.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.n11.com/isitici/delonghi-trrs1225-radias-comfort-temp-termostatli-2500w-12-dilim-P139076978

Bu ürünü kupondu puandı derken 315 TL ye mâl ederek yarın almayı planlıyorum. Nasıldır ?
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/fakir-rh-12-halojen-3000-watt-12-dilim-yagli-radyator-fiyati,49227.html

ben de bunu düşünüyorum fakat iki sorum olacak 1. si zaman ayarı olmaması problem olur mu? 2. sorum da fan olmaması ısıtmaya zarar veriyor mu?
  • http://urun.n11.com/radyator/delonghi-trrs-1225-yagli-radyator-P138457240

N11 den kupondu puandı derken 270 tl ye mal ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavuz43 kullanıcısına yanıt
    Linkteki urunu kullanmadim. Performansi nasildir bilmem ama evde kullandigimiz baska bir fakir var. elonghi dragon ve delonghi trrs 1225 karsisinda nal topluyor. Kendi iyi isiniyor ama odaya o isiyi veremiyor. Fiyatida ucuz degil yani. Ben delonghi trrs 1225 oneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,
    ben de DeLonghi almayı düşünüyorum biraz araştırdım şu an alınabilecek en iyi performansa sahip yağlı radyatör o gibi görünüyor ama 2 model arasında kaldım. Radia S in 12 dilimi ve Comfort Temp özelliği var. Dragon un 8 dilimi ve baca efekti var. Dragon un fiyatı dilim sayısı az olmasına rağmen daha pahalı acaba baca efekti daha iyi bir ısı perfomansı mı sağlıyor ? Yoksa sadece görünüm olarak farklı olduğu ya da daha yeni bir model olduğu için mi o fiyat farkı anlayamadım.
    Kullanan veya anlayanlar karar vermemde yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Modeller bunlar:

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/delonghi-trrs1225c-radias-12-dilim-yagli-radyator-242837800#product-seller-info

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/delonghi-trd4-0820-dragon-8-dilim-yagli-radyator-241710352#product-information

• Revnu09 R kullanıcısına yanıt
    Radia s daha basit gibi duruyor. Petek diye birsey yok cunku. Palakalarin her tarafindan yag gecmiyor. Sadece ustte ve allta kalin yag borulari var. Plakalar o borulardan aldigi sicakligi yayiyor. İlk gordugumde epey bir hayal kirikligi yasamistim. Ama urunu calistirinca oyle gorundugu kadar basit olmadigini anladim. Bu urunde ayni dragon gibi ufluyor yukari dogru. Bende Dragon4de var radia sde var. Bariz olarak su daha iyidir diyemeyecegim. Dragon daha hos gorunumlu ama isitma olarak aralarinda fark yoktur yani. Ha dragon 12 dilim olsaydi belki isler cok degisirdi ama 8dilimli dragonla 12 dilim radia s farketmez. Yerinizde olsam zaman ayarsiz radia s alirdim. Fazla paa vermeye gerek yok.

• bende yağlı radyatör almayı düşünüyorum ancak bu işlerden pek anlamam. 20 m2 lik bir odayı ısıtacağım. çalıştırma ve kapama için zamanlama olması lazım. var mı ihtiyaçlarıma uygun bildiğiniz bir model? yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar delonhi 10 dlim dragon 4 aldım leş gibi kokutuyor geride veremedim n 11 den aldım tavsiye etmem sakın yaglı radyayör işine girmeyin verilen para çöp servisinne götürdüm aydın da servisi 1 haftada geçer mi koku 2 ay belkide 1 sene diyor sonuçta yğlı radyatör tabi ki kokacak diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol_

Arkadaşlar delonhi 10 dlim dragon 4 aldım leş gibi kokutuyor geride veremedim n 11 den aldım tavsiye etmem sakın yaglı radyayör işine girmeyin verilen para çöp servisinne götürdüm aydın da servisi 1 haftada geçer mi koku 2 ay belkide 1 sene diyor sonuçta yğlı radyatör tabi ki kokacak diyor

kapali balkonunuz varsa max derecede orada bir kac saat calistirin. koku kullanim suresiyle beraber gidiyor kendiliginden.
  • Arkadaşlar, Raks marka yağlı radyatörleri tavsiye eder misiniz?

• erol_ E kullanıcısına yanıt
    Koku geçiyor servislik bir durum degil.

• http://www.beko.com.tr/UPLOAD/PRODUCT/thumb/8840601600_LO1_20141024_115343_large.jpg

Bu linkteki resimde olandan ben de de var. Bunun ayarı nasıl yapılıyor bilen var mı? Ya da rastgele ortalasak sıkıntı olmaz değil mi? Kaç yıl oldu hatırlamıyorum nereden ve nasıl aldığımı da bulamadım ev de köşe de duruyormuş. Bu yıl biraz çalıştırmak istiyorum küçük bir o da var 6 - 7 m2 büyüklüğünde sanırsam orası için ideal olur.

Not: Resim büyük o yüzden link verdim.
  • Selam arkadaşlar zass marka ısıtıcım var 4 m2 odayı sadece yatmadan yatmaya kullanacak olursam fazla fatura yazar mı? nasıl kullanmamı önerir siniz ?
     elektrikli yağlı radyatör elektrikli yağlı radyatör

• insancapekinsanca İ kullanıcısına yanıt
    dragon ile tasarım aynı fakat önceki model.ciddi bir fark yok
  • warcry144 kullanıcısına yanıt
    delonghi dragon serisi memnun kalırsınız.
  • Delonghi Dragon 4 Vatan'da 430 TL. Ben gidip dün aldım. İlgilenenlere duyrulur

http://www.vatanbilgisayar.com/delonghi-trd41025-dragon-4-10-dilim-yagli-radyator.html
  • Merhaba arkadaşlar malum kış geldi kendime bir ısıtıcı almam gerekiyor daha önce ufo kullandım pek memnun kalmadım baktığı yönün ısıması kapayınca hemen odanın soğuması gibi sebeplerden.Arkadaslar ben bu ürünleri sectim ama karar veremedim hangisini tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim.

1)Delonghi TRD4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör.
    2)Fakir RH-12 Halojen 3000 Watt 12 Dilim Yağlı Radyatör.
    3)Raks Aspendos 12 Dilim Fanlı Radyatör.
    4)Raks RYR 29F Fanlı 12 Dilim Yağlı Radyatör.
  • Beyler bu radyatörlerde ki benim kullandığımda low med high ayarları ve termrstat ayarı var.
    Low da termostat da orta derecede elektirk tüketimi nasıl etkilenir?
    1000watlık küçük bişey. Oda da 5-6 metrekare. Low da yarı termostat ayarında yetiyor. Norveçteyim kwh çok pahalı. Elektirk faturasını anlamlandırmaya çalışıyorum.
    Bu low med ayarı watt ayarı mıdır? Bu makşnelerde wattı azaltan bir ayar var mı acaba?
    Yani high ayarda çalıştırmakla med ayarda çalıştırmak arasında ne gibi farklılık olur? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
    Günde ortalama 20 saat aktif.
    Termostat devreye ne kadar giriyor bilmiyorum.
     elektrikli yağlı radyatör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 12 Kasım 2016; 11:58:21 >

• FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    Evet orasi watt ayari ama 5-6 metrekarelik odada 20 saat nasil aktif oluyor onu anlamadim. Ben 25 metrekarelik odada 20 saat calistirsam oda hamam olur heralde

• Werkzeug W kullanıcısına yanıt
    Aktiften kastım takılı hep. O ayarda termostat devreye giriyor elbette duruyor çalışıyor. Ortalama olarak 20 saat çalılıyordur diyor düşğndüm tahminen. 24 saat o ayarda yani. Bazen dışarı gittiğimde kapıyorum tamamen.
    Dostum dışarısı -6 hissedilen -15 lerde burada hava :).
    6 metrekare oda bir taraf full pencere o yüzden soğuk oluyor ister istemez.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.