Şimdi Ara

Elektrikli termosifon tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
22.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arçelik titanyum suyu 2 saatte ısıtıyo..çok elektrik yakar mı?
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Titanyum kazanlı termosifon kireçli sularda daha iyidir titanyum kazanlı arçelik kullanıyorum 2004 ten beri çok memnunum hiç bir sıkıntım yok ayrıca yan komşum titanyum kazandan farklı bir kazan tipinde kazan aldı termosifon 2 yıl sonra bozuldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Titanyum kesinlikle düşünmeyin. Max 4-5 sene sonra kazan delinecektir.

Titanyum; sac et kalınlığı inceltilmiş, yani malzemeden çalınmış kazanları delinmeye karşı korumak için yapılan kaplamadır.

Termosifonda kullanırım, bozulursa atarım diyorsanız Süsler;

İyisi olsun diyorsanız ECA ve Bosch öneririm.

şimdi titanyum kaplamasız model bulunmuyor sanırım. son durum nedir? ne tavsiye edersiniz garantisi bittiği gibi delinmesin bozulmasın.

şu iki model arasında fark var mı sizce ben göremedim

http://www.bosch-home.com/tr/store/product/RDG6514TRDuvarsustc65l/RDG6514TR

http://www.arcelik.com.tr/termosifon-standart-termosifon-T-7380-ST-Termosifon.html

• İlk kim attı ortaya " titanyum dandiktir " diye? Her konuda " dandik demişler " diyor herkes. 13 yıl dile kolay. Örnek beyaz eşyam, bozulmak bilmeyen direk ölen Arçelik Titanyum 7865 termosifonum ile çürümüştür bu. 13 yıl oldu, ev baya kalabalık ve mutfak, banyo için kullanılıyor. 13 yıl dayanıyorsa titanyum daha fazla dayanmaz diye dandik diyorlarsa ben razıyım 10 yıldan fazla dayanan titanyuma.
    Köyde ki normal kazan da noldu. 6 yıl dayandı delindi. Ucuz etin yahnisi mesele. 10 yıl garanti veren firma bir zahmet onun mühendisliğini gözden geçirmiştir. Yoksa geri dönüşten servis batar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.