Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
179
Favori
877.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lethegrn

Merhaba,

arzum'un aşağıda yeni çıkardığı bir ürün var. B sınıfı Halı performansı ve Hepa13 filtreli.

garanti bankası kampanyası ile 649TL'ye geliyor. kampanya bitmeden değerlendirilebilir.

https://www.arzum.com.tr/urun/toz-torbasiz-elektrikli-supurge-ar4061-olimpia-plus-cyclone-filtreli-supurge/2539/2811
    Ürün hakkında araştırma yapabildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mfizik

Ürün hakkında araştırma yapabildiniz mi?

Alıntıları Göster
    aslında daha çok yeni bir ürün sanırım. fazla yerde çıkmıyor ürün. bende ayın 15inden sonra almayı düşünüyorum hesap kesim tarihi ile alakalı olarak. teknik özelliklerine baktığımda şu anki fiyatına göre benim kullanımıma gayet uygun görünüyor. daha iyi makineler var mıdır? illaki dysonda falan vardır ama 2000tl ye yakın bir bütçe süpürgeye ayırmam

https://www.hepsiburada.com/arzum-ar4061-olimpia-plus-cyclone-filtreli-elektrikli-supurge-p-HBV00000BKAFC

hepsiburada da 889TL şu anda. orada 1 kişi yorum yapmış aşağıdaki gibi.

"Marathon süpürgem bozuldu bu süpürgeyi aldım sessizliği çekiş kuvveti ile mest oldum yılların tozu kayboldu diyebilirim"

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam selam;

Karchers Vc3 Premium marka süpürgeyi önerirmisin ? alsak sıkıntı çıkarmı daha sonra çekiş gücü düşermi? bilginiz varsa bilgi verirseniz sevinirim.

iyi forumlar
  • merhaba,
    Oğlumda ev tozu alerjisi çıktı, hepa filtreli süper almamız gerek bu durumds, acil biraz, butun sayfaları okuyamadım ..
    500- 1000 Tl aralığında öneriniz nedir acaba ? yada sağlık soz konusu olduğundan daha yuksek rakamlara çıkmam gerekir mi teşekkurler

mesala bu supürge den mennun kalırmıyım
    http://supurgesepeti.com/miele-classic-c1-powerline-sbaf3-800w-elektrikli-supurge

yada az farkla bu

http://supurgesepeti.com/Miele-Complete-C1-Tango-Red-Edition-1800W-Elektrikli-Supurge

• LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    selam,
    Karcher eskiden beri oto yıkamacılarda sarı renkli makinelerini gördüğümüz bir marka, ürünleri kaliteli diye biliyorum ancak ben olsam vc3 yerine toz torbalı vc2 modelini araştırırım, toz torbasız süpürgelerin bakım ve temizliğinin daha zahmetli olduğu yazılıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethegrn

aslında daha çok yeni bir ürün sanırım. fazla yerde çıkmıyor ürün. bende ayın 15inden sonra almayı düşünüyorum hesap kesim tarihi ile alakalı olarak. teknik özelliklerine baktığımda şu anki fiyatına göre benim kullanımıma gayet uygun görünüyor. daha iyi makineler var mıdır? illaki dysonda falan vardır ama 2000tl ye yakın bir bütçe süpürgeye ayırmam

https://www.hepsiburada.com/arzum-ar4061-olimpia-plus-cyclone-filtreli-elektrikli-supurge-p-HBV00000BKAFC

hepsiburada da 889TL şu anda. orada 1 kişi yorum yapmış aşağıdaki gibi.

"Marathon süpürgem bozuldu bu süpürgeyi aldım sessizliği çekiş kuvveti ile mest oldum yılların tozu kayboldu diyebilirim"

Alıntıları Göster
    Süpürgeyi mediamarkt mağazasında inceledim ve garanti kampanyasından yararlanarak arzumun sitesinden 649 liraya sipariş geçtim. Teknik anlamda yorum yapabilecek bilgiye sahip değilim ama emiş gücü,tasarımı gayet başarılıydı.. umarım pişman olmam.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    hanımı ikna etsem toz torbalı alacağım ama hatun illa toz torbasız al diyor.
  • Slm arkadaşlar...

Toz torbasız, susuz, cyclonic, 500 TL civarı elektrikli süpürge tavsiyeleriniz nelerdir?

Evde çocuk yok, hayvan yok, alerjik kimse yok.

Performanslı olsun yeter...

• bu üçünden f/p olarak hangisini tavsiye edersiniz?

Rowenta X-Trem Power RO6954 EA 750 W Toz Torbasız Süpürge
    Philips PowerPro Active FC9532/09 750 W Toz Torbasız Süpürge
    Electrolux ESPC74SWT Silent Performer Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  • Merhaba.Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge düşük ses seviyesine sahip ve turbo başlıklı.Fiyatıda uygun.Bu süpürgeyi kullanan yada bilgis olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginar35 -- 13 Haziran 2018; 2:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfizik

Süpürgeyi mediamarkt mağazasında inceledim ve garanti kampanyasından yararlanarak arzumun sitesinden 649 liraya sipariş geçtim. Teknik anlamda yorum yapabilecek bilgiye sahip değilim ama emiş gücü,tasarımı gayet başarılıydı.. umarım pişman olmam.

Alıntıları Göster
    tasarımı zaten ödül almış sanırım, ana sayfalarında vardı.
  • Kafam karman çorman oldu.Sessiz ve turbo başlıklı süpürge alacağım.Fakirin motoru yanıyormuş,electrolux parçaları zarar görüyormuş.Arnica da kararsızım.Bu gidişle süpürge alamayacağım heralde.

• Arkadaşlar toz torbasız asla almayın. Ayrıca sulu sistemde almayın. Filtre reklamlarınada kanmayın. 500tl civarı miele elektrikli süpürge alın yıllarca kullanın. Asla çalışırken dışarıya zerre toz verdiğini göremezsiniz. En az 20yıl dayansın diye yapıyor almanlar. Tabi para sizin gidip philipste rowentada elwkteolüx te alabilirsiniz.. Ama ben 500-600tlye miele varken başka ürünlere dönüp bakmam. Ve gercektwnde sessiz

• Çok kararsız kaldım. Max 600 lira civarı bir makine arıyorum. Arnica tesla premium ile elektrolux ultra silencer arasında kararsızım.

Arnica da turbo başlık var. Torbasız, sesi düşük (70 db) çekiş puanı hep A, arkadaşımda var çok memnun 572 tl

Elektrolux torbalı, turbo başlık yok, daha sessiz (61 db), halı(B) hariç çekiş puanı A, marka daha çok güven veriyor. 629 tl

Aslında elektrolux kafama baya yattı ama torba bulmayla uğraşmak istemiyorum. Birkaç sene rahatlıkla bulurum ama 3-5 sene sonra bulabilecek miyim? Bir de turbo başlık olmaması hiç iyi değil.

Önceliğimiz sessizlik ve turbo başlık

• many@ik M kullanıcısına yanıt
    Bende arnica ve electrolux arasında kararsız kaldım. Electrolux ZUSANI58TR UltraSilencer Zen Animal AAA bu model 58 db benim önceliğim sessiz olması ama turbo başlığın küçük olması beni düşündürdü. 61 db olan ile 58 db arasında çok fark yok sanırım.
  • Arnica nın parça fiyatları da çok ucuz. Filtre fiyatları falan

• quote:

Orijinalden alıntı: bgmeu

Arkadaşlar toz torbasız asla almayın. Ayrıca sulu sistemde almayın. Filtre reklamlarınada kanmayın. 500tl civarı miele elektrikli süpürge alın yıllarca kullanın. Asla çalışırken dışarıya zerre toz verdiğini göremezsiniz. En az 20yıl dayansın diye yapıyor almanlar. Tabi para sizin gidip philipste rowentada elwkteolüx te alabilirsiniz.. Ama ben 500-600tlye miele varken başka ürünlere dönüp bakmam. Ve gercektwnde sessiz
    Miele nin 500-600 lik modeli hangisi alinir acaba ? Cekim gucleri yeterlimi dir ?

• Etrafımda 3 bayan arkadaşa aldırdım 800watt olan modelinden gayet memnunlar.. Çekiş gücü ve ses deaibel açısından. Malum sitrlerde bulabilirsiniz. Hatta çek banka vs ile dahada ucuza bulabilirsiniz. Bende 1200vatt olan 6240ecoline modeli var 5 yıldır çok memnunuz. Sadece bizimkinin toz torbası 3.5 lik. Size önerdiğimin 4.5lik biraz daha büyük ve daha iyi yani. Toz torbaları 4adet ve bir filtre seti 50-55tl civarı ama iki yıl gider en az. Toz torbasını da açığ inceledik yapısı gereği tozun girdikteb sonra cıkması nerdeyse imkansız. Bemde 5yıl önce nilfisk philips elektrolüx rowenta vs epey incelemiştim. Miele süpürgeler gösterişsiz ama sağlam ve sağlıklı. Asla toz ile muhatap olmazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: many@ik

Çok kararsız kaldım. Max 600 lira civarı bir makine arıyorum. Arnica tesla premium ile elektrolux ultra silencer arasında kararsızım.

Arnica da turbo başlık var. Torbasız, sesi düşük (70 db) çekiş puanı hep A, arkadaşımda var çok memnun 572 tl

Elektrolux torbalı, turbo başlık yok, daha sessiz (61 db), halı(B) hariç çekiş puanı A, marka daha çok güven veriyor. 629 tl

Aslında elektrolux kafama baya yattı ama torba bulmayla uğraşmak istemiyorum. Birkaç sene rahatlıkla bulurum ama 3-5 sene sonra bulabilecek miyim? Bir de turbo başlık olmaması hiç iyi değil.

Önceliğimiz sessizlik ve turbo başlık
    Torba bulunur. İsterseniz 5 paket 4 lu torba ve iki filtre stoklayin. 6 yıl götürür.

• many@ik M kullanıcısına yanıt
    İki gündür izlemediğim video kalmadı. Elektrolüx zen 58 db düşünüyordum ama turbo fırçası yok ve elektroluxten çok şikayet var.

Miele de ses yüksek.

Arnica terra torbalı 73 db ama turbo fırçalı.

Arnica teslanın çekimi düşükmüş ama terranın 450 diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.