Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.273
Cevap
179
Favori
877.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    maalesef toz torbasızlarla pek ilgilenmedim ...
  • YouWillNeverWalkAlone! Y kullanıcısına yanıt
    Toz torbasız Samsung süpürge aldık bir kaç gün önce. Hazneyi boşaltırken etrafa hiç toz yayılmıyor bütün toz tek bir topak halinde dökülüyor. Eski süpürgemiz toz torbalı Philipsdi. Yeni süpürgenin teknik özelliklerinde emiş gücü eski süpürgeden daha düşük olmasına rağmen tozları daha iyi çekiyor. Anti-Tangle diye bir teknoloji geliştirmişler bütün tozu toz haznesine gönderiyor haznenin üzerindeki fanda hiç toz kalmıyor onu söküp yıkamaya bile gerek yok. Eski süpürgenin neredeyse yarısı kadar taşıması çok kolay. Şimdilik çok memnunum.

http://www.samsung.com/tr/vacuum-cleaners/canister-vc07k41f0vrtr/

Model bu. Power Pet başlığı varmış evcil hayvanlı evler için ondan da almayı düşünüyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• imax1 kullanıcısına yanıt
    http://www.samsung.com/tr/vacuum-cleaners/canister-vc07k41f0vrtr/

440'a bu süpürgeden aldım çok memnunum.

• C3 Limited Editionlar tükenmiş bir kaç ay önce almıştık gayet memnunuz.Birdaha getireceklerini sanmıyorum tabi sadece tahmin. Şunun da fiyatı iyi gibi Bonus kart varsa daha iyi.Hediyesi de bayağı kıymetli ayrıca, süpürgenin kendisi 600 tl'ye filan geliyor.

https://urun.gittigidiyor.com/urun/aciklamasi/346853393

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Motoru Eski tip 800W. Halıda D, sert zeminde B performansı var. Hava emisyonu B. Değerleri düşük.

Fiyatı 871 TL. Yanında verilen toz torbası kutusunda 8 tane toz torbası var. Ederi 209 TL değil ( 2x58 TL =) 116 TL. Süpürge 750 Tl ye geliyor.
    üretim yerine emin değilim çünkü bunun yerine 550 W luk modeller çoktan geldi. Belki de Almanya üretimi değildir, bilemiyorum.

800 W luk mieleleri kimseye tavsiye etmem. Performans değerleri tümden zayıf.

Ya bunun yerine üretilen 550 W luk modeli almak lazım veya 1490 TL lik 890W Cat&Dog. Fiyatı pahalı olsa da 305 turbo başlık da standart başlıkla beraber veriliyor.
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Torbalarin yanında filtrede yazıyor hepa filtre ise fiyatı 100tl o yüzden 670tl eder. 50'de puan olsa 600'e kadar düşüyor maliyet.
    Değerler konusunda hemfikirz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 18 Mayıs 2018; 19:49:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

maalesef toz torbasızlarla pek ilgilenmedim ...
    bayberty hocam merhaba,

tost makinaları konunuzu takip ediyorum, bilgiler çok faydalı , elinize sağlık. Burada da mesajınızı görünce bir fikir danışayım istedim. Anneme bir elektrik süpürgesi almak istiyorum. Kriterlerim; toz torbalı, hepa filtreli, sessiz ve ağır olmaması. Kendim Philips Performer Expert FC8726/09 modelini kullanıyorum ve çok memnunum ama hem biraz pahalı hemde ağır olduğu için bunu almak istemiyorum. Öneriniz var mı acaba?
  • dendesox D kullanıcısına yanıt
    selam,
    kullanımı çok kolay olan philips fc-8371 ve turbo başlığı da bulunan arzum ar-4002 kriterlerinize uygun ...
  • Evde 2 kedi besliyoruz, başta Dyson modellerini düşünmüştüm ancak o fiyatları vermek istemedim şu anda Miele C3 Cat&Dog düşünüyorum. 1200-1300TL bandında fiyatları. Bu model hakkında fikri olan var mı? Yada benzer fiyatlarda, evcil hayvan bulunan evler için öneri de alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penguinn -- 19 Mayıs 2018; 13:46:0 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • penguinn kullanıcısına yanıt
    süper bir süpürge o, üstüne tanımam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguinn

Evde 2 kedi besliyoruz, başta Dyson modellerini düşünmüştüm ancak o fiyatları vermek istemedim şu anda Miele C3 Cat&Dog düşünüyorum. 1200-1300TL bandında fiyatları. Bu model hakkında fikri olan var mı? Yada benzer fiyatlarda, evcil hayvan bulunan evler için öneri de alabilirim.
    Başka fikri, önerisi olan var mıdır?
  • Arkadaşlar, aşağıdaki süpürge hakkında fikriniz var mı ? Çok iyi duruyor sanki ? Hediye çeki vs fiyat daha da iner, piyasada 600 - 700 lira.

Grundig VCC 9450 A sınıfı 800 Watt Hepa Toz Torbalı Süpürge

https://www.teknosa.com/urunler/115040813/grundig-vcc-9450-hepa-filtreli-elektrikli-supurge?

• Merhaba Bu Ürünü tavsiye edermisiniz yoksa bu fiyat aralıklarında rowenta mı bakmalıyım benim için şu önemli biraz halıyı süpürebilsin yapışıp kalmasın halıda turbo başlık yoksa da süpürmek zor sanırım mielede

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1ele-compact-c2-freshair-ecoline-elektrik-s%C3%BCp%C3%BCrgesi-lacivert-1178864.html

• Electrolux ESPC74SWT sipariş verdim. İnşallah sıkıntı yaşamayız.
  • Merhaba,

Sayfaları inceledim ama genelde miele de c3 üzerinden konuşulmuş anlatıldıysa da göremedim.

C1 ecoline nasıldır fiyat olarak daha uygun duruyor. C3 limited edition gelmeyeceğini düşünüyorum artık. Ne yazık ki kaçırmışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barlas

Diğer sitelerdeki fiyatlara göre oldukça uygun geldi, alınır mı sizce?

https://www.teknosa.com/urunler/115040877/electrolux-espc74swt-silent-performer-cyclonic-toz-torbasiz-elektrikli-supurge

Evet fiyat gayet uygun. Ama teşhir ürünü filan olmamasına dikkat edin. Bazen teknosa mağazalarındaki teşhir ürünleri uygun fiyatlı satışa çıkarıyorlar.

• AnthemSY kullanıcısına yanıt
    Sizin ürün geldi mi hocam? Kullanma şansınız oldu mu?

Telefonla arayıp sordum, ürün mağazada değilmiş şu an UPS ile mağazaya gelecekmiş sonra bana haber vereceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlas

Sizin ürün geldi mi hocam? Kullanma şansınız oldu mu?

Telefonla arayıp sordum, ürün mağazada değilmiş şu an UPS ile mağazaya gelecekmiş sonra bana haber vereceklermiş.
    Benim ürünüm geldi. Ben 580 TL.ye n11 den aldım. Ama henüz denemedim.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.