Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.273
Cevap
178
Favori
877.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iNFeRNuS

Arkadaşlar Philips 9571 makine aldım gelir gelmez yorum yapacağım.

Edit: Ürün elime ulaştı.

Ürünü Amazon.com 1.700 TL'ya tedarik ettim.

Ürünün çekim gücü çok iyi.

Başlık sayısı çok fazla. Henüz kullanım klavuzunu okuyamadım başlıkların ne işe yaradığına bakacağım.

Yeni makine tutulmuş eve halılardan tonlarca toz çıkardı ve hiç toz kokusu almadım.

Kablosu biraz kalitesiz ve ince gözüktü ilk dikkatimi çeken eksisi bu oldu.

Ağırlığı çok değil, tekerlekleri sayesinde hemen yanınıza geliyor.

Üzerindeki ışıklı görüntü güzel gözüküyor.

Turbo başlık ile sesi bayağı yüksek.

Fiyat performans ürünü olarak iyi bence.

Marka model 1000 1500 arası almışken iyi bir şey olsun dedim tecrübelerinizi paylaşırmısnız yada keşke şunu alsaydım dediğiniz model tüm arkadaşlar birde cimri.com dışında varmı bilinen

• sizden cevap gelecekte ...

• Arkadaşlar annemin 10 12 senelik libelle süpürgesi artık yavaş yavaş ömrünü tamamlıyor.. Çekim gücü hala iyi olsa bile çok fazla ses yapıyor ve parçaları çok çabuk kırılmaya başladı. Kablolu çekim gücü çok iyi bir süpürge arıyoruz ama dyson kablolu süpürgeleri nasıl acaba genelde dyson sarjlı süpürgeleri meşhur kablolu versiyonlarda da aynı başarı var mı acaba yoksa başka önerilere de açığız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ilgilenen arkadaşlara bir kullanıcı deneyimi olması açısından yazıyorum Electrolux UltraOne EUOC94DB Toz Torbalı süpürgem 3 Haziran'da elime ulaştı gayet kaliteli şık ve çekişi güzel fazlasıyla işimizi görecek, düşük modda ses seviyesi ideal. Ben Hepsiburada'dan 1680 liraya satın aldım. Şu anda Amazon'da Prime günler kapsamında 1699 lira düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

• merhaba arkadaşlar,

bir süpürge arayışı içindeyim,dyson big ball allegy 2 modelinde indirim yapmış,2900 e düşürmüş.

alıp kullanan var mı ürünü,başlığı ile ilgili oldukça fazla şikayet okudum.

1500-2000 arası bişey bakıyordum ama dyson indirimini görünce aklım bulandı biraz

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Bende bu sabah indirimi gördüm. Başlıklarla ilgili ne şikayetler var? Dyson takip ediyordum bayadır hiç bu fiyata inmemişti.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

Bende bu sabah indirimi gördüm. Başlıklarla ilgili ne şikayetler var? Dyson takip ediyordum bayadır hiç bu fiyata inmemişti.

hocam senesi dolmadan kırılan,düşme çarpma olmadan birbirinden ayrılan parçalar,parkede gıcırtı sesi yapan falan.

bende heveslendim bi,ama biraz müşteri yorumlarını falan okuyunca geri bastım.benzer şikayetler muhakkak hepsinde vardır ama dysonda olması biraz şaşırttı açıkcası.

daha önce dyson eski modelini alıp kullananlar da,yeni modellerde malzeme kalitesizliği olduğunu söylemişler.

her yeni süpürgede de halıda ilerlememe sorunu da var,bu süpürgeleri genelde hanımlar kullanıyor,onlar da yüksek güç sarfedecekse ne anladım bu işten,ilave teker mi konur nasıl olur bilmiyorum valla.

3bin verip içe sinmeyen bişey olunca da sinek küçük mide bulandırır hesabı,keşke bunu almasaydım demek te istemiyorum.

• pretty34 P kullanıcısına yanıt

aynı şikayetleri biraz önce bende okudum. nişanlım dyson istiyor diye araştırıyorum yoksa bana kalsa fc9751 alıp geçeceğim anneme aldım gayet güzel ve memnunuz.

ikna edebilirsem kendimede FC9751 alacağım tam f/p ürünü.

• Biz de prime day kapsamında amazon'dan miele complete c3 cat & dog aldık bakalım. 3000'e geldi.

Beklentilerimiz bir hayli yüksek umarım karşılar

Dyson big ball allergy 2 da düşünüyordum ama turbo başlık olmadığı için vazgeçtim. O kadar para verip kutudan turbo başlık çıkmaması bana çok tuhaf geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 26 Haziran 2021; 0:50:1 >
  • Bende Mediamarkt dan 3824 TL ye dyson animal pro 2 alarak arayışa son verdim.3899 TL idi,75 TL web hediye çeki ile magazadan teslim 3824 e geldi.
    İnşallah uzun ömürlü olur

• Merhaba arkadaşlar, maksimum 1000 tlye tavsiyeniz ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FPessoa -- 3 Temmuz 2021; 23:12:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konu açtım ama buradan da yazayim.

3 yıl önce mielle complete c3 limited edition powerline süpürge aldık. Buradan o dönemde çok faydalandım.

Garanti suresini 4 ay geçti ve konrol kartı arızası sebebiyle supurge çalışmıyor .Elektronikçi kartı tamir etmeyi denedi olmadı ve servis 1065 lira karşılığında kartı Almanyadan sipariş edecek

Elektrikli alet şans işi ama bu kadar kısa sürede bozulması tam bir hüsran benim için eski supurge philipsti ve 17 sene gitti.

Sizce yeni bir süpürge mi yoksa kart degisimi mi mantıklı

• fme777 F kullanıcısına yanıt
    Bence tamir ettirerek devam edin. Ben de de cat and dog olanı var. Memnunum tabi şans işi bunlar. Belki yarına bozulur.

Yenisi daha pahalı olduğuna göre tamir mantıklı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dostlar sizce Philips Fc9750/07 bu elektrik süpürgesini almalı mıyım?

Evde kedimiz var ayrıca. Bu arada torbalı mı torbasız mı olmalı?

• foxryum kullanıcısına yanıt

Dönüş için teşekkürler. Yaptırmaya çok yakındım ama değişecek malzemenin garantisi belli olmuyormuş geldiğinde anlarız diyor servis. Biraz daha uste koyup en azından yeni garantili bir süpürge almak cazip gelmiyor değıl .Hala Mielle bakmak ne kadar dogru orası ayrı konu .

Hem fiyat hem yedek parcalar uçmuş .

Süpürgeden memnun olmasak hic düşünmezdim aslında şanssızlık oldu.

• Arkadaşlar merhaba.
    Süpürge arayışı içerisindeyim ve sağlık açısından toz torbalı düşünüyorum.

Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine
    Mi ele Complete C3 Allergy PowerLine

Bu iki model arasındaki fark nedir?
    İkisinde de turbo başlık mevcut mu?
    Marka ve model olarak memnun ederler mi?
    Başlık olarak farkları var mı?

Bunların dışında sizlerin önereceği modeller var mı?

• Evde halınınz varsa miele turbo başlıksız olmamalı. Turbo başlık ayrıca satılınca çok pahalı. Güncel özelliklere 2 yıldır bakmadım ama turbo başlık hep cat&dog ile ek başlık olarak kutudan çıkıyor. Allergy ise hikaye. 200 küsür liraya satılan hepa egzoz filtresine koyup fiyat yükseltiliyor. Cat&Dog un turbo başlıklı seti en iyi f/p. İhtiyacınız varsa ayrıca hepa alıp takabilirsiniz. Allergy modeline extradan turbo başlık almaya göre daha ucuz olur.

• Bgl6pow1 ile psu7pow arasinda ne fark var biri bosh biri profilo

Fiyat farkı dışında ekstra bir cazibesi yoksa Profilo alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

Evde halınınz varsa miele turbo başlıksız olmamalı. Turbo başlık ayrıca satılınca çok pahalı. Güncel özelliklere 2 yıldır bakmadım ama turbo başlık hep cat&dog ile ek başlık olarak kutudan çıkıyor. Allergy ise hikaye. 200 küsür liraya satılan hepa egzoz filtresine koyup fiyat yükseltiliyor. Cat&Dog un turbo başlıklı seti en iyi f/p. İhtiyacınız varsa ayrıca hepa alıp takabilirsiniz. Allergy modeline extradan turbo başlık almaya göre daha ucuz olur.

Hocam cevabınız için teşekkürler. C3 cat dog modelinde karar kıldım fakat anlamadığım birkaç husus var.

Bu modelde iki adet filtre mi var?

Bu iki filtre her yıl değişiyor mu?

Bir de mielenin sitesinde hangi filtrelerin uyumlu olduğu konusunda bilginiz var mı?

• Night Hawk kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.