Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.272
Cevap
179
Favori
877.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karizmaertu

Bugün Arnica Terra Premiumu 460 TL fiyatla satın aldım.
    İlk kullanım esnasında gözlemlemerim şunlar oldu ; emiş gücü çok yüksek halıya yapışıyor bırakmıyor ve kaldırıyor , plastik aksamı biraz basit geldi , geniş ve kaliteli toz torbası var + 3 hediye geldi , bir çok başlık seçenekleri ve en önemlisi turbo fırçası var süpürgeden memnun kaldım tam istediğim bir üründü.
    4 sene kullandık bugün sizlere ömür oldu çekiş gücü çok iyi ama malzeme kalitesi sıkıntılı önce torbanın kapağı bozuldu sonra süpürgenin uç kısmının içinde bir hortum varmış o kırıldı en son bugün hiç çalışmaz hale geldi. Kapağı ile toz torbasının birleştiği yerde sıkıntılı buradan bir hayli toz kaciriyordu bizdeki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hepinize merhaba.
    Daha önce MIELE BLIZZARD CX1 EXCELLENCE BEYAZ 550W süpürgeden almıştım. Ürün kaliteli ve sessizdi. Ama ürünle birlikte gelen başlık tam bir fekaletti halıda çok çok zor kayıyordu.

Bende buna istinaden ''Miele TurboTeQ Yer Fırçası STB 305-3'' başlığından aldım. Başlık geldi ve gerçekten çok kullanışlı bir ürün.
    Hem halıda tabiri caizse ( diğer kullandığım başlıkla kıyaslayınca ) yağ gibi kayıyor hemde güzel temizliyor.

Ve sizleri bilgilendirmek istedim; Miele süpürgeleri bu turbo başlıksız bence çöp statüsünde dir. En azından ''MIELE BLIZZARD CX1'' modeli için bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Eğer Miele markasını düşünüyorsanız bunu göz önünde almanızda fayda var.

Herkese keyifli ev süpürmeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 3 Aralık 2018; 1:25:13 >

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    İşte tam da bu yüzden ister torbalı ister torbasız miele düşünenlere ısrarla turbo başlığın ek olarak set içinde geldiği Cat&Dog modellerini önerdik.

Miele 'nin torbalı ve torbasız Cat&Dog modellerinde, 305 turbo başlık; standart başlığa ek olarak, yani 2. ana başlık olarak setle birlikte geliyor. Öbür türlü ayrıca satın almak, fiyatı çok yükseltir.
  • Bu S...rge.sepeti ne ayak anlamadım ben. Bu nasıl bir fiyat politikasıdır. Bir ay önce 1400 e satılan sgef3 geçen gün 1699 du, şimdi baktım 1999 olmuş. Kur düşerken her gün zam yapıyorlar. Fırsatçılığın bu kadarı.

Mesaj atıyorum sebebi ne diye, dalga geçer gibi eski stoklar bitti yenileri yüksek fiyattan girdi :))

Ben de gittim Amazondan 1574 e aldım 3 taksit. Fiyat düşerse onu da alırız, beter olsun bu yerel firmalar.

• Telegram ev elektroniği grubu.
    https://t.me/joinchat/B7uHB1Ymb34jhglHBnLtiw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/miele-blizzard-cx1-catdog-powerline-torbasiz-supurge-P243323847?cid=700501&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1ele-blizzard-cx1-cat-dog-toz-torbas%C4%B1z-s%C3%BCp%C3%BCrge-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-1179016.html?rbtc=cim%7Cops%7C%7C%7Cp%7C%7C
    https://shop.miele.com.tr/miele-blizzard-cx1-cat-and-dog-powerline-890w-toz-torbasiz-elektrik-supurgesi

n11 emek ticaret 2700 tl
    mediamarkt 2299 tl blizzard cx1 cat and dog yazıyor sadece. powerline yazmıyor bu turbo başlık yok demek mi acaba?
    miele shop 3090 tl

bu fiyat farkının anlamı nedir çözebilen var mı? özellikle mediamarkttaki ürün neden çok daha ucuz zira genelde kendileri kitlemeyi pek severler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoburak -- 7 Aralık 2018; 15:37:37 >

• Arkadaşlar philips marathon 9925 modeli 1150 TL uygun mu alayım mı? Bu fiyat civarında süpürge bakıyorum da.. Fikir verirseniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Arkadaşlar philips marathon 9925 modeli 1150 TL uygun mu alayım mı? Bu fiyat civarında süpürge bakıyorum da.. Fikir verirseniz sevinirim.
    Link varsa alalim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akakçe. com 'a girin.

• Ben bugün 21.30 itibariyle Vatan 'dan philips marathon 9925/07 modelini aldım arkadaşlar. Ve araştırmaktan kurtuldum. Zor bir karar süreci...

• Sayın arkadaşlar Bi ricam olacak toz torbasız Philips süpürge m hiç bişey olmadığı halde hava bölümüne toz dolmaya başladı nasıl tamir edebilirim önerisi olan var mı malum 2000 lira maasım var. Bi süpürge ye nasıl 1000 lira veriyim 1 senedir kullanıyorum letgo'da n almıştım.. Teşekkür ediyorum şimdiden kırmızı olan tarafa doluyor önceden olmuyor du

• ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Miele cat&dog almistim ve ilk kullandigimda standart baslikla 6. Kademede adeta parkeye yapisiyordu ve 2 elimle ancak kullanabiliyordum. 3 ay gecti emis gucu azaldi,torba doluluk gostergesi sona dayandi ben de dun toz torbasini degistirdim. Ben ilk gunku emis gucunu yakalayamadim ama. Toz torbasini degistirmeme ragmen doluluk gostergesi cok da dusuk seviye gostermiyor. Bu normal mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit2014 -- 9 Aralık 2018; 21:44:58 >
  • yigit2014 Y kullanıcısına yanıt
    Doluluk göstergesi hava akışı ile bağlantılı ufak bir mekanizma olduğundan çok hassas olmadan gösterir. Bu önemli değil, ancak daha ilk torba değişiminde çekişin düşmesine bir cevabım yok, görmedim, duymadım. Bir servise danışmanız yararlı olabilir.
  • Miele için ucuz turbo başlık nereden bulabilirim?

• merhaba arkadaşlar yeni bir süpürge alacağım.araştırmalarım devam ediyor tabiki herkes gibi bende bütçemi çok zorlamayacak ve en iyi performansı alacağım süpürgenin peşindeyim.almaya yakın olduğum makine Electrolux EUS8ANIMAT Ultra Silencer Zen ABAA 58db Sessiz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

ürün hakkında genel yorumlar iyi gözüküyor.ancak bazı şikayetler var.özellikle tutacak kısmının ve boruların çok hantal ve ağır olması hareket kısıtlığı yaratması deniliyor.bir de süpürge başlığını vakumlasın diye sanırım yere yakın yapmışlar ki bu da süpürme işini oldukça hantallaştırıyor denilmekte Halı üstünde çok zor ve atlayarak ilerliyor gibi yorumlar okudum. süpürgenin kullanıcıları varsa böyle bir durum var mı gerçekten.başka tavsiyesi olan varsa alabilirim.fiyat bütçem 900-1200 tl arası.dolayısıyla Miele c3 benim için zor

• quote:

Orijinalden alıntı: awesomeone

merhaba arkadaşlar yeni bir süpürge alacağım.araştırmalarım devam ediyor tabiki herkes gibi bende bütçemi çok zorlamayacak ve en iyi performansı alacağım süpürgenin peşindeyim.almaya yakın olduğum makine Electrolux EUS8ANIMAT Ultra Silencer Zen ABAA 58db Sessiz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

ürün hakkında genel yorumlar iyi gözüküyor.ancak bazı şikayetler var.özellikle tutacak kısmının ve boruların çok hantal ve ağır olması hareket kısıtlığı yaratması deniliyor.bir de süpürge başlığını vakumlasın diye sanırım yere yakın yapmışlar ki bu da süpürme işini oldukça hantallaştırıyor denilmekte Halı üstünde çok zor ve atlayarak ilerliyor gibi yorumlar okudum. süpürgenin kullanıcıları varsa böyle bir durum var mı gerçekten.başka tavsiyesi olan varsa alabilirim.fiyat bütçem 900-1200 tl arası.dolayısıyla Miele c3 benim için zor
    https://www.hepsiburada.com/electrolux-zusani58tr-ultrasilencer-zen-animal-aaa-toz-torbali-elektrikli-supurge-p-EVELECZUSANI58TR

Ben bu ürünü kullanıyorum. Son decere sessiz çalışan bir ürün. Tutacak yerleri hakkında bir problem yaşamadım. Halılarım çok kalın değildir, 5. seviyede iken halıyı da beraberinde kaldırıyor.

Evimde 1 tane kedim var ve her defasında bu süpürgeyi kullanmak yorucu oluyor. Kedimin yattığı yani çok tüy döktüğü bir koltuğum var oradaki kedi tüylerini alabileceğim sağlam bir şarjlı el süpürgesi almak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı ( limit henüz yok )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 12 Aralık 2018; 23:24:22 >

• awesomeone A kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=136024472

• Arkadaşlar 400 TL civarı bir toz torbalı süpürge tavsiyesi alabilirmiyim?

Rowenta Ro5254 düşünüyorum daha iyi bir seçenek var mı?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Güncellenmiş "Ucuzdan pahalıya süpürge tavsiyesi":

1- 106 TL, Pratik Dikey süpürge-Kablolu, Fantom P 1200 link1

2- 283 TL, Toz torbalı Islak/Kuru kazanlı süpürge, Stilevs IS-2800 Uzay 2800 W link2

3- 539 TL, Toz torbasız süpürge, Fakir Ranger 890W link3

4- 569 TL, Toz Torbalı Süpürge Electrolux Power Force EPF61RRT 800 W link4

5- 899 TL, Toz torbalı süpürge, Electrolux UltraSilencer Zen EUS8ANIMAT 650 W link5

6- 1.799 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli süpürge, Miele C3 Cat&Dog 890W SGEF3 link6

7- 2.689 TL, Toz torbasız, Ömür boyu Hepa filtreli Turbo başlık ekli süpürge, Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Kırmızı SKCF3 link7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgin_kral -- 14 Aralık 2018; 15:56:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

Güncellenmiş "Ucuzdan pahalıya süpürge tavsiyesi":

1- 106 TL, Pratik Dikey süpürge-Kablolu, Fantom P 1200 link1

2- 283 TL, Toz torbalı Islak/Kuru kazanlı süpürge, Stilevs IS-2800 Uzay 2800 W link2

3- 539 TL, Toz torbasız süpürge, Fakir Ranger 890W link3

4- 569 TL, Toz Torbalı Süpürge Electrolux Power Force EPF61RRT 800 W link4

5- 899 TL, Toz torbalı süpürge, Electrolux UltraSilencer Zen EUS8ANIMAT 650 W link5

6- 1.799 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli süpürge, Miele C3 Cat&Dog 890W SGEF3 link6

7- 2.689 TL, Toz torbasız, Ömür boyu Hepa filtreli Turbo başlık ekli süpürge, Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Kırmızı SKCF3 link7
    Teşekkürler. Electrolux güzele benziyor.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.